#elulineblogi

Käisime perega Napsie sõbrapäevapeol

Käisime eelmisel reedel Napsie sõbrapäeva peol. Õigemini möllasin mina seal juba hommikust saadik, riputasin lampe, võtsin komme kottidest välja, sättisin õhupalle.. koos maailma ägedaima BeliivDisainiga :) Õhtul liitusid Meelis ja Hedon ka.

Hedonile meeldis muidugi väga, esiteks tohtis voodis hüpata. Teiseks oli reede, mil võib süüa ju kõike mida hing ihkab. See tähendas NELJA suhtkruvatti, peoga komme, topside viisi apelsinimahla…

Sõbrapäevale kohaselt oli kõik roosa. Nii söök, jook, kommid kui õhupallid ja muud kaunistused.. Päris paljud olid ise ka roosas. Poiste jaoks kestis pidu poole kümneni, minu jaoks kella poole kaheni. Tore oli :)

PS! Ainult sel nädalavahetusel kehtib kood MARIMELL selliselt, et annab kahe 90×200 madratsi ostu puhul erihinna: 444€

Hea võimalus näiteks sõbrannaga diili sheerida ja koos tellida, et odavamalt saada. Või siis kui sul ongi kaks last, hea aeg madratsid välja vahetada. Madrats on sobiliku suurusega just lastevooditesse, tiinekad vist magavad juba laiemates.. Või äkki vanaema-vanaisa vajavad uut mõnusat magamisaset, sest tegelikult kaks 90×200 annavad ju kokku 180×200 voodi laiuse. 101% kindel, et vanaisa ei tunne kui vanaema kell viis pissile kobistab.

Igaljuhul peaks meilegi varsti üks Napsie koju saabuma, et Hedon seda eest ja tagant testida saaks, et võrrelda seda märtsis saabuva uue mudeliga.

Kas teil on juba mõni Napsie toode? Milline?

9 thoughts on “Käisime perega Napsie sõbrapäevapeol

  1. Nii ilus kleit sul. Ise poleks raatsinud seal veel selga panna, kuidagi liiga “tavaline” üritus selle jaoks.
    Aga sulle sobib valatult!

    1. Korraldajana võib ju särada :) Aga aitäh, ilus jah, mulle meeldis see voolavus, heledast tumedaks ja super hind ka :D

  2. Tere! Kust oleks võimalik osta seda kassiga T särki mis ühel neiul seljas on? Ilusad pildid

    1. Ahaa aru sain :) See asi millega tulete alles välja,ilmselt tuleb ka põhjalikum postitus. Jään põnevusega ootama ;)

Comments are closed.