Kõik kiidavad, mina ka

marimell

Pole vist enam blogijat, kellel mõnd Napsie toodet ei oleks. Meil on ka Napsie tekid ja padjad ja ma tõsimeeli pean neid kiitma nagu kõik teisedki.

Kui ma alguses Napsiest kuulsin, polnud mul õrna aimugi, mis see täpselt endast kujutab, mida tähendab krabisev puuvillatekk või kahepoolne padi. Olles nüüd natuke Napsiet jälginud, olen aru saanud, et tegemist ongi maailma kõige ilusama madratsiga, millel pole isegi voodiraami vaja ja et selle pealmist katet saab lukuga eemaldada, kergelt pesta.. Lastega peredele ju ideaalne! Pikniku tegemiseks voodis ideaalne! Veiniklaaski ei lähe seal ümber. Ühesõnaga, kui mul oleks kuskile see madrats panna, oleks see mul ilmselt juba kodus.

Napsie on paari kuuga nii populaarseks muutunud, et laoseisud aina kahanevad ja tarneajad pikenevad. Uuel aastal pidi veel uus mudel ka tulema. BlackFriday kampaania ajal müüdi kõik Euroopa laod Eesti poolt patjadest tühjaks..

Aga minu kogemus on konkreetselt tekkidel-patjadel põhinev.

Tõesti, tekid on kerged ja natuke sahiseva häälega, aga see tuleb sellest, et nad on 100% puuvillast. Padjad on ausalt, maailma mõnusaimad. Ma ei saa aru, kuidas ma enne üldse mingi muu padjaga magada sain. Napsie padja sisse su pea lihtsalt vajub. Sups, täpselt sinu järgi. Mul pole alates sellest ajast kui ma Napsie padjaga magan mitte üks hommik kael kange olnud või tunnet, et ma poleks end välja puhanud. Ka neil öödel mitte kui Hedon kaissu ronib.

Vanasti oligi, nii kui Hedon kaissu ronis, oli mul hommikul selline magamata tunne ja kael kange, sest kuidagi jagasime patja ja no ebamugav oli. Napsie padi on tema jaoks liiga kõrge ja sinna ta ei kipu, on niisama kaisus, aga minu pea ja kael on ikka õiges asendis :)

Koodiga MARIMELL alati kõik Napsie tooted 25% soodsamalt!

18 arvamust postitusest “Kõik kiidavad, mina ka

 1. Mind see kahisemine teki juures just hullult häiris ja panin teki ära, niiöelda külaliste tekiks :P

 2. Kahju, et ainult tekki saab soodsamalt. Mul just uusi patju vaja sest pidevalt kael kange ja ebamugav magada.

  1. Kuidas ma küll sellise asja maha olen uimerdanud :D aga teki tellisin küll kohe ära. Mis sest, et saan tuttava käest endal ehtsa vatiteki mis on mõnusalt raske.

 3. Pole muidugi sama teema,kuid siiski !!

  Saade „Naabrist parem“ otsib uusi osalejaid: auhind suurem kui kunagi varem!

  1. Tean, aga nad ei võta sinna suure fännibaasiga inimesi. Nii pole sinna saanud näiteks Getter Jaani, Ott Lepland ega ka meie (oleme 2x kandideerinud). Nad tahavad uusi, null fännidega inimesi.

 4. Meil on kogu perel napsie madratsid. Nüüd tellisin teki ja ära. Tänud koodi eest! Nüüd oleks veel patjadele ka sooduskoodi vaja. Hetkel ei raatsi täishinnaga osta.

  1. Mõõdud on ebastandardsed nii tekkidel kui patjadel. Olen sisustuspoes töötanud ja kümneid inimesi käib päevas imemõõte küsimas.

   Standard on padjal 50x60cm, tekkidel 150x210cm ja 230x220cm.

 5. Olen üks neist kes, sinu allahindluskoodiga teki tellis. Päris hea soodukas, nii et tänud koodi eest!
  Tekk ise jõudis vaatamata jõuluhullusele väga kiirelt kohale, mõnusas kotis veel pealegi. Aga sellega head asjad ka lõppesid. Õhuke krabisev nitakas, ei muud. Noh, väidetavalt orgaaniliselt puuvillast, anname krabisevuse andeks, pealegi on lootust, et ehk pesumasin ja kuivati teeb teki väheke paremaks. Muide, mul on õige mitu tekki, mille pealispind on 100% puuvillast, aga ükski neist ei ole nii jäik ega krabisev.
  Napsie tekk on seest ilusasti polüestrist…
  Kui mina selle õhukese teki lahti pakkisin, siis vaatasin seda alustuseks vastu valgust. Ohohhoo! Reklaamitud oli küll, et kohev ja ühtlase täidisega, aga see reklaam oli vist mingi teise teki järgi tehtud. Minu ostetud tekk oli kohati seest tühi, kohati olid suuremad tupsud, ühest servast oli veidi kohev, ülejäänud tekk oli suhteliselt tühi. 200×200 oleks täishinnaga maksnud 89 eurot, mina maksin selle eest natuke üle 26 euro ja tundsin isegi selle tühise summa juures, et maksin üle. Aga nii odavalt saadud tekki ei hakka tagasi ka saatma, jääb külaliste tekiks (selleks ta oligi mõeldud).
  Ma saan aru küll, et tasuta asja on vahel mõistlik üles kiita, küllap nende madratsid kannatavad kriitikat ka. Aga tekk ei kannata. Mina küll mõtlesin, et kes neid tekke siiralt kiidab, see on senini vist mingite nõukaaegsete nartsude all maganud.
  See ei kehti praegu sinu kohta, ausalt, ma teki kohta su jutust mingit kiidulaulu tegelikult ei leidnudki, aga mujalt oleks nagu kuulnud. Mõtlesin lihtsalt, et jagan oma kogemust.

  1. Huvitav, mul on tekid ühtlased :) minu jaoks nats liiga kerged, mulle meeldib ikka tunda, et olen teki all :D samas lapsele mõnus kerge :)

Comments are closed.