Karma is a bitch

Ütle veel kellelegi, et tal kole kleit on, lahkud juuksurist veits vale värvi peaga! Karma is a bitch! True that!

Mõtlesin sada korda, kas mul tasub enne reisi juuksurisse minna või ei, et noh, nagunii päike ja merevesi ja pleegib ja.. Ja jõudsin otsusele, et tahan ikkagi enda sõnnal hea välja näha, lähen lasen end heledamaks teha. Olin ma siis selline, suht väljakasvanud ombre vms

Läksin juuksurisse pildiga, mille keegi marimelli lehele postitas, et see mulle sobiks. Mulle meeldis see idee ja seda ma ka juuksurile näitasin. Ta oli tavai, teeme ära!

Teate, ma sattusin selle juuksuri juurde teist korda. Esimesel korral ta juba pani puusse. Sellessuhtes, et ma istusin seal vist kuus tundi ja soeng oli hiljem.. ah, ma käisin juuksuris v? Harjusin ära, mis seal ikka. Kuus tundi istumist ununes. Kui ma nüüd hakkasin juuksuriaega panema, ma pöördusin automaatselt tema poole. Ütlesin veel, et loodetavasti ma ei pea kuus tundi passima…

Ühesõnaga, tulin ma juuksurist välja sellisena:

Ma olen aru saanud, et ta ei ole eilehakanud juuksur, ometi tegi ta ka minu silmis asju jumala tagurpidi, aga ma ei teagi, miks ma pröökama ei hakanud ja maksmisest ei keeldunud.

Minu loogika ütleb, et sellise soengu saavutamiseks tuleks esmalt ära värvida põhi (lillaks), siis blondeerida niigi blonde otsi minimaalselt, aga see ülemineku koht ikkagi üle teha… Aga mis tegi tema.. Vaatas, et väljakasv on liiga suur ja blondeeris keskelt suvaliselt juukseid. Siis blondeeris natuke aega otsi ka, et neil roheline kuma. Siis toppis pähe tumelilla (põhjale), ja näitas mulle kataloogist helehelehelroosakat tooni, et teeks otsad sellised, jääb ühtlasem. Ma mõtlesin, no fain, miks mitte. Ei jää lumivalge, aga jääb ilus helehele… ja noh, tulemust te juba nägite.

Ma ilmselt olin seal toolis üsna šokeeritud näoga, kui ta mu juuksed ära kuivatas ja need just eriti heledad ei olnud. Ma ütlesin, et nojah, see pole eriti hele. Ta vastas: aga ilus on ju!

Ma ausalt, tulin sealt salongist välja ja ei teadnud kas nutta või naerda, ma lihtsalt maksin selle 80€ ära ja tulin tulema. Aga üks mis kindel, ma never ei lähe sinna tagasi. Kuue tunni asemel pidin ka ainult neli seal passima :D ma ausalt praegu mõtlen, et mul on rahast kahju, ajast kahju ja sellest kahju, et ma ikkagi ei ole hele. Aga enne reisi ma ei hakka tõmblema ka, nagunii see merevesi ja kloorivesi basseinis ja päike ja kõik teeb suht 1:0 neile juustele. Ma olen jumala valmis, et ma olen peast roheline või sinine või jumal teab mis.

Meelis juba pakkus, et mine parem Tais juuksurisse. Vaatame seda asja :) Mis ma ikka halan. Küll see lilla maha kulub :D

35 thoughts on “Karma is a bitch

 1. Mind paneb imestama lihtsalt see, et blogis oled nii suure sõnavõtuga, aga päriselus ei julge sellise ämbri kohta midagi öelda.

 2. Kulub ära, paari pesuga on kindlasti heledam. Siiski soovitan sinna enam mitte tagasi minna. Loodetavasti teeb kuum päike oma töö ja juus saab uue ilusama tooni

 3. Hea muidugi targutada aga vot mina olen juuksurite suhtes nii kriitiline, et paarkümmend aastat seal üldse ei käinud, värvisin ja lõikasin ise :D Alles peale seda, kui õde juuksuriks õppis, lasin siis temal värvida ja lõigata. Igatahes, Laagri ilusalong järgmisel korral ;) Kairi, Daire või Kristiina :)

 4. …ja sina kellel on julge “oma arvamus” kange kõikke kommenteerima jne tuled saba jalga vahel juuksurist sellise peaga ära maksad veel 80euri.. tead kuidas selliseid inimesi nimetatakse?

  1. Mõtlesin täpselt sama. Ise pasundab koguaeg kui otsekohene jne. on aga tegelikult on nagu tavaline Delfi kommenteerija kes ainult netis julgeb lahmida, aga otse näkku ei julge midagi öelda.

