VIDEO: kes mida jõulukingiks sai?

Seekordsed pühad olid tõesti teistmoodi. Esiteks olime me pikalt suht pinges, et kas ja millal beebi tuleb. Õnneks oli beebi tore ning otsustas meie ellu tulla neli päeva varem kui paberites tähtajaks oli märgitud. Siiski ei möödunud meie jõuluõhtu just kõige traditsioonilisemalt.

Kui enamik inimesi otsustab oma lauale panna seaprae, siis meie läksime hoopis teist teed ning valisime jõulusöögiks hoopiski pardifilee. Siiski ei puudunud sellelt jõulune touch, sest me panime selle ahju koos kapsaga. Ja tegelikult oli see väga hea. Esiteks oligi see teistmoodi ja meeletult hea vaheldus seapraele ning ka kõhul oli kergem, sest ei tekkinud seda ülesöömise ohtu. Üks filee per nägu ja oligi korras.

Viimased kaheksa aastat on Meelis veetnud jõuluõhtud hoopiski teiste inimeste juures neile Jõuluvana tehes, kuid kuna sellel aastal oli peresid mõni vähem, siis jõudis ta koju paar tundi varem kui tavaliselt. Sõi ka tema oma filee ära, vedeles natukene diivanil ning siis oli aeg kingituste jagamiseks.

Kõigepealt jagasime kingitused nimede järgi ära ning siis hakkasime alles avama. Kõigepealt alustas Hedon, sest no pinge oli suur ja ei suutnud noormees lihtsalt ära oodata, et mida siis sellel aastal kuuse alla toodi. Nali naljaks, kingitused olid mul pakitud jooksvalt kui midagi tekkis, aga Hedon isegi ei süvenenud, et mis pakid need kuuse all on, sest ükskõik mis toode või asi meile tuleb, mida me ei taha, et ta näpiks, piisab kui ütleme, et see on pildistamiseks või loosi jaoks. Seega arvab ta tõsimeeli, et Jõuluvana tõi meie kingitused kuuse alla…

Hedoni kingituste avamist näete sellest videost:

Siis oli meie kord:

Sellised pühad ja kingitused aastal 2020

Mis teie kingituseks saite? Kas midagi, mida ammu oodanud olite või midagi, mis hoopis pettumuse valmistas?