Uus koht: Holstre-Polli. On teil kogemusi?

Mäletate, ma kirjutasin kunagi, kuidas ma nagu hull ajasin taga majutust Lõunas ja lõpuks sattusin juhuslikult sellisesse kohta Viljandis nagu Peetrimõisa Villa Spa Hotell ja olen tänaseni kindel, et see oli saatus, mis mind sinna tookord viis.

Ma jäin nii megarahule, kuigi ööbisime toas, mis tegelikult polnud sellel hetkel müügis, sest oli nö suvetuba, aga noh… Seal oli maailma kõige mõnusam aura ja nii mõnus Thalassoteraapia on seal, et karju appi…

Võite vana postituse leida siit!

Nüüd juba mõnda aega reklaamib mulle Facebook sellist kohta nagu Holstre-Polli Hostel.

holstrepolli

Holstre-Polli keskus kutsub linnast välja Loodi Loodusparki Viljandimaal. Imelise looduse- metsade ja laugjate nõlvade vahel ootab Teid kaasaegne keskus lõõgastumiseks, sportimiseks ja seminaride, nõupidamiste läbiviimiseks.

Siin külitaks küll :)
Siin külitaks küll :)
Kas keegi on seal käinud? Kuidas on? Kuna tegemist on samade inimestega, kes haldavad Peetrimõisat, siis ma usun, et seal on hästi mõnus aura ja et seal on jälle niiii mõnus nagu Peetrimõisas. Samas Lõunasse praegu asja pole, aga hullult tahaks selle koha üle tšekkida.

Millal üldse minna tasuks, kui lumi maas ja megailus?

Praegu vaatan, et on mingi sügispakkumine ka (siin!), 120€ asemel 78€. Peaks ikka võtma ette selle väikse tripi. Hedon peab üsna hästi vastu need sõidud. Isegi Lätis saime autoga käidud. Ta ainult magas. Mul hakkas juba hirm :)

Aga, kas siis keegi on käinud või Viljandi inimesed, mis kostate selle koha peale? Kes Peetrimõisas on käinud, teavad ilmselt, mis tunnet ma taga ajan :) Kas seal on ka “see” aura?

9 Comments

 1. Väga mõnus koht kui tahatelooduses olla, niisama jalutada või aktiivselt aega viita. Ja no niisama keskkonnavahetuseks on ka mõnus. Mulle ka väga need tegijad meeldivad, sest nad oskavad luua tunde, et oleda alati oodatud ja soovitud, on inimlikud ja muidu mõnusad. Ja talvel on see koht veel eriti ilus.
  Ma muidugi tunnistan, et olen piirkonnaga ka emotsionaalselt tugevalt seotud aga isegi ilma selle sidemeta on koht ja inimesed mõnusad

 2. Tegemist on sportlaste ja muidu looduse nautlejate paradiisiga, seda päris tõsiselt.
  Kui vähegi meeldib värskes õhus jalutada, matkata ja kõigest eemal olemist nautida, siis on see tõesti suurepärane koht!
  Kasvasin seal ülesse ja kui vähegi aega sõidan sinna alati patareisid laadima.

 3. Oleneb, mida sealt leida soovid. See on pigem ikka aktiivsele puhkusele ja spordile orienteeritud puhkemaja.

 4. Soovitan ka, olen käinud mitmeid kordi ning seal on hea veeta aktiivset puhkust. Õhkkond on meeldiv, sõbralik ja hubane.
  Koht on ilus ning lisaks ka linnast eraldatud, hea võimalus tulla linnast eemale.
  Talvel on see koht imeilus, kui lumi juba maas.

 5. Tere, olen kaa viljandimaal ja koht on ilus, looduskeskne, matkamisvõimalused jalgsi ja rattaga ja suuskadega, aga maja ise on nagu ikkagi hostel, plaaditud koridorid, mõeldud spordilaagrites osalevate laste majutamiseks, seega minu arust seda õiget hubast tunnet seal küll pole, mis tekkib peetrimõisas või nt mõnes pärnu v saaremaa väikeses spaas. ööbimiskohane aga ok. minu jaoks siiski hubase nädalavahetuse veetmiseks kõle ja külm ühika tüüpi hoone. (PS pole seal ammu käisnud, ehk on seal aastaga miskit muutunud ja on kuidagi eraldi see hosteli osa mittesportlastele, aga maja üldmulje ei muutu minu jaoks) Edu.

 6. See asub konkreetselt pärapõrgus, st läheduses pole ainsatki pooodi jne. Seal võib saada looduse üledoosi:)
  Minu arvates liiga mittemidagiütlev koht. Pigem klassikaline spordibaasi ühikas:)

 7. Tere!

  Hästi äge nööp on kirjutatud. Mulle hullult meeldib. Selline vestlust ärgitav…ja muidu mõnus. Holstre-Polli keskuse poole pealt vaadates tahangi öelda suur tänu kõikidele kommenteerijatele, sest inimeste tagasisidel on kulla väärtus- nii sellel, mida peame nö positiivseks kui sellel, mida peame nö negatiivseks. Lahe! Jah, mina olen ka nõus- loodust on kõnealuses paigas kuhjaga- nagu Tr ütleb, siit võib saada looduse üledoosi- ja pärapõrgu on see kah, vastab seegi tõele :). Aga tuletagem meelde- ka Las Vegas on loodud eimidagimaale pärapõrgusse ja kõrbelliivale ehitatud Dubai- kes sellest siis kuulnud pole :). Meie majast rääkides- nüüd terve septembrikuu oleme majaga seespidiselt tegelenud ja otsinud ning leidnud võimalusi seda hubasemaks muuta. Iga päevaga tuleb sinna mõnusam tunne sisse- peseme ja sätime ja soojendame teda. Eks varsti ehk hakkame ka kuulma tagasisidet meie tegevusele… loodetavasti. Usun, et iga armastusega ja pühendumusega sihipärane tegevus kannab head vilja:).
  Tere tulemast kõigile!

 8. Mul nii naljakas lugeda, et kellelegi meeldib Peetrimõisa Villa :D mul on vanematekodu seal ligidal kohe, olen seal kasvanud. Kohalike arvates on see hirmus koht :D aga muidugi tore, kui meeldis ses suhtes, et Viljandit väga ei reklaami keegi kunagi

 9. Ma arvan, et Viljandi inimesed ei lähe Holstresse selle raha eest ööbima :)
  Mina ei läheks. Viljandi inimene sõidab ikka kaugemale. Pärnu vähemalt. Aga eks ma ole juba kaua Viljandist eemal ka :)

Comments are closed.