Klatš & kõmu: kes kannab paremini?

Lisaks ämbritele ja pärlitele on aeg elustada veel üks rubriik, mis vanasti rahvale huvi pakkus ja selleks on klatš & kõmu ehk uudisnupud, mida näeme, aga millest keegi ei kirjuta. Mis need siis ikka maas vedelevad, teeme ära :)

Kuigi nii mõnigi teadis, et me saime oma riided Gowri moemajast ja nii mõnelegi mainisime, kust need pärit on ja mis nende tegelik taust on, siis.. Ma ei tea, kas tänapäeval on reporterid nii laisad või milles asi. Me andsime jumala magusa pala järada..

Ühesõnaga. Alustame sellest, millised me olime:

https://www.instagram.com/p/BpubGkpA_cG/

Make Up: Merily Timmer | Juuksur: Eren Karu | Riided: Gowri moemaja

Aga siin on üks aga. Meelise pintsak on valminud aastaid tagasi Tanel Padarile superstaarifinaali jaoks. Minu seljas on kleit, mida kandis Kaire Vilgats vähiliidu galal.

Kuna ma ei ole ajakirjanik ja mul puudub ligipääs fotopanka, siis kahjuks pole mul paremaid pilte näidata kui neid, mis ma Gowri FB lehelt sain (kui keegi ajakirjanik nüüd loeb ja Scanpixist mulle paremad kaadrid saab saata, siis saatke, lisan autori juurde, no problemo!).

Näe, Ott ka seda sama pintsakut kandnud. Ja siin on näha ka need teised variandid, mida Meelis tookord proovis – kellele meeldis rohkem roheline, kellele tumedam..

Tavaliselt kardetakse sellistel suurtel pidudel, et ostad kuskilt kleidi ja näe, kellelgi sama.

Seepärast ma eelistangi šopata endale riideid välismaalt, eriti selliseid riideid, millega võib juhtuda, et ma kuskile üritusele satun. Mingi kontorikleidi osas mul on kama (ostan pigem üldse kirbukatelt), kas on veel kaheksakümmend inimest, kes sellega käivad või ei, aga punasevaibaüritustel ma väldiks sarnanemist. Mitte, et see alati halb oleks, aga.. Mulle meeldib erineda. Sellest on vist kõik aru saanud. Panen meelega üle.

Kaire kleidi puhul teadsin ma, et kellelgi teisel sellist ei ole. Ma reaalselt armusin sellesse kleiti kohe kui ma seda nägin, olenemata, et sellel polnud varrukaid ja valminud on ta ka jumal teab mis aastal ja neid sinna juurde monteerida oleks enam kui imelik olnud. Proovisime salle, pintsakuid.. no ei sobinud. Sündis otsus, näitan pekki. Ja ikka olin püss.

Või noh, tegelikult ongi ju oluline, et sina ise end hästi tunned. Ma tean, ma siin ämbrites ja pärlites ka kobisesin, aga tegelikult – iga inimese oma asi, mis selga paneb, lihtsalt minu jaoks – pigem ole overdressed kui underdressed ja kui kutsel on bling, siis sa ei tule kodukitlis. Muud ei midagi. Maitse asi. Ja maitse üle võib ikka arvamust avaldada :) Kõik ei peagi kõigile meeldima, kui meeldiks, oleks midagi mäda.

Aga kes kannab siis paremini? Kas Tanel või Meelis? Kaire või Leenu? Ah, ma vist ei peagi arvama! 

35 thoughts on “Klatš & kõmu: kes kannab paremini?

 1. Saad aru, te pole kuulsad inimesed vaid suvakad, miks peaksvpeavoolumeedia teist uudise tegema, kedagi ei koti ju. Nagu wake up woman.

 2. Algselt oli jutt, et see kleit oli special Leenule tehtud, ilmselgelt mitte. Ja nagu näha, Kairel ei lohise see järgi, aga Leenul küll…. Samas ei ütle, et jube Marileenu seljas, aga Kaire seljas parem. Ja Meelise ja Taneli vahel ei osks valida, suht 50/50.

