#karantiinilaivid – kingime kapid tühjaks!

Nii nagu eelmisel aastal Taist tulles ja karantiinis istudes igal õhtul laivi tehes, tegime me seda ka sel korral Egiptusest tulles. Panime juba Egiptuses plaani paika, et teeme 10 laivi ja proovime igasse laivi leida kellegi, kelle tooteid tutvustada, et oleks põnevam.

Ütlen kohe ära, et nii mõneski laivis peidab end loos, sooduskood vms. Kõikide #karantiinilaivide jagajate vahel loosime välja ka üllatusi meie kingikapist. Loosimise teeme 1.04 :) Ja see ei ole nali!

Esimese laivi tõi teieni Valio, kes varustas meid kohe hea ja parema söögikraamiga, et me nälga ei jääks. Reaalselt me läksime poodi alles siis kui meie teise testi tulemus ka negatiivse tagasiside sai. Ehk siis.. ma teadsin, et mul on kappides piisavalt kraami, et saame hakkama. Naaber ja lapsehoidja olid meile ka piima ja leiba toonud, nii et.. saimegi hakkama!

Laupäeva otsustasime sisutada Kirg.ee saadetud paki uudistamisega. Ühtlasi on selles laivis loosis 50€ kinkekaart, et soetada endale mida ise soovite :)

E-poes kehtib alati ka kood marimell, millega saab soodukat. 

Pühapäeval jagasime teiega oma lemmikuid Remecom‘i e-poest – neid moose ja šokolaadikreeme ja krõpse ja.. me oleme söönud aastaid. Ma sain nendega tuttavaks siis kui Hedon sündis, nad tõid kotitäie beebipüreesid testida. Ja siis kuidagi jäigi nii, et Hedon praktiliselt ainult nende tooteid sõigi, sest julmalt mugav oli kastidega tellida ja lõpuks oli minu juures korralik ladu, sest ka sõbrannad tahtsid ja nii me tellisime iga kuu 20-30 kasti beebipüreesid :D

Kuni märtsi lõpuni kehtib nende e-poes kood marimell, mis annab 20% allahindlust kõigelt – batoonidest ja mullidest limonaadide ja beebipüreedeni.

Seejärel lasime teil end riidesse panna. Nimelt oleme me vanad Paavli kaltsuka hundid ja otsustasime, et laseme teil valida meile riideid, mille vahelt me siis omakorda leiame tooted, mida ostukorvi lisada. Ma jälgisin sealjuures meie tavapärast “paavlikäitumist”, et hinnad oleksid kuni viis eurot.

Enne veel kui ma ostukorvi lukku lõin, võtsin lahti aksessuaaride lehe, et äkki seal on midagi ägedat. Sealt valisin lõpuks kõige kallima asja – 12€ maksnud Michael Korsi käekoti, lihtsalt selleks, et vaadata, kas tegemist on originaaliga. Ma olen kunagi skoorinud kaltsukast 7€ eest Versace koti.

Ootasime mõned päevad pakki ja mõtlesime, et laivis riideid vahetada ja proovida pole päris see.. Tegime sellest eraldi video ehk vaadake, mis rahvas meile valis ja kuidas need asjad sobisid. Ühtlasi saate teada, kas kott oli originaal või maksin ma 12€ tühja:

Sellele järgnes üks suht naljakas laiv, sest Eggo Munad saatsid meile umbes miljon muna ja me otsisime kokku erinevaid põnevaid fakte munade kohta ja tegime eksperimenti – keetsime kuumaõhufritüüris muna. Kuidas välja tuli, näeb juba videost ja väga palju naljakaid munafakte ka:

PS! Hetkel kehtib lisaks kood marimell, mis annab Delimano e-poes kuumaõhufritüürile allahindlust!

Eelmisel aastal karantiinis istudes saatis Brain Games meile hunniku mänge, et meie päevad kiiremalt ja lõbusamalt mööduksid. Sama tegid nad sel aastal. Tegime video sellest, kus tutvustasime erinevaid mänge ja proovisime laivis ka üht eriti ägedat mängu, millest saab kindlalt meie reedeõhtune naabrichilli eri. Täiega põnevad “mustad müsteeriumid”, mida on vaja lahendada, vastates küsimustele vaid ja või ei. Vaadake ise:

PS! Brain Games’i e-poes kehtib ka sooduskood marimell :)

Kas teie jaoks on oluline, et asjad oleksid uued? Me oleme väga taaskasutuse poolt, seda eriti riiete ja näiteks arvutite osas. Meil on aastaid olnud nö teiseringi arvutid, sest nad on soodsamad. 1IT ostab kokku firmade lühikest aega kasutuses olnud sülearvutid, teeb need korda (st puhastab ja paneb uuesti programmid peale jne) ja paneb uuesti müüki. Kordades soodsamalt.

