Sattusin Amazonis hoogu

Amazon on nagu TikTok, lähed korraks ühte asja vaatama ja tund aega hiljem oled ikka seal. Üks asi viib teiseni, teine kolmandani ja nii see aeg läheb. Seal on välja toodud iga kategooria kõige populaarsemad tooted. Kas te teadsite, et sealt saab mähkmeid tellida? Okei, ma kujutasin ette, et sealt saab kõike, aga mähkmete peale ma küll ei tulnud!

Näitan teile ka, mis ma leidsin :D

Pampersi mähkmed – kes meist ei ajaks taga tükihinda. Leidsin kohe “kuu varu” paki, kus 168 mähet sees. Kui vanasti veel õnnestus leida mingi 20sendiseid diile, siis enam ammu pole näinud. Viimati ostsin mähkmeid enda arust hingehinnaga, 38,90€. Või vähemasti mina vaatan alati tüki ja kilo hinda, mitte kollast silti, mis tihti on petlik. Nii nagu kõik hinnad on kasvanud, on korraliku tõusu teinud ka mähkmed. Mul loodetavasti neid kaua enam vaja ei lähe, aga 18senti/tk on ikka väga hea hind.

Niisked salfakad – jälle toode, mida kulub kilodega ja alati ostan seda mis sooduses, kuigi on lemmikud ka välja kujunenud.. Leidsin biolagunevad veepõhised salfakad, hinnaga 0,05€ tk. Väga hea diil. Jagub kauaks. Ja mu meelest jumala hea kingitus katsikuks või sünnipäevaks kuni paariaastastele lastele. Mäletan, et Hedoni väiksemateks sünnadeks alati palusin niiskeid salfakaid ja mähkmeid ja tuubitoite – nagunii peaks neid ostma ja pigem midagi kasulikku kui hunnikutes suvalisi mänguasju.

Laste prill-laud – ma just täna mõtlesin, et ma pean googeldama, kust seda saab, sest mäletan, et kellelgi nägin ja mõtlesin juba Hedoni ajal, et ilgelt äge ja mugav, aga kuna ta just oli väikselt potilt suurele kolinud ei hakanud enam ostma. Aga et nüüd Hedelin kohe sinna suunata, tundub mugavam kui veel selle vahepealse potiga jebida, kus ta küll mõnikord istumas käib, aga kuna aste meil ammu olemas, siis tundub mugava lahendusena.

Laste WC-pott – kuigi mul seda vaja pole, siis nagu ikka – soovitused, soovitused ja silma ta hakkas, nii nunnu vaala kujuline pott! Ja milline värvivalik!

20 FFP2 maski – pole üldse toode, millest ma puudust tunneksin, aga tean, et see hullus on kohe ees. Sõbrannad just käisid Itaalias ja seal oli mingi täiesti ajuvaba teema nende maskidega – umbes kuskil väljas praami peal pidi mask ees olema, sees ruumides vabatahtlik.. Aga noh, kaugel see jumalteabmitmeslaine on, parem olgu olemas üks ports. Kool juba testid saatis koju.

Sirgendav hari – kuigi ma väga tihti juukseid ei sirgenda, just seepärast, et ma ei viitsi möllata, tundub see hari idekas. Kammid ja samal ajal sirgendad. Ma olen kunagi varem juba selle ostule mõelnud ja mingi odava hiinaka ka kuskilt Alist tellinud, aga see oligi odav hiinakas. See, mis Amazonist leidsin pole üldse megakallis, aga kindlalt kordades kvaliteetsem. Ja seda on roosat ka!

Lunch-box – sel suvel sain ma aru, kui oluline on ühte sellist omada. Ma pole muidu väga selline toidu kaasa vedaja ja minu lapsed on alati nagu vaeslapsed, mu sõbrannadel alati kottide viisi igast manti kaasas kui kuskile minek on, krõbinad ja püreed ja veed ja mahlad ja snäkid ja.. siis olen mina – piimapulber, vesi ja mõni püree. Muud saab osta kui vaja. Aga Hedon käis sel suvel kolmes laagris (kirjutasin neist siin!) ja seal oli vaja karpi, et asju kaasa võtta matkale vms – käis siis suvalise karbiga kuniks Mapedi pakist üks tuli, aga ma pean ütlema, see oli lapse jaoks natuke liiga jäikade kinnitustega. See tundub (ma rõhutan, tundub!) kuidagi pehmem ja mõnusam. Mulle endale meeldiks see, noad-kahvlid ka kaasas ja pole nii lapselik. Täiega tuus!

Ja nii see Amazon aina soovitab uusi asju kui sa seal surfad..

Laste noa-kahvli-lusikate komplekt – mul endal vaja pole, aga megailus komplekt. Jälle hea näiteks kingituseks viia. Hedelinil on Hedoni ajast Villeroy & Bochi oma – selline (hetkel sooduses!) Omaigad, ma leidsin perfektse seti – kui nunnu see on. Nuga-kahvel-lusikas ja taldrik, kauss ja kruus ka juures. Link!

Olgu aitab. Ma muidu shoppan end vaeseks. See on saatanast, vaatad ühte asja ja siis soovitustes kohe midagi veel ja nii sa veedad seal surfates aega ja aina laod asju ostukorvi. Ma tean kuhu mu järgmise kuu preemia läheb – VB jõulukollektsiooni peale! Mina eelistan tellida Saksa Amazonist, siis tuleb ca 4-5 päeva kohale.

3 thoughts on “Sattusin Amazonis hoogu

  1. nojah. kuidas kellegil nende saatmisaegadega kogemus on.
    saksa amazonist tellisin 7.septembril. täna on juba 19.sept, 12 päevaga pakk jõudnud Tšehhi. Hea kui selle tempoga tulles oktoobri lõpuks eestisse jõuaks.

    1. Okei, see on veider. Ma olen alati max 5-6 päevaga kätte saanud. 1x elus on pakk “kaduma läinud” kui Bestsecretist tellisin, aga siis kahe nädala möödudes nurisesin ja nad ütlesid, et peab kuu aega mööda minema, et tõesti kadunud on, ma tegin uue tellimuse juba, kuna oli kingituseks vaja ja hiljem nad tagastasid esimese tellimuse raha kuna oligi kadunud, st ei jõudnud kunagi kohale.

  2. Ma ostan lapsele Pampersi püksmähkmeid ja Prismas on kasti puhul hind 0,22€/tk, kaup24-st või 1a-st tellides on ka kuuvarud leitavad alla 0,3€/tk, praegu vaatan kaup24-s hind ja sama, mis Amazonis, su lingil ju 0,25€/tk. Ja no transport veel Amazonist lisaks ka.

Comments are closed.