 5. Kõik ilmselt ütlevad sama asja – see ei ole normaalne töö…. Klient soovis sisuliselt blondi aga tulemus on nagu sa oleks kodus mingi poevärviga ise mingi odava käki teinud. Väga mage tulemus, ei ütle seda sinu solvamiseks vaid lootuses et juuksur näeb tagasisidet ja läheb täiendkoolitusele või mõtleb uuele karjäärile…

 6. Aa seda pidin lisama et nali on selles et kui sa tegid IG/FB lehel küsitluse hele vs tume ja hele ülekaalukalt võitis siis sa läksid heledaks värvima aga said uuesti selle tulemuse nagu sul see küsitluses olev tume pilt oli mis ainult 30% meelest ilus on. Vaeseke… No eks seda kõike saab kiirelt muuta aga mul oleks ka ajast ja rahast väga kahju…

 7. Ma ei tahaks öelda, et see on kole, aga noh, see on tõesti kole ju. Miks Sa maksid sellised asja eest? Nagu teismeline oleks templivärvi endale pähe keeranud ja lisaks lasknud sellel umbes kuu omasoodu kuluda. Külm, plass, kulunud ja tõesti lihtsalt kole. Mulle ikka on jäänud mulje, et oled sõnakas naisterahvas, aga kas siis tõesti julged öelda ja mõelda vaid oma Marimell brändi all, aga ise kui inimene ei julge midagi öelda? Isiklikult ma poleks senti ka selle jama eest maksnud ja ma poleks ka nii ära tulnud. Oleks pildi talle uuesti ette visanud ja küsinud, kas see on see?!?! Tehku ümber ja loomulikult ma ei oleks ka ümbertegemise eest maksnud. Esiteks maksab minu aeg ja teiseks ilmselgelt see ümbertegemine ei mõju ka juustele hästi. Ja mismõttes et on ju ilus?! Esiteks, ei, see ei ole ilus. Ja kui see isegi oleks juuksuri ja ka kogu maailma silmis ilus, aga Sina seda ei tellinud, siis mida hekki?! Ma viisin eelmisel nädalal õmblejale kanga ja andsin kleidi tellimuse sisse veebruari lõpuks. Et nüüd kui järgi lähen on õmbleja minu tellitud kleidi asemel mulle trikoo õmmelnud, mis on tema arust jumala ilus, seega ma hoidku suu kinni, köhigu papp välja ja mingi aga rahus trikooga pulma!? Ma arvan, et ikka nii ei käi need asjad päris. Pole vaja lollidele veel nahaalsus juurde anda, jääbki kliente sedasi huiama.!

 8. Kas see mitte ei ole see (ka sinu poolt) paljukiidetud ja ülistatud juuksur? Pidi ju proff olema… Tulemus on ikka pehmelt öeldes täiesti perses!

  1. Muide, oma FB lehel on see juuksur sinust ka pildi postitanud, allkirjaks SHE LIKE IT ;)
   Nii et ära valeta- SULLE MEELDIS! :D

 9. Oehh.
  Käisin mina siis ka rõõmsalt kevadel juuksuris, et oma väljakasvanud juuksed ilusti ÜHTLASELT blondiks saada. Läksin ühte Rakvere (enda teada) adekvaatsemasse salongi (Merepärli salong) ja ütlesin juuksurile, et ei soovi MITTE ÜHTEGI kollast salku ega laiku oma peas näha, vaid, et kõik oleks ilusti ühtlane ja blond. Aga ega vahet pole mis sa juuksurile ütled, tema teeb ikka seda mis ise tahab ja asus mu juukseid hoopis triibutama. Et tulemus jääks “loomulikum”. Ma olin siis sellega nõus- et noh kogenud juuksur ja peaks nagu teadma mis teeb. Aga kui värv maha pesti ja juuksed ära kuivatati olin ma südari ääre peal. Mu juuksed olid juurtest täiesti valged-keskelt kusekollased-ja otstest jälle valged. Kirsiks tordil oli mul keset pead värvist? mingi sinine laik mida juuksur välja ei suutnud pesta (lubades, et see kulub kindlasti paari pesuga välja) ning millega ma pool suve ringi chillisin. Ja hinnaks küsiti 100eurot. Mis mul siis muud üle jäi kui kinni maksta see profitöö. Viisikas (või loll) klient nagu ma olen, ei tulnud ma selle pealegi, et mitte maksta ja jalgu hakata trampima. Aga kogemuse võrra jälle rikkam

  1. Merepärli kohta nii palju, et ma muidu olen Tallinna inimene ja käin muidu ikka pealinnas salongides enda kiharaid värskendamas aga kuna mu abikaasa vanaema elab Rakvere kandis ja järgmisel päeval oli tal juubel ees ootamas mõtlesin ka, et panen sinna pärlisse siis aja kirja. Saab ilusa uue soenguga laua taha istuda. Ühtlasi oli mul plaanitud juba pikemalt pisikene stiilimuutus. Ülipikad juuksed bob’iks + blondid triibud helepruunidesse juustesse. Tulin sealt ära potisoengu ja kusekollaste salkudega, mis oma elu elasid ja ülejäänud värvimata juustega kuidagi sulanduda ei tahtnud. Lasin mõne kuu möödudes Tallinna Hairlookis potisoengust bobi lõigata ja see, tänu taevale, nägi välja ka selline mida ma pildi pealt juuksurile näitasin. Samas kunagi varem olen ma ka Hairlookis kohutava värvitöö saanud :D Aga lõigata nad oskavad

