Millal ma suudan öelda ei?

Iga jumala kord kui kuskilt Sheinside’ist vms kohast pakk tuleb, ma mõtlen, aitab, ma ei telli enam. Teen pausi. Sest mulle ei meeldi ükski asi või ei mahu nad selga või ei hoia ilusti. Ja siis ikka satun ma sinna lehele ja ikka teen ma tellimuse. No kaua võib? Millal ma suudan öelda ei :D

Seekord peitus pakis kolm kleiti ja pluus, millest kaks tellisin sõbrannale, sest ma lihtsalt ei oska sealt lehelt enam suurt midagi valida. Nagunii jälle ohin pärast ainult.

2S8A0367

See roosa kleit (tšeki siit!), tundus mõõtude järgi ideaalne. No rinnust ongi okei, aga see on jälle nii lühike ja imelikult hoidev, et ma ei lähe sellega ilmselt kuskile.

2S8A0372

See heleroosa lilledega kleit (tšeki siit!) tundub ka pildil nii imetabane, aga tegelikult näeb üsna kott välja. Materjal on suht okei, aga alusvooder on jälle põlvini ja paistab nõmedalt läbi.

2S8A0359

See lilleline pluus (tšeki siit!) on üsna kobe. Ma ise selliste pluuside kandja eriti ei ole, aga kui mõnele meeldib, palun väga. Kogu sellest kraamist tundub ka kõige kvaliteetsem.

2S8A0362

Ja see valge kleit (tšeki siit!) näeb pildil välja nagu mingi printsessiunelm, siis päriselus näeb see välja nagu mingi suhkruveega üle lastud kardin, mis on ära kuivanud ja kõvaks kangastunud. Või nagu talvel õues pesu kuivatades, see selliseks kõvaks läheb, teate küll. Muidu iseenesest ilus, aga ma ei tea, kuidas selle selliseks ilusaks õhuliseks saab nagu pildil.

Igaljuhul, mingid pakid on veel tulemas, aga ma tõsiselt mõtlen pausi teha selle tellimisega. Ilmselt kuni järgmise pakini :D

22 thoughts on “Millal ma suudan öelda ei?

 1. Kuule tõesti ei viitsi muudkui “tšekkida” ja edasi-tagasi klikkida…

 2. Ütle, et sa kuskil müüd ka neid asju, mis sulle endale ei sobi ? :P

 3. Hei! Kas lilleline pluus veel alles? :) Oleksin sellest täitsa huvitatud.

 4. Woow, see maani kleit on küll päris ilus.
  Kas Teie kaudu saab tellida ka sealt seda?

 5. Ole sina jah esimene ja tee lõpp nendele hilpude postitustele. Tahaks midagi asjaliku lugeda aga no ei ole võimalik. Nii paljudes blogides jauratakse seda sama teemat.

 6. Kas Sa enam riietest täispikkuses pilte ei tee? Siis teaks ka kas tasub tellida või mitte :)

  1. Ikka teen, oleneb sellest, kuidas mul aega on. Ma niisama suvalisi selfiesid ei viitsi teha peegli ees :)

 7. Sul on nii halb reklaam (siider) vasakul pool ääres, ühtegi risti ei ole, et saaks kinni panna ning läbib poolt teksti. Sain lõpuks lahti ja postitust lugeda, kui peale vajutasin.. Aga ma parema meelega siiski loeks postitusi kohe, need reklaamid on nii häirivad.

  1. mind ka see häiris, aga ma ei saa väga parata, ma ei telli ise otseselt siia reklaami ju. ma ise refreshisin, siis läks eest ära :)

 8. Ma ikka imestan, kuidas viitsitakse mingite tellimustega pidevalt jamada, seda enam, kui praktika näitab, et enamus asju nagunii ei sobi, kvaliteet jura jne. Vana tarkus juba, et peab ikka palju raha olema, et osta ühe korraliku asja asemel mitu s*tta. Üldiselt see blogi hakkab oma sära kaotama. Mingi hilbundus ja osta siit ja osta sealt ja reklaam ja jura. Loeks inimese huvitavaid mõtteid või midagi..

  1. No näiteks söögiasju ma lingin, sest 90% ajast inimesed ikka küsivad kust ma üht või teist asja saan…

 9. Tean seda tunnet. Ma küll ei telli riideid, kuid olen sõltuvuses üleüldiselt Internetis šoppamisest. Võiksin vist ükskõik mida kokku osta. :D

 10. Pole üldse teemasse puutuv, aga ma juba ammu mõtlen, et kokandusblogi esimese koha auhinna saanuna siia kunagi retsepripostotusi tuleb? Et kuidagigi õigustada selle auhinna vastuvõtmist? Olid need muud katekooriad mis olid, vahet ei ole, aga KOKAblogi katekooria esikoha oleksid võinud küll ausa inimesena ära loovutada, vähemalt auhinna.
  Millal retsepte tuleb? Natuke midagi tilgub, kord või paar korda kuus aga no… See pole ju auhinda väärt..

  1. Kas ma pean nüüd tänu sellele, et rahvas mind parimaks pidas, hakkama iga päev retsepte ilmutama?
   Ma jätkan nagu varem, kirjutan kõigest, ka toidust.
   Minu jaoks tähendas see tiitel eelkõige seda, et inimesed kaifivad seda kokkamise pohhuismi ja mitte retseptis näpuga järje ajamist.
   Sellest kohast siin ei saa kunagi kokaraamatut, kui su kommentaar seda soovis :)

 11. Hea on sellesmõttes lugeda, et aegajalt tuleb ikka peale isu mõne uue rõiva järele ja kõige lihtsam viis seda isu rahuldada on tellida netist. Aga lugedes selliseid postitusi nagu see käesolev kaob õnneks igasugune isu ära :D Ei taha inetuid, mittesobivaid, kehva kvaliteediga hilpe. Parem maksan rohkem ja ostan pärispoest üheainsa, aga kantava ja meeldiva asja.

Comments are closed.