Nad tegid laivi ajaks erilehe it.ee/marimell – kus on kokku kogutud parimad palad ja needki veel allahinnatud. Seega kui vajad näiteks lapsele koolitööde tegemiseks läpakat, siis see on ideaalne koht kust osta ja rahakott ei nuta.

Reede õhtul käisid meil külas Merily Timmer ja Ants Rootslane.. Merilyt pommisime ikka oma vana hea koduteemaga, aga tema näeb reise ja lapsi. Ühtlasi meenus meile mõni aeg tagasi, et Meelis tahtis kandideerida Eesti Laulule (2014!) ja kaardid ütlesid, et.. go for it. 2022 aastal Eesti Laulul näeme siis. Lõpupoole liitus laiviga ka Ants, kes rääkis põnevatel teemadel nagu mis vahe on alateadvusel ja sisetundel, miks tasuks pigem osta vana, mitte uus maja jne.

Üllatuslikult tõi Mojitobaar meile mõnusaid mojitosid maiustamiseks. Alkovabad mojitod – ülihead! Lisaks oli kaasas ka süüa meile kõigile – Baar Balti Jaamas powlid on nagunii ühed Meelise lemmikud.

Laupäeval ronisime voodisse. Votex on meie blogi sõber olnud juba aastaid ja kõik meie voodipesu pärinebki sealt. Rääkisime laivis oma voodikiiksudest, lugesin ette ühe muinasjutu..

Pühapäeval lõpetasime oma #karantiinilaivide sarja eriti magusalt. Nimelt saatis Tupla meile päris ühe šokolaadi. Meenutasime oma esimesi magusamälestusi – jäätist, nätsu, šokolaadi.. Kusjuures Tupla on minu lemmik olnud aastaid. Hedoniga rase olles oli mul tööl salasahtel, kus just Tuplad reas olid.

Kellel veel meeles ei ole, siis kõikide laivide jagajate vahel loosime välja üllatuspakid meie kinkekappidest – ja üks mis kindel  Tuplat saab ka :)

Ja eriauhind läheb ühele kommentaarile siin ka – jäta kommentaaridesse, milline oli sinu lemmikI live ja miks.

113 Comments

 1. Tere, kõige rohkem meeldis Merily Timmeri live, sest põnev ennustusi kuulata, aga ka viimane Tupla live oli hea, sest Tupla 1 parimaid maiuseid

 2. Mulle meeldis Timmeri live. Esiteks see Ants jättis väga sümpaatse mulje ja no kui kaartid ikka suruvad seda last, eks siis näis :)
  Ja meeldis ka see, et kodu valib teid, seega rahulikult… :)

 3. Raske valik, kõik olid suurepärased, toon esile voodilaivi, kirelaivi, munalaivi :D Eriti aga meeldis mängude õhtu. Selle laiviga tekkis kohe isu mõni mäng koju soetada. Ja väike Black Stories mängu demo – ülivahva oli kuulata ja kaasa mõelda!

 4. Mulle meeldis kõige rohkem kirg.ee live, sest tutvustasite huvitavaid tooteid ja näiteks vibreerivad geelid on minu jaoks uued asjad ja polnud neist varem kuulnud (tundusid täiega huvitavad ja uuel kuul lähevad kindlasti tellimisse)
  Ja noh, mis seal salata, tegid Lelo Enigmale ka head reklaami, nii et mul on seda ka vaja nüüd.

 5. Kõik laivid väga meeldivad a kui valima peab siis see söögi testimine ja Timmeriga ilmselt kõige rohkem :)

 6. Meeldisid kõik live’d, kus Meelis ka oma naljaminutid esitas :D Merily Timmeriga live meeldis eriti ja kirg.ee live ka =)

 7. Mulle on kõik meeldinud! Minu jaoks olete Te hommikused kaaslased õues kõnniringil. Nii mõnus on vara ärgata, klapid kõrva torgata ja õue kõndima minna. Justkui ei kõnnikski üksi vaid koos Marimelliga :P Ehk siis #vaatanmarimelli asemel hoopis #kuulanmarimelli :D . Kahju kohe, kui nüüd cancel’i majja taote nendega ja hommikuti mind “üksi” kõndima saadate :D

 8. Munalive, kuna seal katsetasite kuumaõhufritüüris teha ja endale just plaan osta masin, siis livega sain kinnituse, et vajan seda.

