Kas mul on sõltuvus?

#KOOSTÖÖ

Ma ei saa öelda, et ma oleksin kunagi olnud seksist sõltuv. Samas ei mäleta ma aegu, et ma ei oleks seksinud. Noh, arusaadavalt, seni kuni ma esimest-teist-kolmandat korda seksisin, jäi aastate pikkune periood seksivaba elu, aga pärast seda, kui ma juba alustanud olin, ma ei mäleta väga pikki seksivabu perioode.

Ma tean, et inimesed ei usu, et ka paksuna on võimalik seksi saada, aga minul pole kunagi sellega probleeme olnud. Ka siis kui ma ei ole suhtes parasjagu olnud (mida ma siiski suurema osa ajast elus olen olnud), pole seks mu elust puudunud.

Mu elus on olnud selline paariaastane periood, kus ma olin vallaline, aga mul oli igas linna nurgas fuck-buddy ja kust peolt ma parasjagu koju sättisin, sellele ma kõne peale tõmbasin. Ma olin ilmselt ideaalne sex-deit, sest ma ei jäänud kunagi hommikuni. Läksin alati koju magama.

Veel seitse aastat tagasi väitsin ma siin blogis, et mänguasjad kuuluvad vaid lastele ja meie magamistuppa need ei kuulu. Nagu ma aga ka mõni aeg tagasi tõdesin – inimesed muutuvad, mõtted muutuvad ja eelkõige elu muutub.

Lapsed tõid mu ellu mänguasjad mitmes mõttes, esiteks on meil kastide viisi autosid, püsse, nüüd ka nukke, lälisevaid karusid, piiksuvaid ja vähem häält tegevaid erinevaid mänguasju.. Ja suur hulk vibreerivaid mänguasju. Rohkem täiskasvanutele mõeldud. Meil nüüd oma mänguasjakast ja see ei sisalda mitte haamreid ja kruvikeerajaid, vaid kõike seda, millega saab täiskasvanute voodielu vürtsitada. Alustades nii maitselibestitest (suhkruvatt on parim!), alt lahtisest bodydest ja lõpetates korraliku Lelo kollektsiooniga. Kaks neist olen ma edasi kinkinud, muidu oleks mul neid kuus.

Kõige uuem minu mänguasjakastis on Jänkuvibraator Lelo Ina Wave 2 – ja uskuge mind, see on imeline. Mu lemmik on jätkuvalt Lelo Sona 2 Cruise – see on väike ja kähkukas käib kiirelt, aga see Ina on midagi, millega võid pikemalt mängida kui aega on. Sellel on liikumisfunktsioon. Reaalselt sa nagu seksiksid päriselt. Ma meelega ei loe kunagi enne kirjeldusi, kui kirg.ee mulle pakke saadab. Ma ei vii end kurssi ja lasen end üllatada ja te ilmselt oleks tahtnud mu nägu sel hetkel näha kui ma aru sain, et see peenise osa päriselt liigub (tšeki videot!).

Lisaks oli sel korral pakis ka Shunga tihendav geel, mis ma arvan pakub meelelahutust nii sulle kui su kallimale ja vaarika suudeldav kreem. Ehk siis teate seda olukorda, kus enne seksi teete kallimale massaaži ja siis vaikselt suudlete tema keha.. Õline keha.. pole väga mokkamööda ma arvan, aga see kreem.. mm.. mõnus. Mul pole muid sõnu selle kirjeldamiseks. Nii maitse kui sellega massaaži teha või saada.

Ja tulles tagasi pealkirja juurde, siis ma arvan, et mul ei ole seksisõltuvust, aga mul on Lelo sõltuvus. Need kõik on nii mõnusad mänguasjad ja ma mängiks iga päev. Ära ei tüdine ja tahaks kollektsiooni vaid suurendada.

Kas teil on oma mänguasjakast? Mis seal leidub? Mis sealt puudu on? Mis oleks see üks toode, mille te kohe kirg.ee poes ostukorvi paneksite kui rahas poleks küsimus? PS! marimelli koodiga saab alati allahindlust!

