Oled ka küünlahull?

#KOOSTÖÖ

Me muidu eriti küünlaid ei põleta, samas – olid meil isegi rõdul pulberküünlapurgid, aga november on see aeg, kus.. võib jõulunõud välja otsida, küünlaid hakata põletama, nulgu tellida, mõelda jõulukingitustele ja.. ühesõnaga see aeg aastas.

Meelis armastab igasuguseid lõhnaküünlaid, mulle need eriti ei meeldi. See tähendab, oleneb lõhnast. Aga üldiselt on nad liiga tugevad ja see paneb pea valutama. Seepärast ongi juba aastaid meil kapis alati olemas Pulberküünla pulbrit ja tahte, et millal vaja, saab kohe küünla meisterdada, sest noh, sa võid seda teha kuhu iganes.

Kaks aastat tagasi kusjuures blogisin sellest.. nägin just, et Pulberküünal oli seda postitust jaganud: 

Meisterdamisminutid: Teeme ise küünlaid. Pulberküünlaid.

Pulberküünal koosneb palmiõlist (õigemini jääkidest, mis palmiõli valmistamisel tekivad), on 101% looduslik ja see ei tahma. Saad küünlaid teha täpselt sinna kuhu parasjagu vaja, veiniklaasidest kruusideni, purkidest ämbriteni, sest see ei määri su nõusid ära. Pole oluline, mis anumat sa kasutad, peaasi, et ta ei oleks puust eks, aga noh, eks ilusam ongi kui ta kuskil klaasis on, siis ikka kumab läbi ka. Jälgi ka seda, et anum oleks vähemalt 8cm läbimõõduga, siis on kindel, et küünlapulber ei sula anuma külge.

A, sellega meenub, et alles oli uudis, et Kourtney Kardashian kihlus ja tal olid ka Pulberküünla silindrid rannal.

Mu meelest mida aeg edasi, seda enam ma igal pool Pulberküünalt näen. Loogiline ka, sest näiteks kui korraldad pidusid või üritusi, siis on tavaküünalde kasutamine totaalne raiskamine, sa ei saa poolikut küünalt uuesti kasutada uues pulmas näiteks. Aga kui sa valad oma pulbri mis iganes anumasse ja pärast võtad sealt ära ainult põlenud osa, on sul pulber jälle nagu uus.

Ma alles blogisin, et tahtsin kõrvitsa sisse teha halloweeni ajal, tegelikult olekski saanud teha, aga ma kartsin, et see jääb mingi kõrvitsane kui ma välja valan ja ei raatsinud raisata + tahtsin teha kõrvitsale silmad ja suu, et ta helendaks ka.

Kui ka sina oled küünlahull ja pigem eelistad naturaalseid lõhnu, siis Pulberküünlaid saad tellida marimelli koodiga, mis annab tasuta tarne.