 9. Teie lived kõik nii ägedad, alati ootan ja vaatan Lemmikut raske valida, kuna kõik meeldisid, aga äkki siis Timmer ja seksijutud. Olete nii avameelsed ja otsekohesed Soovin teile kõike kõige paremat ja jätkake samas vaimus❤️

 10. Minu meelest on alati kõik teie laivid toredad ja ideaalsed õhtusse. Olen kõiki jälginud ja jälgin ka edaspidi..
  Väga meeldis selgeltnägija laiv ja loomulikult tupla laiv

 11. Kõik olid head ja ootan juba huviga mis järgmiseks. Endale meeldis mängude oma, oleme samuti suured mängude mängijad ja miskit uut oleks vaja juurde soetada. Lihtsalt superinimesed olete, jätkake samas vaimus

 12. Enim põnevust tekitas vast heamaitseliste kreemide laiv, kuna täna peaks jõudma kohale tellitud Suhkruvatt :)
  Julged ja optimistlikud olete oma laivides ja üldse, jätkake samas vaimus.

 13. Kirg.ee laiv meeldis. Olen alati mõelnud, et tahaks kirge enda magamistuppa.
  Kuna mees käib tihti Soomes ja on ära 2–3 ndlat siis miks mitte midagi huvitavat proovida.

 14. Lemmikut livet on raske validaTeid on alati mõnus vaadata ja kuulataKui alati ei saa live ajaks kohal olla, siis järgi vaatan kõik lived

 15. Votex ja Tupla – mõnus on ju uute linade vahel šokolaadi nosida, hiljem muid tegevusi nautida. Tupla mu lemmikšokolaad kaa

 16. Lemmiklive oli Merily Timmeri live, sest mind ennast huvitavad sellised teemad väga ja tahaks ka ise lasta endale kaarte panna.

 17. Kõige rohkem meeldisid Timmeri laiv ,söögi testimise laiv ja mängude näitamise laiv.Te olete üks tublimaid peresi ,tervitusi pisikesele Hedelinile ja suurele Hedonile :)

 18. Tuplalaiv ja just sellepärast, et nii kohutava Tupla isu ajasite peale, et ei jäänudki muud üle kui mantel selga, toss jalga , kand ja varvas tööle ning lähimasse tanklasse Tupla järele :) Te olete jätkuvalt väga lahedad! Pange täiega edasi!

 19. Reede õhtune laiv meeldis kõige rohkem, kui külas käisid Merily Timmer ja issand Ants Rootslane, ta on nii üli cute ❣️

 20. Mu lemmik live oli kus promosite votex voodipesu, mind inspireeris proovima satiini. Enne on ka olnud satiinist voodipesu aga votexi omadega ei anna võrrelda isegi.

 21. No ei saa valida lemmikumat live..kohe mitte ei saa..kõik olid nii head ja ootasin iga õhtu, et saaks juba vaadata. Lemmikumaks oli hoopis anekdootide osaaga kui peab valima siis Tupla, muna live oli ka hea, Timmeri oma, ja Brain Gamesi oma..ostsin ka endale selle mängu ja pakki avades kodus avastasin, et ma ei kasutanudki sooduskoodi
  Ma nii tahaks iga õhtu jälle live vaadata

 22. Mulle meeldis kirg.ee live ja tupla. Kindlasti vaatan veel järgi selle ilmselt siis seksijutud. Seksi teemasid just liiga palju ei kuule, eriti et keegi julgeks avameelselt sellest rääkida.

 23. Olgem
  ausad Teie laivie on kõik head mida ma alati vaatan,aga kui valida lemmik no siis Timmeriga tehtud live

 24. Kõik teie lived olid head:) Eriti huvitav oli 18+ ja kui Merily käis. Vahva kui rääkisite oma kiiksudes. Olge mõnusad!!!! Ootan järgmisi live;)

 25. Live’e ei viitsi kunagi vaadata, sest videode vaatamine üldiselt ei meeldi, kuid ideena tundub mõte täiskasvanutele mõeldud mängude tutvustamisest lahe. Aga päriselt prooviks meelsamini moosi või šokolaadi :P

 26. Mulle meeldis kõige rohkem Tupla laiv :) kuidagi mõnus vaatamine, kaasa arvatud väga äge lahendus et selle voodis läbi viisite

 27. Kõik laivid on erilised ja minujaoks väga huvitavad…kõike kaunist loodan,et võit läheb kus seda väga oodatakse.

 28. Pean ütlema et kõik olid head aga meeldis see Paavli oma ja kindlasti need voodijuttudega ja söögitegemine . Kõik head ei oska valida ühte ,sest mulle alati meeldib teie live ja asju vaatada . Saab nats ise asju teada aja muidu minu lemmik blogijad mis teha

 29. Pean ütlema et kõik olid head aga meeldis see Paavli oma ja kindlasti need voodijuttudega ja söögitegemine . Kõik head ei oska valida ühte ,sest mulle alati meeldib teie live ja asju vaatada . Saab nats ise asju teada aja muidu minu lemmik blogijad mis teha .

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *