Kallos viib Budapesti! Tahan!

See postitus on täpselt kuu aega vana, sest ma üritasin täpselt nii kaua teha endast, Hedonist ja Kallose kraamist selfiet. Aga no kui üks asi pole ette nähtud, siis ta ei ole.

Käisin siis mina kunagi kuu tagas Ilumessil, ega mul otseselt midagi vaja ei olnud, aga tuiasin seal niisama ringi. Tellisin endale ajakirja Hello! näiteks – viie euriga sai tervelt 10 numbrit ehk ligi kolm kuud tuleb see mulle nüüd postkasti. Vähemalt saab ajakirja viimaseid numbreid lugeda, sest juulist on selle ajakirjaga kõik.

Aga siis läksin mööda Kallose kosmeetika boxist ja jäin sinna pidama, sest mulle jäi silma megasuur kollane purk (tšekka siit!). See oli mingi megahealõhnaga banaanimask. Ma lihtsalt pidin selle saama. Mulle muidu banaani asjad ei meeldi, aga see – lõhnas nii hästi, et paha hakkas :D nagu heas mõttes. Megamõnusa magusa pehme banaanise lõhnaga.

2S8A7823

No ja kuna ma seal juba olin ja jutt hakkas jooksma, siis lahkusin sealt terve koti vajaliku kraamiga.

Esiteks volüümi ja läiget andev šampoon (vaata siit!), volüümi ja läiget andev palsam (vaata siit!) ja samasarja mask (vaata siit!). Neil on suht rändom lõhn, aga pudelid on kiftid värvilised ja pulvarisaatoriga, mu lemmik. Ma ei kannata seda, kui ma märgade kätega pean mingit libisevat pudelit raputama ja seda šampooni või palsamit sealt sedasi võtma. Pluss alati tuleb palsamit mingi megakogus. Nii ei tule :)

kallos

Ja siis võtsin Meelisele ühed kaplsid, mis aitavad juuste väljalangemise vastu. Mida ma võin ise ka kasutada ja mis jäetakse pärast pesu pähe. Pärast lapse sündi, kukub juukseid jälle peoga, nagu ka pärast oppi. Sellised kapslid siis, neid soovitab isegi Grete Klein nagu ma õigesti aru sain. Vaata siit!

2S8A7858

Ja kaks duššigeeli krabasin ka – ühe Meelisele (vaata siit, 2in1 variant Meelisele) ja ühe endale (vaata siit!). Mõlemad lõhnavad hullult hästi. See kollane eriti mõnnalt.

2S8A7833

Ja no ma juba olen selline, et pean ikka sõpradele ka alati võtma, kui ma midagi head näen. Naabripoistest üks on meil selline veits ilueedi, kellel on pikem tukk kui mul ja seda ta siis geelitab ja lakitab. Talle võtsin megatugeva geeli (vaata siit!) ja keratiiniga juukselaki, mida kodukal polegi. Aga sellest sarjast (vaata siit!), lihtsalt jälle extra strong! :)

Aga, see ei ole veel kõik. Ütleme nii, et teenindaja tegi oma tööd rohkem kui hästi. “Aga kas sa nägu puhastad, millega, kas vati ja meigieemaldusvahendiga või geeliga…” “Ma olen rohkem vee ja seebi inimene, nägu suht kuiv, aga ikkagi, kõige mugavam..”

Selge, seepeale pakuti mulle kohe Sense’i näopuhastusgeeli (vaata siit!), päevakreemi (vaata siit!), öökreemi (vaata siit!) ja silmaümbruskreemi (vaata siit!). Nüüd läheb alles kreemitamiseks.

2S8A7850

Ühesõnaga, see kott oli lõpuks nii raske, et ma lahkusin messilt – ma ei viitsinud seda tassida edasi-tagasi ja rohkem ma midagi ei ostnud ega vaadanud. Mõnus, kui kõik kraami saab ühest kohast.

Nii, ja siis ma tulin koju ja leidsin kotist miski flaiku, mis ütleb, et kui end Kallose toodetega pildistada, siis võib võita reisi Budapesti. Ma olen kunagi aastaid tagasi Budapestis käinud, mulle väga meeldis. Läheks hea meelega tagasi.

Ja kuna võitmiseks on vaja teha endel, siis otsustasin, et teen endast, Hedonist ja Kallose tootest. Aga no ei tule välja see endel, tee mis tahad. Me oleme nüüd kolm korda proovinud. Ja ta ei viitsi. Talle ei meeldi kohe nende Kallose asjadega poseerida. Muidu on väike ilueedi. Näide, suvaline hommikune endel ja ta kaifib sajaga! 

Ja nüüd Kallose kõige paremini õnnestunud klõps. No tegelt ei ole eriti. 

Ja kui ma nüüd üdini aus olen, siis need asjad on täpselt kuu aega seisnud, välja arvatud need kapslid. Neid Meelis kasutas. Ja duššigeel ka.

Kõik kes hääletavad Kallose FB lehel meie pildi poolt (saab teha siin!) ja hakkavad meid Instas jälgima (meil on nüüd täitsa oma perekonto @marimell.eu), siis loosin kõik kraami välja. Kokku võidab kolm inimest, jagan kraami sõbralikult inimeste vahel ära! Aeg läks käima nüüd! :)

Kallose kampaania tingimustega saab tutvuda siin ja ise ka osaleda.

Palun saatke meid linnapuhkusele! Pliiiiiis!!!! Pilt on siin!

28 thoughts on “Kallos viib Budapesti! Tahan!

  1. Ma vist mingi aeglane, aga ma ei leia teie pilti kuskilt, kus hääletada? Feissas? Seal ei märganud

  2. jah. mina ka ei leidnud, tahaks juba sellepärast hääletada et Hedon on ikka väga vahva ja armas poiss :) ja sina väga normaalne ema talle.

  3. Nonii,loodan, et saate reisule ja teete ägedaid pilte, mida ma nüüd instas ka jälgin ;)

  4. Pildile laik pandud instas jälgin kaa ☺️ ! Vahvad olete ☺️ !

  5. Fbs on laik antud ja instas hakkasin Teid juba varem jälgima. Edu Teile! :)

    1. Loosimine toimub siis kui Kallose mäng lukus on ehk augustis :)

Comments are closed.