 10. Ei ole ilus…ausalt!
  Kusotsast see hele on? See juuksur on ise peast hele!

 11. Njaa… see tõenäoliselt on see koht, kus kliendil ongi õigus maksmata minema jalutada – see on ikka väga kaugel soovitust.
  Ma arvan, et me oma kultuuriruumis oleme liiga tagasihoidlikud, et seda võimalust kasutada.
  Aasta tagasi sattusin samasse olukorda. See, mis pähe keevitati, oli ikka mägede taga sellest, mida soovisin.
  Ise olen ka arg selle koha pealt. Maksan ära aga tagasi sellise juuksuri juurde ei lähe. Aga ma nüüd teeksin teistmoodi, jätaks maksmata.

 12. Appi… mina nõuaks raha tagasi või siis töö parandamist juba homme koos korralike maskidega ja õlimähistega… vaesed juuksed, oled õnnelik kui neid esialgselt peas palju on, muidu poleks neist midagi alles jäänud.

 13. Ära igaljuhul neid edasi rikkuma hakka, su juuksed olid nii heledad enne, et selline värviline värv kaua nendel bondidel otstel peal ei püsi ja tais pleegib veelgi. Peale taid mine mõne parema juuksuri juurde..

 14. Issver, kuradi sosssepad.Tõesti ma oleks sellega max 2h hakkama saanud.Tulemus oleks ok ja hind oleks max 30 eurtsi läinud. Jah , aga mina Võrus…Pealinnas võib küsida….

 15. Ma harva kommenteerin, aga…
  Kui ta eelmine kord juba vusserdas, siis ainult loll läheb sellise raskema värvimistööga uuesti juba eksinud juuksuri juurde… :D Muidu peaksid nagu tark naine olema :)

  1. Kle Mari, selle juuksuri enda kodulehel on ka pilt Marimellist sellesama juuksuritöö tulemusena- ja värv on sama tume, täpselt sama mis siin piltidel! Või tahad öelda et juuksur ka töötles kliendi fotot, aga KOLEDAMAKS?! :D

  2. Veits puusse panin nüüd selle kommentaariga, sry, Mari :D See kommentaar oli mõeldud D-le hoopis, kes siin süüdistas et Marimell ise töötles oma fotol juukseid tumedamaks.

  3. Marge, ole hea loe mu kommentaar uuesti läbi. Võrdlesingi ju blogis olevat pilti sellega, mis Instagram’is on. Vaata neid kahte kõrvuti ja siis saad aru, mida ma mõtlen.

 16. Sa oled nüüd lillakashall või hallikaslilla? Ei ole tõesti väga õnnestunud värvivalik … leia kindlasti uus juuksur:)

 17. Nähes nüüd Su nö originaalpilti sellest, mis Instagrami panid, siis ütleks et norm bravuuritar oled. Tekitasid ju filtriga (või mis iganes muude seadetega) palju tumedama lilla efekti võrreldes sellega, mis tegelikult on.
  Aga vaatamata sellele, juuksuri poolt tõesti suur ebaõnnestumine :D

 18. Kohutav. Ma.nõuaks veel valurahagi rääkimatta 80€ maksmisest.. krt rikkus ju juuksed ära.

 19. Eriti shit move istuda suu m___i täis, selle eest 80 euri maksta ja siis netti halama tulla.

  1. A mida sa siin “kammid” siis? Pese ja kuluta heledamaks siis. Ütle inimesele näkku või ole vait, ise nii kõva otse ütleja oma arust.

 20. 80€ sellise töö eest?
  Uskumatu tegelikult ju, mina riputaksin tagasiside nende lehele üles.
  Läksin ka mina juuksurisse, mul olid tumedad juuksed ja tahtsin järkjärgult heledaks. Valisin ombre stiili esimeseks korraks. Kaks värvi siis ja blondeerimine ja läks ka poole vähem maksma.
  Kasutas mu peal veel harjumiseks toonivat palsamit ja see effekt oli päris äge.
  Aga mina niisama ei jätaks siiski seda. Mingigi tagasiside konkreetse salongi lehele peaks siiski lendama.

 21. teismelise soeng teeb nooremaks :P
  a küll see ära helendub reisil
  oleks võind pruuniks värvida

 22. Värvi kodus heledaks pärast esimest pesu ja saab ikka parem Jube templivärv

Comments are closed.