Uus kodu: kõik enne ja pärast pildid

marimelli kodulugu sai alguse 14. mail kui allkirjastasime laenulepingu. 1. juunil saime võtmed ja alustasime sisustamisega. Üks nädal enne kolme kuu kukkumist saabusid viimased asjad ja nüüd võib öelda, et valmis. Selleks korraks.

Ma pikka juttu ei hakka tegema. Näitan parem pilte. Ja lisan kust mis saadud on ja üldse mitte sellepärast, et ma olen kohustatud sponsorlinke jagama vms, vaid sellepärast, et muidu leiduks ikka neid, kes vanu postitusi pole näinud või ei viitsi otsida ja mu postkast upuks jälle, et kust see või teine pärineb.

Piltidel on korteri müügikuulutuses olnud pilt ja praegune tulemus.

Esikus muutsime vaid lampe ja peeglit, parketti ja otse olevast riidekapist sai sahver. Põrand: RM Stuudio | Valgustid: Valgustusviis (seal kehtib ka kood marimell, mis annab 20% soodustust).

Esik enne:

Esik pärast:

Elutoa tõstsime totaalselt ringi. Elutuba enne:

Elutuba pärast:

Diivan ja laud: Aatriumist | valgustus: Valgustusviis | söögilaud ja toolid: Unolikist | kardinad ja rulood: Dever (sooduskood marimell annab teile aasta lõpuni 15% allahindlust) | vaip: Sotkast, ostetud ajutiselt Hedelinile, et kui kukub, siis on pehmem :)

Elutuba-köök teise nurga alt:

Ja pärast ehk hetkel:

Telekakapp Ikea Kallax. Kärjeriiul Alandeko | veiniriiul saadud kingituseks ja varasemalt kinkija poolt lastud teha, seega otseselt kuskilt osta ei saa.

Hedoni tuba oli enne tüdrukute tuba ja see sai veidi poisilikuma ilme. Hedoni tuba enne:

Ja nüüd:

Kogu sisustus: Meblik | laelamp: Valgustusviis ja laualamp K-Rautast. PS! Hedoni toas lisaks vannitoale on ka põrandasoojendus!

Meie magamistuba, enne:

Magamistuba nüüd:

Voodi ja kummutid Ikeast, Hedelini voodi Poole Hinnaga | valgustus: Valgustusviis | kardinad ja rulood: Dever | Voodipesu: Votex (koodiga marimell alati 20% soodukat!)

Rõdu. Esimene asi kui me kolisime, oli bambusseina eemaldamine. Mu meelest on see maksimaalselt kole. Ma saan aru, et seda pannakse selleks, et “sisse piiluda ei saaks”, aga ilus peab ka olema. Ma justkui ei muretse, et keegi siit võsast meile sisse vaatab, kuigi suht kreepi tegelikult, et keegi reaalselt veel ütleb, et käis me rõdu vaatamas ja julmalt äge.. Reaalselt Meelisele üks inimene poes ütles!!!

Rõdu enne: 

Rõdu nüüd:

Toolid: kuskilt poest Järve keskuses, taimed ja lillekasti Home 4 Youst. Ja teises seinas, mis enne oli lihtsalt must, tegime meie rohelise seina, materjal ShiShist.

Vannituba läks totaalsele väljavahetamisele. Vannist sai dušinurk. Ehk enne:

Ja nüüd:

Sisustus: dušinurk SanSan | kapid – valamukapp ja kraanikauss Ikea, peegliga kapp – Bauhaus. Pesumasina võtsime enda oma kaasa – LG!

 

Selline ta on. Meie esimene päris oma kodu.

Kui kaua teil sisustamine aega võttis, et kõik oleks nii nagu tahtsite või kestab see veel, ikka on midagi juurde vaja?

14 thoughts on “Uus kodu: kõik enne ja pärast pildid

 1. Pildilt ei saa aru, aga kui rõdul on klaaspiire, siis privaatsuse huvides saab lasta selle nö. uduseks kiletada. Bambus on kole jah.

 2. Minu lemmik on rõdu ja kõige vähem sümpatiseerib Hedoni tuba. Aga piisavalt suur, hele ja mugav korter. Nautige, kuni uued mõtted tulevad.

  1. Kõik muu on väga ilus, kuid ka nõustun, et Hedoni tuba ei meeldi. Väga igav ja steriilne väiksele poisile.

  2. Ja milline peaks siis kuueaastase poisi tuba olema? Selles suhtes, et tal oli vaba valik Meblikus endale tuba valida, ta ise valis selle :)

 3. Korter oli enne ka “päris ilus”, kuid olete kõva töö teinud ja see on nüüd tõesti super ilus ja oma
  “Kodutunne” olemas.
  Ma pole vist kunagi näinud ilusamaid kardinaid, kuii teil magamistoas, ausalt.
  Ega ma tihti kommenteeridagi ei vitsi aga hetkel pidin kohe sõna võtma.
  Nüüd unistan samadest kardinatest

 4. Väga ilus sisekujundus ja soe, helge kodu. Rõdu on ka väga äge!
  Meil sisustamine väga pooleli, oleme paar kuud sees elanud, aga tundub, et enne uut aastat pole lootust kõike valmis saama. Sisustamine ikka meeletult kallis, eriti kui tahta kvaliteetset mööblit.
  Meil isegi kardinad veel tellimata.

 5. uue korteri soetasin veebruaris, võtmed sain kätte aprillis (ehitus oli veel ostes pooleli). Sisustamisega just mõned päevad tagasi lõpetasin (puudu veel vannitoa dužžiklaas) ehk kokku läks ikka üle poole aasta. Kuna soovisin kvalitseetsemat mööblit ja enamus asju tulid eritellimusel, siis see võtabki aega. Lisaks sai korteris ka seinu värvitud jms.
  Eelmisel korteris läks kuidagi kiiremini – võimalik, et seekord lihtsalt valisin ja kaalutlesin rohkem.

Comments are closed.