Kahjukäsitlus ehk vana hea, millist kindlustust soovitate?

Ma alles lugesin kuidas ühel influenceril (Liisil Go Travelist muidu) päikeseprillid muruniitja vahelt läbi käisid ja kuidas ta hakkas kodukindlustusega puid ja maid jagama ja tal soovitati Amazonist odavamad asemele tellida. Nagu mõni ehk nägi, ostsime me USAst tulles kohvri, et šokolaadi tuua, hahahhaa, ja see sai ühe reisiga paar kriimu..

Või noh, kas just paar, päris korralikult muljuda ja kraapida. Ega see USAst koju lend polnud endalgi naljaasi, rääkimata siis vaesest kohvrist. Algul mõtlesin, et mul seda kohvrit vaja pole ja müün Eesti tulles maha, no arvake kaks korda, kas keegi tahtis seda?

Mõtlesin, et suva, proovin teha Salva kindlustusele kahjukäsitluse, äkki joppab ja saan raha tagasi. Tegin netis avalduse, järgmine hommik oli täidetav kahjuavalduse paber mul meilis, täitsin ära, lisasin vajalikud paberid (lennujaamast küsige tõend kohe kui te saabunud pagasiga rahul pole, saab ka järgi küsida, aga lihtsam oleks kohe küsida!), viisin kohvri Salva teenindusse ja eile tuli kiri, et teema lõpetatud, kanname teile raha tagasi.

Lihtne. Ma ütlen, mul pole siiani Salvaga ühtki häda olnud, kui midagi on juhtunud. Ei ole hetkel mingi koostööpostitus, mul ongi seal juba mitu aastat aastane reisikindlustus ja täitsa ise olen maksnud igasugused lisakindlustused ka ja olen nö tavakliendi seisus, ei mingit “teeme influencerile erandi”. Ma julgen neid soovitada küll, kui endale reisimiseks kindlustust otsite.