Isadepäevks ideaalne ehk 12 kingiideed

Kohe-kohe, või noh, kahe nädala pärast on see kauaoodatud päev, kui tuleb issidele pai teha ja kuna Hedon veel kingitusi valida ei oska, pean ma seda tema eest tegema ja mõtlesin, et kui ma siin juba ideid ammutasin, jagan teiegagi, mille vahel ma valisin. Ma veel ei saa öelda, mis ma kingin, aga mul on kingitused olemas :)

unnamedEelmisel aastal kinkisin Meelisele võtmehoidja, mis tuleb tunnistada, pole väga kulumisjälgedega pärast aastast kasutamist ja soovitan seda kohta soojalt ka sel aastal. Ehk siis, LuxGraveerist sellist saab.

Minu meelest selline meene on nunnu, alati kaasas ja Meelis teab ka, et Hedon teda alati koju ootab, no ta teab seda selletagi, aga armas ikkagi. Seal on olemas erinevaid variante, kujundeid, ideid. Eks igaüks leiab endale sobiliku ise.

Sel aastal ma sama korrata ei saa, seega guugeldasin end taas internetisügavustesse, et leida midagi muud. Aga no tuleb tunnistada, et megaraske on teha kingitust inimesele, kellel kõik olemas on. Njah, pole parata, midagi tuleb leida.

nimeline-frotee-poissLeidsin sellise koha nagu Kixik. Seal hakkasid mulle silma lisaks isadepäevaks mõeldud patjadele ka nimelised froteerätikud. Jumala nunnu oleks isale ja pojale ühesugused tellida. Ja siis koos ujuma saata.

Kuigi need otseselt isadepäeva valikus ei ole, siis ega täpsustama ei pea, kellele või mille jaoks tellid. Ja mis veel silma hakkas, graveeritud plaadid, mis näevad välja nagu postrid. Suht lahedad :)

14642002_553900811472719_6541703276628823651_nPesasisustuse Facebookist jäi mulle silma aga hoopis teistugune, aga ka lahe poster, kus osa teksti on juba kirjutatud ja laps saab siis oma käega natukene juurde kirjutada. Pesasisustus andis ka blogiauhindadel eelmisel aastal erikategooriate võitjatele omanäolised postrid ja ilmselgelt saab tellida milliseid iganes ise soovite. Saatke tekst ja raudlaks saab. Ahjaa, kui tellite ja mainite salasõna “marimell”, saate toote ilma saatmiskuluta.

Ma vana kollase-fänn, meile sobiks hästi :)
Ma vana kollase-fänn, meile sobiks hästi :)

Kui te tahate olla eriti mätšiv perekond, siis Kixikus on kikilipsud valikus, aga… Facebookis kogu aeg jookseb newsfeedi Freya aksessuaarid – kust saab tervele perele mätšivad mütsid. Kuna meil siin talvel just soe pole, siis päris hea idee iseenesest oleks mütsid – saaks kõik ühtmoodi kelgutama minna :)

Miks mitte tellida isale album, laste piltidega, või ainult tema ja lastega… MyPrint’ist saab koodiga “marimell” 20% soodukat. Ma tellisin ka, ups, Meelis sai just ühe kingi teada!

Ja no milline mees, okei, tegelt neid vist on, ei tahaks saada hästi lõhnavat dušigeeli või lõhna või muud meestele vajalikku kraami, mida saab loomulikult Lovertest. Ma tean, et neid kohti on veel umbes sadaseitsekümmend, kust mingeid asju tellida, aga ma olen juba mitu aastat suurema osa oma ilukraamist just Lovertest skoorinud. Okei, osaliselt koostööna, aga siiski. Eelistan alati sealt tellida, sest kõik asjad jõuavad imekiirelt kohale :)

db509c_4c973d6eb0e44814a931aa106072a3e5Ja kui teie issi on selline ilugrumaan nagu Meelis, siis sobiks talle hästi see must hambapasta – Warpaint, 100% looduslik ja jutud. Mulle ka potsatas see postkasti, aga ma ei tea, mul on mingi tõrge.. Meelis kasutab ja kiidab. Mulle meeldib hoopis üks Ecodenta saviga hambapasta.

Kui teie peres teeb süüa issi, siis tasuks teda premeerida sooladega – minu vana lemmik soola-alal on gurmeesoolad, kust leiab lahedaid kinkekomplekte ja erinevaid soolasid. Kui aus olla, rott nagu ma olen, tšekkan alati “pakkumiste” alla ja leian sealt alati midagi sobilikku.

Või siis mõni Fiskarsi toode (kööki, aeda, kuuri…), ma ise nillin juba mõnda aega uut wokpanni ja nende oma tundub vägagi sobilik :) Varsti on lumi maas – labidas või autole aknakaabits on ju ka ideaalne variant.

