Kas sa ei karda reisida?

Kui ma storys mainisin, et lähme uut Rixose hotelli avastama Hurgadasse, siis sain mitu kirja, et kuidas ma julgen minna. Et kas ma ei karda, ala haigestuda enne reisi, reisi ajal või et jääme koroonalõksu.. Keegi küsis isegi, et miks ma ei karda.

Miks ma ei karda reisida?

🌴 Tee reisikindlustus! Meil on. Covid kaitsega. Kevadel Sharmi reisides tegin alguses nädalase, siis pikendasin ja tagasi  tulles pikendasin aastaseks Salva reisikindlustuse, mis katab nii ravikulud kohapeal kui peaks haigestuma (sh covidisse) kui reisimaksumuse kui keegi peaks nt enne reisi positiivse testi saama.

Tervisekindlustuse alusel hüvitame COVID-19 (sealhulgas COVID-19 mutatsioonidest ja variatsioonidest lähtuva) haigestumise tõttu välismaal tekkinud ravikulud (kulud ravimitele, diagnostikale, haiglaravile) kuni summani 200 000 eurot. Samuti katame lisakulutused majutusele karantiini sattumise korral ning vajadusel uute tagasisõidupiletite maksumuse kuni 2000 eurot eeldusel, et kindlustatul on meditsiiniliselt kinnitatud COVID-19 haigestumine.

Reisitõrke alusel hüvitame reisipaketi maksumuse juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud.

Esmakordne COVID-19 haigestumine enne reisi algust on kindlustusjuhtum ja katame reisi ära jäämisega seotud kulud.

🌴 Reisi praegu tšarterlendudega. Need on selles suhtes lollikindlad, et nad on kohustatud sind tagasi tooma, isegi kui suuremad lennufirmad oma lennud canceldavad. Meil on see kogemus juba olemas – 2020 aasta märtsis kui “palume tagasi kodumaale pöörduda” tekkis ja nii Aeroflot, SAS, Finnair lennud maha võtsid, siis Tui tuli meile Taisse järgi kokkulepitud päeval ja viis meid ohutult tagasi.

🌴 Ära mõtle üle! Sulle võib täna auto ka otsa sõita, laps võib käeluu murda, sa võid haigestuda millesse iganes (ptüh-ptüh-ptüh!) – meil on tavalised haigused ja õnnetused endiselt olemas – kõike võib juhtuda – mina ei viitsi muretseda, sest see ei anna mulle midagi. Ma mõtlen parem positiivselt – ainult 9 päeva reisini!

One thought on “Kas sa ei karda reisida?

Comments are closed.