 3. Vilgats on ju sinust poole pikem? Kuidas üldse oleks võimalik, et see Sinu seljas normaalselt istuks?
  ning vaevalt reporterid laisad on. millest on siin kirjutada? kaks täiskasvanut tulid lastepeole laenatud riietes? kuidas see huvitav on?

 4. Pintsak Tanel Padari seljas väga kena, aga no kleit ei meeldi kohe kuidagi kummagi seljas.

 5. Ma arvan, et see riiete ja välimuse kritiseerimine hakkab jääma eilsesse päeva, miks teie riiete taust peaks olema kõmuline, v-o selles osas, et nagu taaskasutus või nii. Teisalt, kui inimene riiete sees pole huvipakkuv, siis milleks peaks riidedki kedagi huvitama, või lootsite Tanel Padari ja Kaire Vilgatsi nimega endale kuidagi tähelepanu rohkem tõmmata. Lihtsalt minu mõtted.

  1. Ma arvan, et te oleks pidanud kohe mainima neid fakte (riideid näitamata), siis oleks ehk rohkem seda kõmu olnud, oleks ehk olnud selline ootusärevus, et millised te nüüd välja näete ja kuidas sobib jms. Vahel tuleb tähelepanu saamiseks ise vajalikud faktid välja käia. Aga fakt ise on muidugi väga huvitav ja kuidagi isegi ootamatu ja äge.

 6. Tanel-kehatüüp teine ja parem, Kaire-pikem inimene ehk kleit sobib seega paremini

 7. Ma ei tea tundub, et te kohe otsite ja teete mida iganes , et keegi teid märkaks ja kirjutaks ka mujal meedias. aga nagu näha siis, te ei paku väga huvi teistele ja see postitus viis teid minu silmis ikka alla.
  Nii nagu keegi ennem mainis, siis te pole kuulsad, mingeid reportereid ei peagi huvitama, et kandsid kaire vana kleiti. Kuulsuse janu on niii suur teil. ja kairele sobis see kleit tunduvalt paremini. Sinu seljas oli see nagu suur kott, ei sobi sinu kehatyybile.

 8. haha…tõesti, uudist ei tehtudki :D keda peaks kottima, et teil olid mingid Vilgatsi ja Padari kantud riided seljas??? te ei ole isegi mingid kuulsused, harjuge ära ja ärge pushige ennast nii palju, jätab juba üsnagi totaka mulje :)

 9. Minu arust on küll ilus kleit, sobib hästi ja sobite Meelisega kokku. Mina oleksin kõrgemad kontsad valinud, oleks kleidi pikkus parem tundunud. Adamsoni dekoltee on nii julge, mina ei julgeks elu sees sellist kanda, aga kui inimene ennast hästi tunneb, lasku käia. Ülejäänud ürituse publik näeb välja, nagu oleks argipäeva õhtul sõbrannale külla läinud.

 10. Eelnevad kommentaarid on jube mu ülejäänud mõtted välja öelnud, aga….kas keegi teine Sind siis ei kiida, et IGA kord pead mainima kui püss Sa ikka oled?!? :-D

 11. Nagu ka eelnevalt mainisin, siis ilma selle tobeda pluusita sobiks pintsaks Meelisele paremini.

  Kairele antud pildil sobib kleit paremini näeb väga hea välja ja ega Sinulgi viga polnud. Mari-Leenile tundus alt ehk liiga pikk.

  Aga meedia kohta, miks peaks kedagi huvitama, et keegi on neid samu asju kandnud. Teist ei kirjutata, kui just mingi suure skandaaliga hakkama saite. Viimati jäi silma nö kätš PP, aga siis ka ilmselt kirjutati porgandi tõttu.

 12. Ma alguses ei uskunud, mida ma lugesin.
  Päriselt ka kirjutate postituse vingumaks, miks teist ajalehed ei kirjuta?!

  Tulge nüüd oma kõrge hobuse seljast maha, saage sest suurushullustusest üle: ei ole te mingid staarid. Seepärast teist ei kirjutatagi.

