PILDID: Köögi makeover

Nagu te teate, siis sügisel võtsin ma ette köögikappide üle värvimise ja läksin pärast paari kihti meganärvi, sest kõik jäi laiguline..

Ütleme nii, et neli kuud hiljem olen enam kui rahul. Tegelikult olin juba varem, aga pilte ei teinud teile vaatamiseks ja polegi sest suurt rohkem kirjutanud. Aga jah.. krobelisus on tagasi tõmmanud, neid saab puhastada ja värv on ka ühtlasemaks kuivanud.

Ja heledam on ikka niiii palju ilusam!

Enne:

Hetkel:

Valgus toas on nagu ta on, tegelikult on kõik pigem selline kuldsem nagu paremal pool näha.

Kuidas meeldib? Kas heledam on parem kui see tumehall? Liistud jätsime halliks, nii kubul kui kapivahel ja all.

22 thoughts on “PILDID: Köögi makeover

 1. Mulle isiklikult meeldib hall rohkem. Ma ise oleks tagaseina välja vahetanud, Aga see on sinu köök ja sinu valikud. Ega uus ka kole ei ole.

 2. Mina olen heletate toonide eelistaja.Nii ,et heledam on minu lemmik.

 3. Ma ise oleks vahetanud hallil lingid kuldse vastu ja oleks mega äge. See kuldne näeb minu jaoks kuidagi vanamoodne välja, vb selle pärast et vanas köögis olid meil need marmor kapiuksed
  Põhiline, et endale meeldib

 4. Hall on ilusam, lihtsalt see tagasein on see, mis häirib seal. Aga teie elate seal, seega põhiline, et omale meeldib.

 5. Hihii, mulle meeldib ka hall rohkem, sest toon tundub vähem mängivat kui kuldsel versioonil. Just kui sa vaatad vasakpoolseid alumisi uksi. Samas hea, et liistud halliks jätsite.

 6. Mulle väga meeldib heledam. Vb minu kiiks aga minu jaoks on ääretult oluline et toas oleks valgust ja avarust . Ja hele mööbel annab seda justkui juurde mitte et tumedat ei võiks olla aga pigem siis minimaalses mahus.

 7. Mulle meeldis ka hall rohkem, nüüd on kõik kuidagi liiga ühes toonis. Ise oleks vbl ülemised kapid lihtsalt valgeks vàrvinud. Aga igaühele oma :)

 8. Mulle meeldib iseenesest hall rohkem, aga oluline pole see, mis meile meeldib, peaasi, et ise olete rahul ja see ongi kõige tähtsam

 9. Hall on stiilsem ja tagaseinaga kokkusobivam. Kuldne on rõõmsam ja helgem, aga tagasein eriti ei sobi ning kõik need liistud ja asjad kokku jätavad veidi lohaka mulje. On hubasem küll, aga minu silma jaoks ilusam pigem mitte.
  Aga kõige tähtsam on see, et ise rahul olete ja see idee on tegelikult väga tore ja kiiduväärt. Ja reaalsus võib olla olla fotodest erinev ka, võib-olla koha peal vaadates hall üldse ei meeldiks.

 10. Mulle meeldib hele rohkem. Teeb kohe palju avaramaks pildi kuidagi. Hall toon on ilus, aga sobiks paremini kuhugi mujale.

 11. Ei taha nõme olla aga arvasin et hall on teie “uus” köök sest see näeb palju ilusam välja minu meelest. Aga kui ise olete teistpidi rahul siis ju kõik hästi; katsusin lihtsalt ausalt vastata teie küsimusele

Comments are closed.