Kingiidee: 10 kella mehele ja üks naistele

Mõndaaega tagasi teatas Meelis mulle, et “kui sa mulle midagi isadepäevaks kinkida tahad, siis ma tahan kella”. Ahah, mul polnud muidu plaanis üldse kingitust teha.

Surfasin siis netis ringi ja kõige parem, suurem ja ütleme siis nii, mõistlike hindadega jäi silma kellakaubamaja.ee

Kõigepealt ma lappasin üldse kellasid, et leida miski, mis võiks Meelisele sobida. Siis mõtlesin, et annan talle valiku neist, mis ma välja valisin… Mul pole pointi ju osta kella, mis ei maksa 25€ ja loota, et see talle meeldib. Ja kui ta juba ise soovi avaldas, et kella tahab, siis parem valigu ikka selline, mis meeldib ka, ja mida ta kannaks ka. Lõpuks ütlesin, et tehku ise oma valik. Näete, mehe maitset jah…

Hugo Boss (465€) | Hilfieger (120€) | Michael Kors (415€) | Fossil (365€) | Fossil (315€)

Siis avastasin, et kurja, outlet on ka, oleks võinud kohe sellest alustada ja sest seal on hinnad ikka palju mõnusamad :) Valisin ise välja viis kella… Kusjuures talle ei meeldinud neist vaid üks.

Skagen (120€) | Lagerfeld (124,50€) | Fossil (120€) | Boss (232,50€) | Boss (195€)

Ja kuigi ma pole veel ära tellinud, sest ma ei suuda otsustada (nagu ikka) – mul on nats enda kellast kopp ees – ma olen kaks aastat iga päev oma Polar 360 kella kandnud ja… Tahaks midagi uut :D Vaatasin, et match made in heaven oleks kaks Karli :) Kuigi see roosa-kuldne Michael Korsi kell on ka imearmas.

Meeste Karl Lagerfeld (124,50)| Naiste Karl Lagerfeld (144,50) | Naiste Michael Kors (187,50)

Ja siis ma mõtlen, et milleks. Mul on karbitäis kellasid, Meelisel samamoodi. Meelis küll kannab vahelduva eduga neid kõiki, mina kannan ikka oma valget Polarit. Milleks neid juurde osta. Ja pealegi, me ei pidanud ju mingeid kinke tegema.. Ja siis ma mõtlen juba õudusega, kuidas Meelis mind raudselt jõulude ajal üle laseb ja ikkagi mingi kingi teeb…

Aga kumb kell mulle sobiks – must Karl või roosa Kors? :D 

7 thoughts on “Kingiidee: 10 kella mehele ja üks naistele

 1. Sulle sobiks see roosa kell ikka paremini. Aga see selleks. Üldiselt mul on käekell, mis on ka nutikell. Seieritega. Garmin on firma. Mulle lihtsalt ei meeldi nagu ekraaniga nutikellad.
  Kahju, et ma teada ei saanud kust ilusat seinakella saaks. :D
  Aga need on kõik väga kenad kellad mis sa välja pakkusid.

 2. roosa Kors on nunnu, minuarust on seda tüüpi rihmakinnitus naise käel kenam, samas ise ei raatsi sellist summat kuldse kella eest välja käia, arvestades, et see kuld kulub sealt ikka õige kergesti maha, siis ma juba võtan parem 2eurise hiinaka :P

 3. Tundub, et teie jaoks on kingitused hästi olulised ja pigem kallid asjad. Kuigi just kirjutasid, et pigem tahate kõikide tähtpäevade kinkide asemel reisifondi raha koguda. Ise väärtustan pigem emotsioone kui asju.

  1. Kingitused võivad ka olla esimesed lumikellukesed või piibelehed (mu lemmikud ja alati Meelis ka toob), kingitused – kui neid teha, peaks olema vajalikud. Ka emotsioon on kingitusena hea. Nt pulmaaastapäeval käisime kinos, tegime õhtusöögi, väikse veini ja teineteisele vajalikud kingitused – ei midagi megakallist, aga lahedat ja meeldejäävat ja vajalikku ;)

 4. Tundub, et see lihtsalt pole teie puhul realistlik, et kinke ei tee ja panete raha nt reisifondi. Peate sellega leppima :D. Kui just nii ei õnnestu, et teete koostööd mõne päkapikuga :).

  1. Olen ka kuulnud. Samas olen varem mitu kella kinkinud ja astume ikka samas ajas. Samuti ei tohtivat jalanõusid kinkida, Meelis mulle päris palju kingi kinkinud :) Uskumise asi ilmselt.

Comments are closed.