Kas ideaalsed jõulukingitused on olemas?

#KOOSTÖÖ

Ma siin alles ohkisin, et ei tea, mida lastele kinkida ja siis mulle meenus Taibutera, kellega on meil igal aastal koostöö olnud. Läksin siis sinna tšekkama, et mida uut ja põnevat neil on, et kas leiaks lastele midagi. Ja kuna lasteaias on ka vaja jõuluvana kotti täita, siis leidsin ideaalse asja sealt! Ma olen enam kui kindel, et see meeldib Hedonile, sest mulle meeldib täiega ja arvestades, et ta reisidele alati mingeid mänge tahab kaasa võtta, siis see on hea väike ja pealegi 2in1.

Midagi Hedelinivanustele

Muusikapillid  – osad neist täiesti professionaalse Saksa pillitootja Goldon pillid, millel kindlasti imeline kõla. Neil on olemas ka beebiseeria puutetundlikke pille ja mille kõla pidi olema selline, mis ei hakka kohe ajudele nagu näiteks me kodus olev mingi Maincrafti püss. Hedelinil võiks ju olla klaver või ksülofon?

Meisteramiskomplektid – Hedelinile veel veidi vara vist, 18+ kuud alates, nagu ka need korduvkasutatavad kleepsud. Aga tulevikumuusika kindlasti.

Mänguasjad beebile – kõige klassikalisem koht, mida lapata, siin on päris palju kraami, mille vahelt valida, kasvõi katsikuks kingitusi, mulle endale tunduvad need Hedelini jaoks liiga titekad, kuigi see mängukeskus võiks isegi sobida tema ealisele?!

Ja minu lemmik sektsioon – OUTLET! – sealt leiab viimaseid vingeid eksemplare, näiteks need magnettahvlid olid Hedoni totaalsed lemmikud (nendega ta tõesti mängis mitu aastat).

Hedonile igasugused laua- ja kaasaskantavad mängud

Minu ja Hedoni vana lemmik – magnettahvel on saanud uue väikse sõbra ja seda on mul kindlalt vaja. Õunakujuline pisike tahvel, mida hea kotti pista ja lapsele mängimiseks anda autos või lennukis. Samamoodi see plekk-karbis mäng sobiks ideaalselt lennukisse või reisile kaasa võtta – seal on kaks mängu ühes – trips-traps-trull ja tsirkus, viimane on Hedoni lemmik ka suure lauamänguna. See leiab oma tee igal sajal juhul lasteaia Jõuluvana kingikotti.

Hedonile meeldivad igasugused lauamängud, see Võlumaa tundub päris lahe, mida ma ka viitsiks mängida. Samas mulle meeldiks see küpsisemäng ka, see oleks 2in1 – küpsised vabal ajal köögis mängimiseks Hedelinile ja lauamänguajal Hedoniga arvutamiseks.

Ja kui meil oleks 150 ruudune maja ja Hedoni tuba sellest pool, siis ilmselt ostaksin ma talle Way to Play autoraja, sest see lihtsalt tundub megatuus. Need on painduvad ja saab ka õues kasutada, võivad märjaks saada jne. Tee kasvõi lume peale oma rada kui tahad ja saad loodusega koos tekitada künkaid ja mägesid ja orge jne. Mu meelest maksimaalselt vinge, aga meil pole ruumi.. Või noh, Hedoni toast magamistuppa ja sealt rõdule ja sealt elutuppa saaks muidugi ehitada, aga see pole vist see..

Ja lihtsalt jäi silma üks kategooria, mida ma ise ei näe praegu pointi osta, aga meeldib see innovaatilisus – et tegemist on liivakastimänguasjadega, aga sobivad ka talvel kasutamiseks, sest kannatavad 20 kraadi külma. Kellel oma maja või hoov, siis igati sobilikud ka jõuluvana kingikotti sokutamiseks. Lapsed tahavad ikka talvel oma labidat :)

Kellel jõulukingituste ostmise aeg juba käes (nagu mul), siis palun – koodiga marimell saab alati soodukat (soodustuse % kehtib käimasolevatest kampaaniatest ja kood kehtib täishinnaga toodetele!)