Vastukaaluks vingule ja halale: kõik on ju hästi

Ma mõtlesin, et ma olen siin viimasel ajal nii palju vingunud ja halanud, et võiks vastukaaluks ühe positiivse postituse ka teha. Tegelikult on ju kõik hästi :)

Lihtsalt on asju, mis ongi… häirivad ja kui ma neist ausalt ja otse kirjutan, siis tundubki, et ma muud ei tee kui halan. Aga mis on siis hetkeseisuga hästi?

 • ma olen leidnud endale ideaalse lapsehoidja, kelle hoolde ma saan Hedonikese paariks tunniks päeval jätta, kui mul vaja kuskile minna. Näiteks homme tuleb ta ainult selleks, et ma saaks poodi ja ei peaks käruga jebima. Kuigi noh, täna sajab sulaselget vihma, homseks ehk teed puhtad. Või kiilasjää all…
 • ma olen leidnud endale ideaalse lapsehoidja, kelle hoolde ma saan Hedoni jätta suisa kaheks nädalaks, kui me reisile läheme.
 • me lähme reisile! Pileteid ja hotelli veel pole, aga plaan on, kõik omal ajal. Tark ei torma :)
 • meil on sõbrad – sellised, kellele saame kell kolm öösel helistada kui abi peaks vaja olema ja hunnikute viisi toredaid tuttavaid, kellega koos erinevaid asju teha.
 • meil on sugulased, või noh, minu sugulased – kelle juurde võib iga kell sisse sadada ja näiteks süüa nõuda või väike vein teha või…
 • meil on hulk toredaid lugejaid, kellest nii mõnegagi olen suhtlema hakanud, kohtunud ja kohtun kindlasti ka tulevikus (tervitused Brigittale!)
 • meil on välja kujunenud “kohtumised lugejatega” ehk tegelikult stuudiopühapäevad, mil meie juurde saab pildistama tulla, meiega kohtuda ja tutvuda ja nalja teha. PS. järgmine stuudiopühapäev on 7.02, hind sel päeval nagu ikka, soodsad 59eurot ja mõni aeg on hetkel vee vaba ka.
 • meil on plaanis fotonäitus (Meelise oma, mina orgunnin)
 • meile meeldib meie töö – mulle on blogimine nagu töö, keegi võiks igakuiselt kindla summa ka maksta, oleks idekas! Meelisele meeldib töö, mida ta teeb, töökaaslased on lahedad, töötingimused head ja süda on rahul.
 • me kõik oleme terved (ptüi-ptüi-ptü) – meil pole mingeid püsivaid haigusi ja väike palavik-köha-nohu kimbutas meid kõiki juba ära.
 • meil on imeline laps :)

PUNKT. Ehk kõik on ju tegelikult suuresplaanis hästi. Lihtsalt Omniva kapid on liiga kõrgel, Laulasmaa spas olid väiksed toad, Kivisaare esimene postitus oli igav (PS! Tal on ilmunud ka teine postitus – link!), tänavad on lund täis jne – aga elu on ikka ilus, sest meie kolmekesti oleme õnnelikud!

_O1A0264
Foto: Anete Palmik

24 Comments

 1. Minu jaoks see pole ving ja hala. Ikka tekib ju meil kõigil hetki, kui pole rahul. Sina lihtsalt kirjutad need siia. Mina mõtlen ja kirun omaette :D
  Ma tahaks ka täiegaaaa Sinuga kunagi kokku ja tuttavaks saada a ma lihtsalt elan nii kaugel.
  Hedon on üks armas poiss :)

 2. Ma olen nii tänulik, et sa kirjutasid laulasmaast, nüüd tean, et sinna ma ei lähe. Üks teine naine kirjutas Tõllarattast ja sinna ma ka ei lähe nüüd :D Otsustamise teeb kohe lihtsamaks :) Aitäh ! Ja nende kappidega ma nõustun, võiks ju väike trepp seal olla, mida inimesed saavad siis vastavalt vajadusele kasutada, või noh see alus millega näiteks kaupasid välja pannakse. :)

 3. Laulasmaa kohta pole keegi minu tuttavatest/sõpradest midagi head rääkinud.Seega ei tule negatiivne vastukaja kellegile üllatusena.Ja no Kivisaar peaks olema sellise reklaami üle õnnelik ja ka tema on alati aus, seega saab ta ju aru ktiirikast.Ja pakiautomaaatide kõrgus on pigem naljakas teema.Edu reisi planeerimisel.

