Kellega me magame?

Juba aasta aega on meie kaaslaseks olnud voodis Votex House voodipesu. Eelmise aasta lõpus tahtsin ma voodipesu välja vahetada ja sattusin tänu lugejatele Votex House’i lehele ja ma olengi jäänud sinna käima.

Esiteks jäävad nad mulle tihti Facebookis ette, kui uued kangad tulevad või nad miskit postitavad, siis ma jälle avastan, et ma olen voodipesu valimas.

Mingi hetk keegi ütles, et meie sooduskood ei toimi. Kirjutasin neile, et paluda koodi pikendada, sain hoopis 10% asemel 20% sooduskoodi :)

Miks ma Votex House’i enam välja ei vaheta?

Ma arvasin algul, et satiin on selline külm ja kõle, ja noh, mis see puuvillasatiin parem on.. Aga on, nii mõnusalt soe ja pehme. Üldse mitte külm ja libe nagu ma eeldasin.

Kuna mulle meeldivad iga kuu põhimõtteliselt nende uued kangad, siis mul pole vaja neid välja vahetada, sest.. ma leian alati midagi meelepärast. Samas ma pean endale aru andma, et mul ei ole vaja kümmet erinevat voodipesu. Vähemalt mitte täna :) No kui aus olla, siis mul ei ole ka. Meil on konkreetselt kolm erinevat voodipesu, millest üks on jäänud külaliste voodipesuks, teine komplekt on eelmisest korrast Votexist ja nüüd siis see uus voodipesu.

Aasta aega sama voodipesuga…

Me magasime aasta aega sama voodipesuga. Igal nädalavahetuse või teisel käis pesus ja jälle käiku. Ma isegi ei tea miks see nii on, mulle vist ei meeldi kuhjata mingeid pesusid, et ma peaks olema nagu peata kana, milline sel korral panna. Hea lihtne, on üks ja see on.

Vahemärkus: aasta aega, saate aru jah, see teeb mingi 30 pesu vähemalt. Talvisel ajal ka kuivatit. Suvel meeldib mulle pesu õues kuivatada, see lõhn… Mis ma öelda tahtsin, see voodipesu pole grammigi kulunud või topiliseks muutunud või rebenenud või õhenenud või muud sellist. Kui ära triikida siis samasugune nagu pakist võttes jaanuaris :D Seega, kvaliteet on super.

Teine asi on muidugi hind. Mu meelest on voodipesu üks asi, mis on totaalselt ülehinnatud. Jaaaa, ma saan aru, see püsib sul kaua (oleneb muidugi, mingi Jyski lidru ei pea paari pesugi ilmselt vastu) jne, aga miks ma peaks maksma tekikoti ja padjapüüri eest soti? Nagu for real, ega see kullast ei ole.

Sellepärast meeldis mulle Votex juba aasta tagasi, et hinnad olid mõistlikud. Komplektide hinnad algavad 25 eurost, mis on ikka üsna normaalne, võrreldes mingite muude kohtadega. Või olen ma ainult mingeid megakalleid asju vaadanud.

Lisaks meeldib mulle Votexi puhul see, et sa saad tellida seda mis vaja. Näiteks mul ei ole vaja iga komplekti juurde lina, et ala Meelise tekikott + padjapüür + lina, minu oma jne. Meile piisab ühest linast. Ja ma tahan alati kahte padjapüüri. Sellessuhtes on hea, tellid seda mida vaja on ja maksad nö tüki eest. Ei pea maksma tühja lihtsalt mingi kombo eest, sest see on nii müügis.

Ja no ma räägin, veelkord see hind. Ma olen tõesti haigelt hinnatundlik. Ma ei taha maksta asjade eest rohkem kui nad minu meelest väärt on. No näiteks sukkpüksid ei ole väärt 20€. Viis euri lagi. Aga ometigi, just ükspäev tahtsin osta ja alla 13€ ei leidnud ma midagi.

Õnneks olen ma voodipesu osas Votexi leidnud ja ei pea enam voodipesu eest hingehinda maksma. Teie ka ei pea. Sest koodiga MARIMELL saate alati 20% soodukat. Mis on minu meelest juba päris märkimisväärne summa. Nii saate te laste komplekti kätte 19€ eest! Või tegelikult, kui teie lapsel on lapse mõõdus tekk (100x140cm), siis maksate ainult 14€. Mis on minu meelest ikka väga normaalne!

Kui tihti teie voodipesu vahetate? Kas teil on pigem see, et mida rohkem valikut seda parem või olete ka ühega nagu meie, et pessu ja uuesti käiku? Kas olete Votex House’ist varem tellinud?

#KOOSTÖÖ

9 thoughts on “Kellega me magame?

  1. Kuna töötasin kodutekstiilide poes, siis ikka ostsin hea hinnaga voodipesusid. Mõned on siiani veel pakendis. Lisaks puuvillasatiinile on ka puuvillaperkaale väga hea. Tavaline puuvill on ikka julmalt kare ja kvaliteedi vahe meeletu. Nüüd siis tean, et kui uut tahan, siis kiikan Votexi poole, tundub väga mõistlik hinnaklass olevat.

  2. No mina küll ei leia komplekte hinnaga 25€. Mul näitab alates 49,90, sooduskoodi kasutades ei pigista ka 25€ välja. Kust ma sellise hinnaga neid leian?? Sooduspakkumises 2 pakkumist kõige odavamad 37.

  3. Tänud sooduskoodi eest! Uus voodipesu tellitud. Tellisin sealt ka eelmisel aastal, küll aga puuvillase. Proovime nüüd nende puuvillasatiini ka ära.

  4. Olemas on Votexi puuvillase voodipesu 2 komplekti ja juba 3-4 aastat. Olen väga rahul, sest osta sai nii, et tavapärase 2 padjapüüri asemel sain osta 4 ja tavalise lina asemel hoopis kummiga lina.

    Soovitan soojalt kõigile.. ehkki esmapilgul võib hind tunduda krõbe, tasub aastate jooksul see investeering siiski ära ;)

Comments are closed.