  1. Aga milles siis selle postituse mõte oli? Et päriselt ka tahate teada kes kandis paremini neid riideid?

 13. Küll teil on mure, et teid et ei kutsuta telesaadetesse, küll teil on mure, et uudisnupukesi teist ei tehta..nagu eelnevad kommentaarid juba kirjutasid, te Ei OLE staarid, nagu tõesti, millal te sellest ükskord aru saate piinlik juba.
  Muideks, MyHits Awards tuleb juba kuu lõpus uuesti, saate selles mõttetust üritusest veel 7 postitust teha ;)

 14. minuarust sobisid need riided kõigile hästi, ei saa öelda, et ühe seljas jube või et teine kandis/talle sobis palju paremini.
  aga tahtsin hoopis küsida, kas suurhallis kohapeal olles tundus ka, et rahvast on vähevõitu? telekast vaadates tundus, et tühje seisuplatse ja istekohti oli väga palju. eriti jäi silma, et väga palju oli saalis lapsi, aga eks nemad kekslesidki rohkem lavade ees/vahel ja jäid kergemini “pildile”, loodetavasti kohapeal polnud tunnet et tiinekate üritus. :)

  1. Kohapeal oligi palju lapsi :D Aga tegelt rahvast oli, lihtsalt kaameratöö oli tõesti kehv, et näitas palju tühjasid kohti ja nt saatejuhtide taga olid diivanid pidevalt tühjad, kuigi seal olid nominentide kohad.

 15. Tähendab sellele asjale on nüüd üks ravi – teid tuleks ruttu kuhugi sopakasse tööle saada, kust korralikku komprat välja mõelda ja kaevata. Saagim on teil ju oma jope, ta ei saa sind tagasi Õhtulehte?

  1. Ei taha seda üldse päevatööna enam teha. Päris pikalt tegin, enam ei viitsiks käia samadel pidudel, samu nägusid vahtida.. Mõnusam on ise toimetada, päevatööd nokitseda, erinevaid projekte vedada ja niisama olla :)

 16. No et te patja ei nutaks ,kuna keegi teid ei võrrelnud või maininud klatsimaailmas siis ma teen seda .
  Kleit ei meeldinud kumbagi seljas ,kuid kuna Kaire tundub olevat väga meeldiv persoon ,lahke inimese näoga siis on minu valituks tema .Samas annan sulle pluss punktid soengu ja meigi poolest ,väga ilus !
  Meese võrdluses jään täpselt samale arvamusele .Lisaks teab iga eesti naine et Tannu on trennipoiss ,kobeda sportlasliku vormiga ,seega loogiline et talle istub ükskõik mis riideese paremini kui su abikaasale .
  Kui aga kooslust vaadata (sind ja su abikaasat ) ,siis näete säravad ja rõõmsad välja (va see sinule “õmmeldud” kleit ,mis on heal juhul vaid veidi alt lühemaks tehtud )
  Aga Üldmulje teist oli hea ,puudus veel glitter pintsakus pojake

 17. Üks detail veel .Koti valik sinu kleidile oli kohutav.Sama hästi oleks võinud selle klassikalise converce üle õla visata .Pole päriselt iial näinud kedagi sellise soengu,meigi ja silmatorkava kleidiga ,kes kannaks sellist läpaka kotti .what were u thinking ??

  1. Sa oled ise peast läpakakott :D Kuskile ma pidin oma asjad panema, see oli parim valik, mis mul kodus oli. Ja pildistamise ajal ma seda üldiselt ka ei kasutanud. Hiljem, kui keegi võibolla kuskil klõpsis, siis oli juba suva.

 18. Nojah, kenad inimesed, kenad riided :-) Ega ma ausalt ütelda pole sest blingi-ihalusest suurt sotti saanud + et võistlusmoment, kelle känd on kosmosest paremini näha – kes on suurem “staar” :-D Eestis pole ju staarikultust. On omal alal vingeid tegijaid, aga neil pole üldiselt viitsimist ega auru me külabussijaama stendile pürgida :-) Aga nii arvan mina ja ma ei näe ühtki põhjust, miks minu arvamus kuidagi õigem on kui neil, kelle jaoks firmanimed ja meedia tähelepanu olulised on. Olen ise lihtsalt seda meelt, et ainult inimesed, armastus ja südametarkus loeb ja kõik muu on üks paras mull :-) Aga no eks mullid on kah teinekord toredad – küsige näit Hedonilt, kuidas ta mullitajasse suhtub. Pakun, et vääga positiivselt :-D Edu jätkuvalt!

