Väljakutse vastuvõetud. Ups.

Sattusin täna “pool juhuslikult” Naudime Elu saatesse, kus võtsin endalegi ootamatult vastu väljakutse osaleda Dr Simeonsi dieedi 23päevases versioonis. Mine veel appi, eksole…

Meetod, millega võib kaotada 8-15kg. Kunagi nad on seda mulle pakkunud ja ma lõin araks. Meenutagem siit!

Võte ise oli meganaljakas. Toitumisnõustaja Aire Kängsep rääkis seal tõsiselt kuidas iga teise eestlase kehamassiindeks on üle normi ja Tervise Arengu Instituudi mingis uuringus selgus, et 52% eestlastest on ülekaalus või rasvunud ja siis olin mina..

“Haha, ega ma end sünnikaalu nagunii tagasi ei saa (nagu näha, siis saatejuht ka irvitab mu jutu peale), aga no teeme proovi. Magu mul pole, kui raske see olla saab, et sööd ainult kurki ja peedilehti kuus nädalat.” St kolm nädalat on dieet ja kolm nädalat kaalu hoidmisprotsess, kus suhkur ja tärklis on välistatud.Kuna mingi eesmärgi pidi seadma, siis spikerdasin seinalt, kus oli, et võib kaotada 8-15kg, et tavai – 8kg alla :D Ma pean nüüd ainult endale kaks kaalu ostma, et ikka megatäpselt end kaaluda ja toitu pean ka kaaluma hakkama. #foodprep here I come!

Vaadake mu kõhtu, see näkane nahk.. ega sellest ma ei pääse ka siis kui 8 kilo läinud on ma arvan.

Õnneks esimesed kaks päeva on nuumamiseks, mis tähendab, et sünna ja vabariigiaastapäev tähistamata ei jää ja.. tulevad veel toidurohkemad kui ma oleks eeldanud, sest šokolaad, tort, alkohol, kreemikoogid on must have sellel perioodil.Igaljuhul, hakkan Insta storys oma dieeti kajastama (alustan enda sünnal, 23.02 nuumamisega) ja kes tahavad koos minuga selle läbi teha, siis kaks päeva kehtib teile koodiga MARIMELL20 Dr Simeonsi standardpaketi soodushind 72€.

Ma teen kolmeks nädalaks marimelli FB grupist meie toetusgrupi, kus saame omavahel suhelda, ideid jagada jne.

Ja iga kell saab sellele toitumisnõustajale kirjutada ja pinda käia, kuule.. kas seda võib süüa, aga seda.. fak, ma sõin vale asja, mis ma nüüd teen…
Kes kampa tulevad? Ma moosin hetkel Meelist, et tehku ka.. lihtsam koos kapsalehti süüa kui ma pean vesistama siin kui ta pelmeene sööb vms. Hedon sööb nagunii lasteaias ja talle sobivad puuviljad õhtuks hästi :)

#TahaksEtOleksKoostööAgaSellePostituseEestKüllKeegiEiMaksnud

21 thoughts on “Väljakutse vastuvõetud. Ups.

 1. Pean seda dieeti mõttetuks, sest see on ajutine lausnäljutamine, mitte aga elustiilimuutus, millest päriselt ka kasu oleks. Samas, ega kilode kaotus halb pole, ikka hea, ja tegelikult on üsna ükskõik, kuidas need kaovad.
  Meelist ära pigem kaasa – ta on niigi ilusas vormis ja äärmustega tegelemine võib ta organismi hoopis tasakaalust välja lüüa. Tema juba teeb midagi õigesti või teeb seda tema eest hea ainevahetus.

  Sinu magu on juba ammu uuesti mahukas. Arvestades sinu suust sisseminevaid koguseid võib päris julgelt väita, et su magu on välja veninud. See juhtub kiirelt ja kergelt, kahjuks. Ei pea üle sööma, piisab ka ülejoomisest, olgu joodav kraam siis alkohoolne või ei. Laivides nähtud mojitoämbri kiire tühjenemine on midagi, millega maotu naljalt toime ei tule. Siis tuleb, kui ta on lõikuse tulemuse oma valede harjumustega ära muutnud. Näen oma õe ja täditütre pealt, kuidas ühe puhul on lisaks lõikusele toimunud ka täielik toitumusharjumuste muutus ja keha tänab teda selle eest. Teine ei muutnud harjumusi kuigipalju, lisaks hakkas ta salenedes rohkem väljas käima, millega kaasnes rohkem alkoholi, vines peaga ei adunud piire ja venitas veini ja kaasnevate snäkkidega oma mao ära. Alguses toidulauas nokkis kui lind, nüüd vohmib vanaviisi edasi ja oppi nagu polekski olnud.