2s8a3739Kui teie pere issi on spordilembene ja kingituse väärtus võib ka kallim olla, siis soovitan kiigata Polari kellasid, millega meie pere küll väga rahul on. Esiteks näevad nad ilusad välja ja teiseks on mugavad kasutada ja üleüldse, mul jagub sellele kellale ainult kiidusõnu.

Ja just avastasin, et meestele on välja tulnud fotoepilaator, ehk kui issi on natuke karvane ja tahaks neist lahti saada, siis saab salaja “välgutamas” käia :)

marimell FOTO pakub isadepäevaks võimaluse tellida kinkekaart, saan saata Smarti/Omnivasse ja saate tulla pildistama juba 4. detsembril, mil jõulustuudio on täies hoos! :) Siis jõuab jõuluks albumi ka teha kui isadepäevaks muud plaanid :)

12637339_10208589890854547_901579986_o

Mis teie oma isadele kingite? Kas teil on mingid traditsioonid ka välja kujunenud, mida alati teete? Pannkooke? Ühine mingi tegevus (matk, käik fotograafi juurde, spa) vms?

10 thoughts on “Isadepäevks ideaalne ehk 12 kingiideed

 1. Hei,
  Mina mõtlesin, et lasen see aasta lapsel midagi ise teha (Emme abiga muidugi). Seega lasen tal näpuvärvidega või pliiatsitega joonistada pildi issile ja raamin ära On kyll 2 aastane, aga eks mingi huvitav kritseldus sealt ikka tuleb Mis sinna juurde osta, ei ole suutnud veel leida.
  Esimene aasta kinkisime ka Luxgraveerist võtmehoidja, erinevalt teist, kulus see suht kiirelt mu meelest . Aga vinge ja asjalik kingitus siiski

  1. No see võtmehoidja on kulunud jah, aga ma arvasin, et pilt kulub maha vms, aga pilt suht hea ikka

 2. Mina üldse ei arva nendest isade-, emade-, vanavanemate-, naiste-, sõbrapäevadest mitte midagi, kui kedagi tahad meeles pidada, saab seda teha iga jumala päev. Aga… vb ma paari aasta pärast räägin teist juttu kui laps ka suurem, sest peas on mul üks mõte küll, mida isadepäevaks oma härrale tulevikus teha- kinopiletid talle ja lapsele mõnele uuele kogupere joonisfilmile. Härrale väga lähevad peale kõik need laste Jääajad ja Madagaskarid ja ta rääkis juba enne lapse sündigi, et kui tibu nii vanaks saab ja multikatest aru hakkab saama, et siis nemad hakkavad koos kinos käima. Aasta-kahe pärast teostatav :) Ja minu arvates ka väga hea idee! Ja üldse mitte kallis. Selleks aastaks aga küpsetan vast koogi, mida ühiselt tarbida :)

  1. Ma ei arva kah neist päevadest suurt midagi.
   Esimene laps sündimas ja isadepäev lähenemas. Miks ma peaksin talle tegema raamitult ultrahelipildid või ühesugused mütsid… ei tiirle tema elu selle ümber, et laps sündimas on. Ei tunne seda, et kingitus peaks olema tingimata lapsega seotud, kuigi jah, sõna “isadepäev” võiks seda ju viidata. Pigem premeerikski meest selle eest, et ta isa on ja ehk sellega ka hästi hakkama teeks ja teeks talle, mida ta ise päriselt tahaks – näiteks mingi mõnus tööriist, mida ta endale ise soetada pole jõudnud, mõnus söömaaeg mingis heas kohas. Pealegi oleme me vist liiga praktilise meelega, et mingit ninnu-nännu asju kokku kinkida ja teha, millel justkui praktilist väärtust pole. Mõtlesin ka teha mingi särgi SUPERDAD vms aga kust ma ette tean, et ta superdad on, las tõestab ennast veidike. Kuigi jah, mehele üritasin serveerida, et pole see lapse saamine midagi nii hull – sai ju mees ühe päeva juurde, mil tema tähelepanukeskmes on. Njah, meil oleks see süsteem siis selline, et tema ootaks poputamist aga mina emadepäevadel vaadaku ise, mida endale teha tahan ja kus ja oma rahade eest.

  2. Ma ei saakski sellise mehega last, kes mind ei tunnustaks kuidagi mingitel tähtpäevadel :)

  3. Kurb kuulda, et lapseootus teie mõlema jaoks päris võrdselt tähtis ei ole.
   Ehk kõik ikka muutub kui uus pereliige kohal

Comments are closed.