match made in heaven

Kui me Egiptuses olime, siis kirjutas mulle Zombie Dash e-pood, kus müüakse ülilahedaid riideid nii lastele kui suurtele. Lubasin oma lemmikud välja valida pärast reisi.

Tegemist on siis Poola brändiga, kes toodab peamiselt beebi- ja lasteriideid, aga valikus on hulganisti ka suurematele mõeldud tooteid, et saaksid lapsega mätšivalt ringi hullata. Või siis saaksid enda erinevas eas lapsed samamoodi riidesse panna.

Minu meelest ülilahedad on need pepu pealt taskuga püksid, et saad vajadusel hambaid näidata :D

Ja kuigi me valisime suure hunniku asju algul välja, siis lõpuks ma andsin neile vabad käed, et ah, saatke ainult Hedonile. Meil riideid küll. Kapid niigi punnis. Alles viisin hunniku riideid Pirita Kirbubutiiki müüki. Pole neid liiga palju tarvis. Hedonil seevastu kulub neid korralikult.

Ja ma olen nii mugav (või kokkuhoidlik), et pesen pesu korra nädalas – nädalavahetuseti, üks masinatäis tumedat, üks heledat. Kui on rohkem kogunenud, siis kaks ja kaks, aga üldiselt jah, ma pesen ainult nädalavahetuseti pesu. Odavam vist ka? Seega, peab Hedoni valik olema kordades suurem, sest igal hommikul tuleb uus kombo selga otsida ja lasteaeda minna :)

Ees on suur tasku, kuhu saab palle peita näiteks :)

Nüüd jõudis pakk kohale ja tõesti, tegemist tundub väga kvaliteetsete asjadega, õmblused on korralikud, ei narmenda ega hargne. Kuna algselt kasvaski bränd välja koolieelikute riietest, kellele meeldib hullata, siis ongi vastupidavusele suurt rõhku pööratud.

Ma ei tea, ma olen jumala amazed nendest riietest. Kuidas ma neist varem midagi kuulnud polnud? Seda enam, et me päris tihti otsime mätšivaid asju.

Kusjuures, kui me neid riideid valisime, siis ma pidin tunnistama, et ma olen veits mingi friik. Hedoni riided on alati suht toon-toonis, välja arvatud reisidel või kui Meelis teda riidesse paneb. Või talle endale vabad käed anda. Mina valin alati toon-toonis asjad – kui hallid dressikad, siis hele särk, kui sinised püksid, siis sinine särk, kui kollased püksid siis kollane särk jne. Vaadake noh… Mul olid vahepeal isegi riided tal kapis nii sorditud, et särk-püksid kohe koos.. Siis ma mingi hetk avastasin, et tal on pooled asjad väiksed, sest komplekte oli kokku umbes 30, aga ta kasutas neist max kümmet ja kogu aeg läks sama ring uuesti kasutusse… Nüüd on püksisahtel ja särgisahtel ja pusasahtel ja ma mõtlen, et enne oli palju lihtsam kui kombod koos olid :) Ei pidanud kolmes sahtlis surfama.

Reisidele võtan ka alati nö komplektid kaasa. Friik ma olen, vaadake alumist pilti noh… Teil on ka nii?

Näide sellest kuidas ma Hedonit riietan – kui kollased püksid, siis kollane särk. Kui mustad dressikad, siis ikkagi mätšiv pusa, kui sinised püksid, siis sinine särk.

Ja nüüd on meil terve hunnik uusi riided, mis ka omavahel jälle sobivad. Aitäh!

Hea uudis ka. Sooduskood MARIMELL annab teile 20€ krediiti, mida saate kasutada kui ostukorvisumma ületab 50€ piiri. Kehtib järgneva nädala jooksul – 5-11. veebruar. Head šoppamist!

PS! Kui olete Zombie Dashi registreerunud kasutaja, siis kehtib teile ka 7%line lisasoodustus, rohkem infot saab siit.