#elulineblogi

Kleidiralli – mida blogiauhindadele selga panna?

Nagu see, mida selga panna, poleks juba piisavalt kirgi kütnud, eksole, aga ma seisan jälle nõutu näoga kapi ees ja ei suuda ära otsustada, mida siis Blogiauhindadele selga panna. Mulle ei meeldi avalikel üritustel kaks korda sama outfitiga käia. Ehk siis näiteks pole ma nõus kandma neid riideid, mis mul Mallu pulmas olid!

Romwe’st ja Sheinside’ist tulid jälle pakid ja selga pole ikka midagi panna.

Suurem osa asju kas ei meeldinud mulle, ei näinud välja nagu pildil või olid väiksed. Sel korral pildistasin kõiki riideid hoopis Kadri-Ly seljas ja no pole paha! Modellist võib veel asja saada.

Näitan teilegi, mida pakid sisaldasid.

Esiteks oli seal megailus kollane kleit (link!) – mis oli isegi minust 20sentimeetrit pikemale naisele pikk. Kujutlege seda siis minu seljas. Ja selja pealt hoidis see mul rõvedalt, kõik pekid olid valla, seega blogiauhindade kleidivalikust välistatud.

Öökullidega kollane kleit (link!) oli täitsa okei, aga mul hoiab jälle külgedelt nagu see üks teine imelik kollakas-roheline kleit, millest ma mõni aeg tagasi kirjutasin. Ja pikkus on selline vanamutilik. Ma tean, et see pikkus on megamoes, aga no mitte minu seljas. 

Siis üks triibuline kleit, mida ma olin juba ammu vaadanud (link!), nägi pakist välja võttes välja nagu mingi imelik XXXXL särk. Selle varrukad on mulle megapikad ja mingist kleidist on asi kaugel. See on pigem tuunika :) igaljuhul mulle on see XL suurus suur, pilti ei hakanud tegemagi, liiga rändom.

Noh, ühe Mikiga särgi (link!) tellisin veel – see ka suht rändom, aga hoovis grillimiseks käib kah :)

Pakis oli veel paar kleiti – üks sinine (link!), mis on tegelikult päris lahe, aga miks need hiinakad kõik niiii hirmus lühikesed on? 

Siis ma tellisin kunagi veel mõttega kaks seelikut sealt. Üks oli lühem ja teine pikem. Kõigepealt sellest lühikesest kroogitud seelikust (link!). See läheb mullegi selga ja trimmib mõnusasti ja sobib selle sulgedega pluusiga (link!) ka ideaalselt. Särk ise on hästi mõnusast pehmest materjalist.

Teine seelik, pikem tüllikas (link!)… Ma eeldasin, et see näeb välja midagi sellist:

Aga nägi välja nagu nii hale, et ei sobinud ei mulle ega Kadri-Lyle selga ilma et me oleks välja näinud nagu nõiad ilma luuata.

Niisiis, järjekordselt “mahakandmisele”.

Üks suvekas (link!), selline valge pehme ja mõnus rändas kohe Kadri-Ly kappi. Sobis talle kui valatult.

Ja siis seal pakis oli üllatuslikult veel üks must kleit, mis mul juba olemas on. See, millega ma Mallu tüdrukuteõhtul trippisin. 

Lasin endale ka ühe seeliku õmmelda, aga no see pole ikkagi see, mis ma mõtlesin. Seega ei tea ma tänaseni, mida selga panna. Õnneks on veel paar päeva aega :D

 

22 thoughts on “Kleidiralli – mida blogiauhindadele selga panna?

  1. ma olen muidu M või siis suurus 38/40, oleneb – kleidid 38, teksad 40 – seega ikka Aasia XL
   kuigi osade asjade puhul on mul tunne, et … kleidid on ühesuurused, aga silt on muutuv :D

 1. Hei, kas öökullidega kollast kleiti ka plaanis edasi müüa ? :) B.

 2. Kui see viimane must kleit (mis topelt Sul) üle jääb, siis ma vääga tahaks :)

 3. Pane kindlasti midagi värvilist :) pead ikka silma paistma !
  Aga mul selline küsimus, et mis nendest riietest saab mis sulle ei sobi ? Viskad lihtsalt minema või ?

  1. Ma ei viska riideid minema üldiselt. Jagan laiali tavaliselt…

 4. Minule pakub öökullidega kleit huvi.
  Mis suurus see on?
  Ehk saab seda lühemaks õmmelda, tundub iseenesest ilus :)

 5. Küll see naise elu on ikka keerukas. Mul on suva ürituste jaoks teksad ja särk, vähem suva jaoks püksid-pintsak või hele ülikond, pidulikuks tume ülikond. Kõik kestavad aastaid, ei pea iga nädal hiina poodidest uusi tellima.

  Kas teile tõesti tundub, et elu on liiga lihtne ja seda peab kunstlikult raskemaks muutma?

  Või te arvate, et mehed ootavad teilt iga issanda nädal uut kleiti, ja te siis seetõttu pungestate? (See oleks muidugi kena, ehkki täiesti mööda arvamus.)

  Mitu meest sinna ürrile üldse kohale jõuab?

 6. Hei, mis pika kollase kleidiga plaan teha( see pikk) ning mis suurus?
  Ning see sinine, suurus? ;)

  1. Kollane XL, sinine S, aga mõõtudelt tegelikult samad :D ma räägin, et neil seal Hiinas ilmselt tuleb kõik ühe liini pealt ja siis mingi Juku võtab suvalt silte ja õmbleb külge. Hetkel kleidid seisavad. Kirjuta postkasti kui miski huvi pakub ehk järgmisel nädalal on mahti sellega tegeleda. Enne blogiauhindu mul eriti aega pole :)

Comments are closed.