Kaua võib laulda õnne soovime sul…

Olgem ausad, kes meist ei oleks sellest loost väsinud? Meie küll olime. Ja kui Hedon ühel hetkel meie “Suvelaulu” järgi palju õnne laulma hakkas, oli selge, siit tuleb marimelli uus lugu.

Viimane sünnipäevalaul, mis enamikel meist meeles on, ilmus 27 aastat tagasi Jami sulest ja nagu Rauno Märks meile ütles: “20 aasta pärast mängivad raadiod meie lugu.”

Suures plaanis võime me öelda, et tegemist on Hedoni looga, sest tema hakkas seda ümisema ja tegi ka sõnad, aitas kodus sissegi laulda ja Meelis lasi stuudios kokku panna.

Arvestades, et meil Eestis on suht vähe sünnipäevalaule ja laste sünnipäevi on aastas rohkem kui kaks ja see “õnne soovime sul” on nii ära leierdatud, siis loodan, et inimesed leiavad endale alternatiivi, mida sünnipäevadel tordiküünalde puhumise kõrvale laulda. 

Ütlen kohe ära, et mingit Koit Toomelikku šedöövrit siit oodata ei tasu, tegemist on siiski lastele suunatud lauluga ja neile see meeldib. Läbi testitud suurema grupi laste ja laste sünnipäevade peal. Jah, Meelis ja Hedon on meie pere laululeiutajad ja saladuskatte all ütlen, et neil on veel hitte tulemas! :)

Ja nagu ikka, saab ma meie ehk marimelli “Sünnipäevalaulu” kuulata nii Spotifys kui YouTubes, nagu ka TikTokis ja Instagramis (saate storydes ka otsida või reelside peal kasutada kui kellelegi õnne sooite!).

Kui te siia kommentaaridesse ei julge oma arvamust jätta, siis eks ma hiljem Perekoolist loen või keegi saadab nagunii, niiet jätke parem siia, mis arvate loost? Kuidas meeldib? Kas asendate järgmisel sünnipäeval?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga