Jep, me hakkasime laulma

Pressiteade läks välja erinevatele raadio- ja meediaväljaannete e-postile, eeldatavasti ei avalda seda keegi ja suure tõenäosusega mängib seda ilmselt ainult Elmar kui soovisaates küsida, aga pole häda. Meile lihtsalt meeldib oma elu ise naljakaks teha ja meie eesmärk polegi mingit kvaliteetmuusikat avaldada, vaid, et oleks fun.

Tegemist on meie teise looga kui te ei peaks teadma, et 13 aastat tagasi tegime ka ühe suvehiti (marimell “Läbi suve” otsige YouTube’ist), mis oli hitt küll rohkem meie sõprade seas kui Eestis üleüldiselt, aga see polegi oluline.

Kuidas laul sündis?

Vaadates viimasel ajal igasuguseid laulusaateid ja -võistlusi, siis pidime tõdema, et selleks, et laul välja anda ei pea sa oskama ilmtingimata laulda, naeris Meelis kui ta mulle oma ideed tutvustas. Tahtsime teha lugu, mis tõmbaks suve käima. Ei oleks mingi Koit Toomelik kvaliteetkraam, vaid korralik reedeõhtune meelelahutus. Eesmärk ongi, et kõik seda täis peaga kaasa röökida saaksid. Nagu ma naljatlesin: lõppjoobeastme megahitt.

Meelisel tuli esmalt meloodia mõte – ta tellis Sri Lankalt mingilt kutilt muusika põhja, siis kirjutas koos Hedoniga sõnad ja me läksime seda stuudiosse sisse laulma. Kohapeal selgus see, et mingit lauljat minust ei saa, sest no kui on keegi, kes noodile pihta ei saa, olen see mina. Niisiis, selleks, et tegemist oleks marimelli looga, ütlen hoopis paar sõna sekka nagu tänapäeva moekates lugudes kombeks on.

Ma pean igaks juhuks veel kord rõhutama: ärge võtke seda lugu tõsiselt, me ei oota muusikauahindadel nominatsiooni või Kuldplaadil enimmängitud hiti tiitlit – me lihtsalt tegime seda for fun. Aga kommentaarides võite ikka teada anda, mis arvate.

8 thoughts on “Jep, me hakkasime laulma

 1. Vabandust aga see on täielik jama . Niitäis annab juua üldse ,et seda kuulata .

 2. See on nii halb, et võiks lausa heaks pidada. Alguses kuulates mõtlesin, et selline lühike korduv refrään jääb lahjaks ja hakkab tüütama. Aga nüüd istun siin mingi 15 minutit juba ja muudkui korrutan seda ise mõttes. Tänase kergelt sombuse ilmaga täitsa toreda energialaksu andis. Lahe idee ja et ka teoks tegite, no see väärib mulli.

 3. Ütlen ausalt, et päris kohutav üle minuti ei jõudnud kuulata, kõrvad hakkasid valutama. Meenutab dj Heiki repertuaari, mida ka ei kannata kuulata

 4. Sorri , kohutav. DJ Heikiga sama tase… ( mul on kahju, et ma tean, on dj heiki)

 5. Iga kingsepp jäägu oma liistude juurde. No ei kõlba. :D isegi mitte FUN mõttes.

 6. Nii äge. Meelisel on küll seda hea kõla. Ta sobiks nt lastesaadetele, -filmidele hääleks kah
  Nalja peab saama!

 7. Täitsa lõpp kui hea lugu see tegelikult on!
  Täiega jääb kummitama, sest sõnad on nii lihtsad ja meeldejäävad. ☺️
  Super töö

Comments are closed.