TikTok made me buy it: karvased sukkpüksid

Ma arvan, et siin ei ole naist, kes poleks neid sukkpükse näinud – kui sa skrollid TikTokis, Instas või Facebookis on raske ette kujutada, et sa seda reklaami näinud ei ole, sest ma näen seda reaalselt iga jumala päev. Ka pärast seda kui ma ostu sooritasin.

Mina tellisin need suva lehelt mingi aeg enne Lapimaa reisi, arvasin, et jube head soojad. No kohale jõudsid nad USAst pärast meie Lapimaa reisi. Ärge küsige, miks ma ei mõelnud Amazoni vaadata, kust need nädalaga kohale tuleks. Igal sajal juhul kohale nad jõudsid ja minu pettumus oli suur kui ma avastasin, et varbaosa on neil sama õhuke kui nailonsokil.

Ma tahtsin just midagi megapaksu ja sooja, et ma, vana külmavares, ikka talve üle elaks. Ma küll mõtlesin, et miks nad selliselt tehtud on aga pirni lõi põlema alles hiljem – mul oleks ju uusi saapaid vaja kui ma paneks endale 1cm paksused sokid saapa sisse. Jep, need on tõesti säärest megapaksud kuigi tunduvad nagu lidrakad.

Vaadake ise:

Ja kui te ka nüüd tahate ja ei taha USAst tellida ja sada aastat oodata, ma enam ei mäleta isegi kust ma need tellisin, jäi kuskil ette ja ma kohe tellisin, aga neid saab Amazonist ka. Ja odavamalt! Näiteks siit!

3 thoughts on “TikTok made me buy it: karvased sukkpüksid

  1. Kõik, mis liigub reklaamina kusagil välismaises sotsmeedias, on kindlasti olemas AliExpressis nii 10-100 ja enam korda väiksema hinnaga, et mina soovitaksin alustuseks sinna kiigata.

Comments are closed.