  Viimaseks. Tead, sul pole tegelikult väga häda midagi. Kõik ei pea pilbaskõhnad olema ja osade puhul see ei kaunistagi. Arvan, et oled üks neist, kes veidi trullakamana ongi kaunimad.
  Need probleemid, mis su kehal on, nendega sa ei saagi ise väga midagi ette võtta. Noh, mõned kilod kaalukaotust, sellega tuled toime. Kõhulotiga saab noa alla minna ja ka see mure olekski murtud. Silmaaluste kottidega saab samuti ilukliiniku poole pöörduda, sest seal ei päästa enam ka veejoomise harjumuse tekitamine. Ealised iseärasused tulevad juba mängu, minulgi.
  Just sääremarjad on need, mis jätavad sinust väga trullaka mulje, aga mu teada saab ka neid lõigata. Või mõningate harjutustega korrigeerida. Sul on näha, et pole ainult lihas, vaid on suur kogus rasvkude, sellega kindlasti saab midagi ette võtta.
  Ühe Tai-reisi eest peaks kõhuopp peaaegu tehtav olema. Ma ei propageeri kogu hingest iluoppe, aga aastatega on ju näha, et muutusi enam ei tule, kui, siis halvemuse poole läheb. Ei räägi ainult sinust, endast ikka ka, ja üldiselt. Kui ikka midagi väga häirib ja on võimalik seda parendada, siis tuleks seda teha.

  1. Vaata, selle maoga on selline asi, et kui teha sleeve, siis see jah venib. Mul polegi magu otseselt. Mul on maokönt, ehk ehitatud uus süsteem, mis kindlasti annab veidi venima, aga mitte selliseks nagu varem. Teiseks, vedelik jookseb ju maost läbi, seega juua polegi probleem. Süüa ma kilo korraga ei saa nagu vanasti :)

  2. Leenu jutt on õige. Bypass ei saa magu venitada. Seda mao venitamise juttu räägivad need, kes ise tegelikult asjast midagi ei tea.
   Käisin ka jaanuaris opil. Mulle tehti küll sleeve, aga olen väga hästi kursis mõlema tüübi eripäradega. Vedelikku mahub tõesti rohkem, see lihtsalt voolab sinust läbi. Tahke toit jääb kauemaks püsima. Just sel põhjusel ei tohi opitud süüa ja juua samal ajal.

   Mari-Leen, kas sa niiöelda restarti pole mõelnud teha? Et hakkad uuesti otsast, nagu peale oppi? Vedelikud, püreed ja siis tahked toidud? See pidi ka ilusti kaalu jälle liikuma panema.

  3. Kusjuures olen mõelnud jah. Mulle tundub, et see Simeons ongi suht sama. Sööd vähe korraga ja tihti. Mul töö ikka tekitab seda 3x päevas söömist. Unustan pidevalt, et lihtsam oleks 6x päevas vähem süüa :) Loodangi, et Simeons toob selle harjumuse tagasi, süüa tihedalt ja vähem.

  4. Kahjuks isegi see, et magu välja venitada ei saa ei tähenda, et ennast paksuks ei saaks süüa. Muidugi sul on opist kenasti aega möödas ka ja siis ongi juba kõik enda teha, et tulemused säiliksid :) Nagu ka enne oppi räägitakse, et pärast on kõik enda teha.

 2. Airele võib mitte ainult kirjutada kogu aeg, vaid ka 24/7 helistada. Graanuleid on topsis ~200 tk, seega jagubki ilusti sulle ja Meelisele lühema tiiru koos tegemiseks.

 3. Mõttetu “kaalukaotus”, mis tuleb üks hetk tagasi. Võib-olla mitte kohe, aga kindlasti tuleb. Rasva arvelt on võimalik kaotada KUNI kilo nädalas ja tegelikkuses 0,5kg isegi vaid. Siin kehtib reegel, mida vähem seda parem. :)

 4. Kahjuks ongi nii nagu võrgumõrd ütles. Sääremarjad ja kõhuopp oleks sinu puhul see, mis aitaks sind ennast väga palju. Sa oled noor inimene, võiksid selle asja lasta ära teha. Kui isegi Eveliis sai koostöö raames enda tuunimisega hakkama, saad sina ka. Leia ja otsi endale kliinik, kes sind koostöö raames aitab, sest tänu jämedatele sääremarjadele tundudki sa igavesti paks ja suur. Kõht on ka päris suur, aga seda saad edukalt varjata riietega, sääremarju sa ei saa kuidagi varjata, need on tõesti sul liiga suured ja massiivselt jämedad, torkavad tahestahtmata silma sinu puhul esimese asjana. Silmalotid vajaksid ka sekkumist, praegusel hetkel näed välja sama räsitud ja väsinud ja kortsus nagu Eveliis enne tuunimist.
  Üldiselt paks sa otseselt pole, sul on kena naeratus ja kannad kleidid kenasti välja….. aga jalad on jah päris võimsad sul. Dieediga kaotad vast mõned kilod, ja jääd näost ja kaelast vbl visuaalselt peenemaks, jalad jäävad endiselt massiivseks. Mina sinu asemel just sääremarjadega võtaksin midagi ette. Sa ise ei näe igapäevaselt milline sa tagantpoolt välja näed, sest peeglist vaatad sa end eestpoolt ja eestpoolt ei ole jalad samasugused nagu tagantpoolt vaadates, ehk siis peeglist ei näe sa end niimoodi nagu näevad sind igapäevaselt teised.