22 thoughts on “Kas mul on sõltuvus?

 1. Arvasin ka mina kunagi,et ei minu magamistuppa tule mänguasju… aga võta näpust. Asju on kogunenud ja vürtsi jagub,aga neid tuleb lisa aegajalt. Küll on rõngaid ja värisevaid jne. Aga vot ühtki lelo mul ei olegi,peab vist ikka ära proovima ehk järgmiseks tulekski soetada see mida sina soovitad

 2. Kõik on puudu aga prooviks küll seda Ina’t
  Ei kujuta üldse ette elu, kus saaks magamistoas mängida ja kõiki neid asju proovida kuhu küll need lapsed panna
  Aga see päev tuleb ma usun

 3. Sooviksin siis ära proovida selle uue lelo ,kuigi mul on neid juba 3 .
  Sila ,sona ja enigma;)
  Töesti nagu söltuvus:)

 4. Äkki Lelo Ina? Lapsed on, meest pole- lapsed öösel magavad ja võiks ju leida mõne põneva mänguasjaga endale aega.. ehk näeksid nad ka rahulikumat ema

 5. Meil on ka natuke mänguasju oma magamistoa sahtlisse kogunenud. Lelo sona on olemas ja tõesti imeline. Suhkruvati libesti ja Intt särinageel (see mulle väääääga meeldib). Paar põrisevat tegelast on veel, mis nii väga palju kasutust ei leiagi (Sonaga võrreldes)
  Aga, nüüd ma olen juba selle välja tulekust saadik tahtnud Lelo Enigmat…. uhhhhh…. vaja

 6. See viletsam Lelo Sona on olemas ja see 1 vaid ongi. Vat selle jänku prooviks küll ära! Mõnuga! :))

 7. Me oleme alles uues selles maalimas, aga paar mänguasja juba on. Kui asi poleks rahas, siis prooviks Sinu lemmikut – Lola Sina 2 Cruise’i. Tundub põnev maailm!

 8. Lelo sona olen juba ammu tahtnud aga nüüd hakkasin lelo ina peale ka mõtlema. Kumb parem on kas ina või enigma? või ikka pigem Sona? Mul Sila on olemas.

 9. Pole mänguasju ega kasuta ka libesteid vms.

  Lelo-sid olen vaadanud aga nende hind on nii krõbe, et madala palgalisena ei raatsi küll osta.

 10. Ma tahaks nyyd seda Lelo Inat, a krt nii kallis esimene oli lelo sona womanizer ja selle eest käisin sama raha välja. Hiljem ostsin Lelo cruise… hiljem alist mõned.
  Ja enne seda ei olnud mul midagi, kuid Mallu v sinu blogist lugesin, et suht 100% töôtab, otsustasin proovida, sest pole kunagi varem orgasmi saanud ja nüüd waoo.. mehe kõrvalt 3-4x nädalas kindlasti kasutan, sest see on midagi muud, enese avstamine ja nö kiiirelt kui aega pole.
  Ja need, kes väidavad, et mees rahulfab nagunii, need lihtsalt pole proovinud. Muidugi tegeled ka mehega kordi nàdalas aga see teine teema, soovitan kõigile proovida, julgen väita, et 100% naised nõustuvad hiljem.
  A krt tahaks nüüd seda jänkut Inat ka ju

 11. Mind kõnetas just see “suurema naise” osa, sest ise olen kogukam naine ja võrreldes ajaga, mil olin sale (mees on sama), siis praegu on voodielu palju seikluslikum. Ju siis minu mehele sobin sellisena ka. ;)

 12. Mina olen see ainumas inimene vist kellele Lelo Sona üldse ei sobinud. Nüüd olen selle peale veel vihane ka, sest ostsin selle ühest Eesti veebipoest ja nad keeldusid tagasi võtmast. Ma saan aru küll, et hügieeniprobleemid jne, aga millegipärast kõik suured välismaa poed siiski võtavad tagasi. Õnneks on mul lemmikmänguasi WeVibe Tango….

Comments are closed.