Kaks head uudist :)

Maailm on ikka nii väike, või vähemasti Eesti! Mõni aeg tagasi sain marimelli postkasti kirja, kas ma ei sooviks teha ühte loosimist…

Mis mul sai selle vastu olla, et oma lugejatele head meelt teha – loosi läheb siis raamat “Minu väga hea aasta” 

Aga kogu sellele järgnev oli natuke kummaline ja samas armas. Ma olin just JustFit Clubis trennis oma korda ootamas, kui ma seda kirja lugesin. Vastasin siis Kaisile, et ma hea meelega teeksin selle loosimise. Kuna samal päeval oli mul paaristrenn, siis mõne hetke pärast astuski uksest sisse särava naeratusega naine, kes mind teretas… Ja siis… “Kuule, mina kirjutasingi sulle just sellest raamatust ja sa vastasid…” No kui väike saaks maailm veel olla?

Kui ma sel nädalal trenni läksin, siis pakike juba ootas mind!

Selleks, et see mõnus raamat endale saada, kuhu kõik oma unistused ja mõtted kirja panna, jäta siia kommentaariks – millest sa hetkel unistad. Loosimine 1.11.2015

Aga, teine hea uudis, mille ma just Facebookist leidsin… Te saate tulla koos minuga (või siis ka mitte!) eriti soodsalt trenni! JustFit Exclusive Club Tallinn Facebooki lehelt saab välja printida vajaliku flaieri (siit!) ja saab kaks proovitrenni 15€ eest! Tasub proovimist, ausalt! Ma olen nüüd neli korda käinud ja… ootan juba uut nädalat!

PS! Ärge siis unustage, et 21.10 ootan teid koos endaga “pimeõhtusöögile”; rohkem infot selles blogipostis!

PPS! Ja soetage kiirelt endale pilet kuulõpupeole FAB (eelmüügist pilet megasoodne, kui kasutada koodi “marimell”, lisaks loosin kõikide eelmüügipiletite vahelt välja viis õnnelikku, keda ootab ees meie seltskond, joogid ja mõnus õhtu), kus esineb Magnus Carlsson Rootsist! Cant wait! :) Rohkem infot siin blogipostis!

51 Comments

 1. Alati unistan reisimisest. Ja nüüd, kui mul on nüüd väike laps, siis unistan sellest veel rohkem. Ja unistan sellest, et läbi käia vähemalt ühe palverännaku teekonna, tahan teada, kas see tõesti avab minule endale iseenda ja õpitab puhkama ja ennast nautima.

 2. Mina unistan uuest töökohast, kohe-kohe teengi otsustava kõne! Raamatu aga kingiks elukaaslasele, kes väga vajaks sellist raamatut, kuhu oma unistused kirja panna, et see teda motiveerida saaks.

 3. Hetkel unistan ma kõige rohkem ühest väikesest spa-puhkusest koos oma abikaasaga :) Jätaks lapsed kellelegi hoida ja naudiks esimest korda meie abielu jooksul seda, et saame teineteist tutvustada kui “minu abikaasa”.

 4. Unistan hetkel kõige rohkem sellest, et leiaksin omale erialase töökoha, kuhu tahaksin iga päev rõõmuga minna, kus oleksid vahvad kolleegid ning positiivne õhkkond. Sest kõige tähtsam- oma pere- on mul olemas :)

 5. Kas sulle lugeda meeldib? Kui siis milliseid raamatuid? Ise loen noortekaid hea meelega, mis nendest arvad? :)

 6. Unistan sellest, et minu meremehest noormees juba koju tuleks, et temaga koos põnevalt aega veeta :)

 7. Hetkel unistan sellest, kuidas saaks lastetoa valmis ja uus beebi saaks tulla murevaba keskkonda :-)

 8. Unistan sellest, et ise ja pere ikka terved oleksid, see kõige tähtsam. Ning kuna see sügis läksin taas kooli, siis unistan, et 3 aastat ikke vastu peaks. Muust hetkel vist ei unistagi.

 9. Unistan armastusest, kuna viimased aastad on selles osas nii kirjud olnud, siis järsku seda kõike kirja pannes ja suunates ennast teisele teele…tuleb ka selles osas õnn õuele. ;)

 10. Ma unistan sellest, et meie just soetatud koduga rohkem probleeme ei tuleks ja et see nüüd kiiresti ja hästi korda saaks :)

 11. Mina olen leidnud end viimasel ajal unistamas, et lähimate aastate jooksul leiaksime võimaluse uude suuremasse kodusse kolida:-)

 12. See märkmik!!!!!

  Olen väga pikalt mõelnud ja vaarinud enda peas mõtet natukeseks Eestist lahkuda, arvasin ,et mul ei jätku selleks kunagi julgust, kuid nüüd hüppas sülle mulle ilmselt üks parimaid pakette mis sülle võib kukkuda ja lähen Iirimaale seiklema. Kes teab mis tulevik toob ja ma just eile mõtlesin sellepeale ,et tahaks sinna kaasa võtta mingi väga ägeda märkmiku kuhu kirja panna mu seiklusterohke aasta mõtted :) See märkmik oleks niii super sellejaoks! :)

 13. Täna, praegu, just momendil, unistan ma oma kadunud vanaema kootud villastest sokkidest, kuna õues on nii friiking külm ja tee kah sooja väga ei anna…
  Aga suuremad unistused on uus töökoht, motivatsioon teha trenni (jep.. kaalun seda 15€ flaieri värki isegi ) ja mandarinid… Ehk siis minu enamus unistusi on kergelt teostatavad, kui ma vaid suudaks oma mugavustsoonist välja tulla.

 14. Minu unistus saab paari lähima nädala jooksul ka reaalseks, kui saan kätel hoida oma esimest lapsekest ja loodan, et sellest tuleb minu senise elu parim aasta :)

 15. Mina unistan ööst,kus ma saaksin järjest terve öö magada! :) Kolme kuuse kõrvalt tundub see hetkel kaugemat sorti unistus,

 16. Mina unistan suuremast kodust :) Aga selleks, et see unistus täituks, pean praegusest kodust lahti laskma. Ei saa kuidagi, sest nii armas on ju ;)

 17. Hmmm unistan paljudest asjadest, aga kõige rohkem tahaks vähemalt korragi elus kusagil soojal maal puhkamas käia, ei ole kahjuks jõudnud veel nii kaugele :)

 18. Unistusi on palju, aga hetkel kõige rohken unistan sellest, et enda keha heasse vormi saada. :)

 19. Mina unistan sellest, et saaksin tagasi Ameerikasse oma töökohta, kus olin nii nii rahul oma eluga ja kõik oli super!

 20. Naljakas aga mina unistan uue aasta algusest. Miks? Sest sis sünnib meie perre teine laps ja elukaaslane tuleb lõpuks välismaalt töölt ära. Lõpuks saab kasvatada lapsi päriselt koos ja elada nagu päris pere :) Can’t wait, tuleb tõesti Minu väga hea aasta :)

 21. Minul on tavaline kaustik, kuhu ma kleebin pilte ja kirjutan, millest unistan. Ja olen tähele pannud, et kui sa unistuse kirja paned, olenemata kujust, läheb see varem või hiljem täide. Kunagi kleepisin niisama Odessa teatrimaja pildi ja oh üllatust, vähem kui pool aastat hiljem läbi suurte-suurte plaanide sattusin ma hoopiski Odessasse :)

Comments are closed.