  Ma ei saa aru, kuidas mõned blogijad saavad endale lubada suvalisi täitesüste ja rasvaimu tasuta, kuigi neil pole seda absoluutselt hädavajalik teha.
  Sinu puhul oleks säärte rasvaimu ja kõhuopp igale ilukliinikule just märgatav ja positiivne reklaam. Sääremarju just igapäevaselt ei korrigeerita, oleks eriti huvitav näha enne ja pärast tulemust.

  1. Ma olen ise oma säärtega vist harjunud. tean, et nad on suured, pikasäärega saapaid ei saa. Aga noh.. ma ei viitsi põdeda :)

  2. Ma mõtlen, et kes viitsib teise välimust nii pika kommentaariga kritiseerida?! Vist inimene, kellel enda suhtes mingit kriitikameelt ei ole. Ise aga ilmselt vajaks nii mõnestki kohast tuunimist.
   Mari-Leen on minu silmis väga naiselik. Nii hästi kannab kõik riided välja. Olgu siis rippuv kõhunahk või jämedad sääremarjad. Mis, muide, minu arvates ülejäänud kehaga kõik kenasti proportsioonis on.

  3. Minul on müüa pika ja laia veniva säärega saapad nr 39, sobivad 38 jalale ka. Kandmata. Ainult kodus toas proovitud. FB Marju Mölder

 5. oeh, lugedes neid kommentaare.. Kas k6ik just peavad valja nagema nn perfektsed.. Inimestel erinevad kehakujud ja prioriteedid.
  Leian, et eelk6ige on oluline tervislik eluviis.
  Iga naise juures saaks midagi muuta, opereerida jne, aga kas seda just on pariselt vaja.

  1. Just nimelt- tervislik eluviis. Antud dieet seda kohe kindlasti pole. Ühekordne katsetamine muidugi midagi hullu ei tee, aga püsivat tulemust ka ei anna. Püsiva tulemuse annab vaid dieet, millel pole “pärast” perioodi st. muutus on eluaegne. Puhas tervislik toit ja trenn on need asjad, mis midagi muudavad. Katsetamiseks muidugi edu ja eks korraks on kindlasti rõõmsam peeglisse vaadata.
   Operatsioonil on pointi, kui mõni kehaosa on väga ebaproportsionaalne, nagu Leenul sääred. Tervet keha ümber lõigata on lollus, aga kui üks kehaosa karjub tugevalt muutuste järgi, siis kuu aega kestva dieediga seda ei muuda. Ilmselt kaob rasv põskedest ja rindadest, aga mitte sealt kust vaja.
   Staarblogija puhul ju näha- orgutamisega on küll kaal langenud, aga kõht on ikka ees (ei aita ka op, kui edasi õgida) ja lõualott on sama suur nagu 50 kilo rohkem kaaluval tumedanahalisel sõbrannal.

 6. Tahtsin sama kirjutada, kaalukaotus ei tule selle dieediga kuidagi rasva arvelt.
  Järsk kaalukaotus ei tee kunagi organismile midagi head.

 7. Mina olen selle dieedi läbinud. Jälgisin ettekirjutisi täpselt ja ei patustanud. Alla võtsin 23-päevaga 7+ kilo. Enamuse sellest esimese nädalaga juba. Kahjuks tuli see siiski kõik hiljem tagasi.

 8. Jälle promoma hakatud seda dieeti, mõned aastad tagasi promos üks teine inimene väga aktiivselt ja kõik uskusid.
  Ma ei tea kedagi, kes sellega püsivaid tulemusi oleks saanud, enamik võtavad juurde peale selle näljutamise lõppu rohkem kui kaotasid.
  Mu ema tegi seda üle aasta ja talle kohe sobis see näljutamine. Kõrvalt vaadata oli piin, kuidas mingid veepäevad jne. Kaal käis nagu jo-jo ning nüüd on raskem kui varem.
  Ma pole dieetide ega homöopaatia (need terakesed seda ju on) vastane, aga see on puhas näljutamine ja ajaraisk.

 9. Minul on müüa pika ja laia veniva säärega saapad nr 39, sobivad 38 jalale ka. Kandmata. Ainult kodus toas proovitud. FB Marju Mölder

 10. Kullatükk, ära kuula neid sapiseid inimesi siin. Palju palju edu Sulle. Usu, seda otsust Sa kindlasti kahetsema ei pea. Tegin alles hiljuti selle tee läbi ja kuna mul oli ajaliselt aega vaid 2 nädalat, siis selle ajaga kaotasin nagu naksti oma soovitud 5 kilo ja tagasi pole tulnud grammigi. Pigem olen paiksemaks jäämise hetkel valmis tegema läbi ka pikema perioodi. Kui Sa ühel hetkel tunnedki, et veidi on raske, siis abikäsi nõustaja Aire näol on Sul igal hetkel olemas. Kasuta seda julgelt. Kui Sul on vähegi mahti veel juurde liikuda või rullmassaažitada, siis varsti lendad nagu lind ringi. Ole tubli ja suveks bikiinivormi ;)

Comments are closed.