 19. Ma loen eelnevaid kommentaare ja mõtlen, et mida te neile inimestele teinud küll olete, et niii palju heiti tuleb. Ma ei saa aru noh. :D
  Palun ärge tehke nendest välja. Leenu, sa oledki püss ja väga vingelt paned, et seda ise ka välja ütled, mitte nagu tavaline eestlane, et “ah mis sa nüüd.. Ei olee… Isee oled ilusää” :D
  Ja Meelis rokkis ka selles riietuses täiega. Punasel vaibal ikka super! Natuke olin pettunud, et ta seda bling-kostüümi ei pannud, mida te enne üritust näitasite, aga nii oli ka väga šikk.

  Aga kahju nendest heiteritest :( tahaks mõnda head psühholoogi neile ukse taha saata, et nad oma elud korda saaksid.

  Ja aitäh, et oma vana rida jätkate postitustega, tundsin sellest puudust juba.

 20. Kleit on minu meelest ilus ja glamuurne ja Leenu särav. Meelise outfit näeb kahjuks välja nagu oleks teatrist laenutatud kostüüm. Taneli ja Oti pealt näha, et klassikaline valge või must särk mõjub palju maitsekamalt (effortlessly stiilne) selle pintsaku all, aga eks neil ka stilistid abiks…

  Ja ülevalt tribüünilt vaadatuna oli MyAward piinlikult tühi, all võib-olla ei olnud aru saada, kuna lapsed siblisid ümber. Nad oleks võinud ala kitsamaks teha, kui nägid, et ei tule piisavalt rahvast.

 21. Minu silmale nägi pintsak Meelise seljas oluliselt parem välja. Tanelile oli see ju lausa suur, lotendas seljas. Särk ei häirinud, Meelis kannab need ülevõlli asjad reeglina välja.
  Täpselt samamoodi lotendas Leenu seljas see kleit, mis Kaire seljas ideaalne oli. Nii et…

  Muide, see varrukate asi. Tegelikult pole tõesti tingimata varrukaid vaja. Soeta õhukesi salle. Selliseid poolläbipaistvaid. Litritega, tikanditega värvilisi, pärlitega, ühevärvilisi… Siis ei ole ahistavaid varrukaid vaja, aga samas on varjamist vajav koht ilusasti kaetud. Lisaks veel põnev ja naiselik aksessuaar ka (ma ei usu elu sees, et su õlasallid igavad oleksid).

 22. “Näe, Ott ka seda sama pintsakut kandnud.” -See lause selgitab ideaalselt 2ra miks keegi seda konti j2rama ei tulnud. Kui kedagi ei huvitanud et Ott Padari poolt kantud pintsakut kandis, siis ilmselgelt ei huvita kedagi ka see et see n88d Meelise selga sai. Sinu kleidiga sama, inimesi lihtsalt ei huvita.

  Asi ei ole selles, et teie huvitavad ei ole, mul lugejana oli k8ll huvi n2ha mis te selga panete, aga et aastataguste kandjatega v6rrelda -no ei ole pointi, keegi ei m2letagi kes mida kuskil kandnud on. Isegi kui m6nd endise presidendiproua aastap2eva kleiti oleksid juhtunud kandma, poleks keegi m2rkamagi teinud (kui just m6ne meeldej22vama kleidiga poleks tegu old). See kes kandis paremini t’o’o’taks minu silmis ainult siis kui samal peol v6i ehk v2ga l2hestikel aegadel oleks sama riietusega pildile p88tud.

 23. jeesus kui õudne on neid kommentaare alati lugeda. täitsa ägedad inimesed mu meelest, pole midagi häda :)
  perekool kolib vist siia blogi kommentaariumisse üle :’D
  aga tõesti, väga väga inetu, tulla võõrale inimesele kobisema anonüümselt, ise midagi saavutamata. õnnelikud inimesed ei tule teisele halvasti ütlema, kahju kahju kahju..

  1. Noh.. ma ei pea solvanguteks isegi kuskile adminni pöörduma.. mul on IP aadressid kõik näha. Kättevõtmise asi! Nagu Perekooliski. Aga kuulsin, et seal vaikseks jäänud :D

Comments are closed.