 4. Kuna mainisid siin postituse all ka reisile minekut, siis esitan oma küsimuse siia. Mis sina arvad juuni kuus taisse minekut, täpsemalt siis Phuketisse, Koh Lantale ja Phi Phile. Reisi kestvuseks kujuneks 2 nädalat. Kas juunis on tõesti väga suur võimalus vihma saada? Netis surfates tundub, et ilm on sellel kuul loterii.

  1. Täielik loterii ja teiseks.. randa minna ei saa, need on kinni, prügi täis ja vette minek keelatud. Me käisime mais, sadas suht palju, mussoon vihmad, randa minek oli täielik šokk, esiteks polnud üldse nii soegi, et vette minna, aga vesi oli tõusnud, liivariba oli olematu ja seegi prügine ja kole. Ma soovitaks ikka hooajal minna. Teiseks, ma ei tea isegi, kas mittehooajal mingi paadike Koh Lantale ja PhiPhile sõidab. Maksab ilmselt hingehinda ja no.. ma ei tea, miks peaks juunis sinna minema, kui Eestis/Euroopas kordades parem hind. Ilmselt ka lend sinna suht kallis, kui just Austraaliast vms sinna ei lenda.

  2. Me käisime septembris Phuketil kaks nädalat. Vihma saime ainult ühel päeval. Randa sai ka ilusti, ainult lained olid suht kõrged. Muidu ilm oli soe ja vesi ka. See oli kolm neli aastat tagasi. Muidu oli kõik super aga teisel nädalal sõitis prügilaev sealt mööda ja meeletult palju sodi lendas üle parda vette. Nii et mitu päeva ei saanud ujuma minna kui ei tahtnud just prügis supelda. Aga suht ruttu tehti rand korda.

  3. September ongi neil suur koristus ja ettevalmistusperiood, oktoobrist läheb juba hooaeg lahti.. Aga mai… täiesti hooaja lõpp ja kedagi ei koti :D

  4. Hmm, ma käisin juunis ja kõik oli tiptop. Ilm super ,Kata beach super, kõik tripid super head. Niiet oleneb vast aastast! :)

 5. Ja nii ongi :) On nii palju asju millest rõõmu tunda ja on nii palju imelisi hetki ja kogemusi kui osata nautida hetke. See sama hetk ei kordu enam iial.
  Hedon on teil tõesti üliarmas tegelane, tundub olevat väga hea laps ja kõigega leppiv. Ja ma ei väsi vaatamast seda videot Hedonist, kus Getter laulab, ja need Hedoni emotsioonid-rõõmustav vaimustav käsiplaks, ja siis kui laul lõpeb, on väike pettumus ja isegi kurb hetk, miks nii meeldiv asi lõppes. Vahva video, üks minu lemmikutest.

 6. Hedon on tel ikka niiiiii armas põnn, et kallistaks-musutaks ta juppideks :)

  Ja see Laulasmaa SPA – korra käisime, enam ei läheks siis ka, kui peale makstaks…

 7. Küsiksin,et missugused vaktsiinid peaks Taisse minekul tegema.mul tütar Ostis juba pileti maikuuks.

  1. Ma ei tea vaktsiinidest midagi. Mina pole kunagi midagi teinud. Ja no mais on seal suht nutune.

 8. Tahtsin ammu uurida, et äkki kirjutaksid sellest masinast taas! Kas on juba näha ka, et karvakesed ei kasva tagasi/et ongi nii et oled karvavaba jne? Ja kui valus see protsess on? Sooviksin osta ja just bikiinipiirkonna jaoks aga ei ole veel uurinud kas valus ja ka üldse sealt tohib niiöelda :D loodan, et selle masina kogemus läheb ka siia alla – kõik on tegelikult hästi! :)

  1. Toimib! Mul jalad suht karvavabad, aga ma igaks juhuks teen veel mõned korrad, plaanisin veebruaris kirjutada, kui viis kuud täis, sest kuus kuud tegelt nö see õige aeg, et karvavabaks saada. Aga soovitan osta küll. PS! Oota veebruarini, siis saab sõbrapäeva puhul alet ka :) ja sobib bikiinipiirkonna jaoks ka!

  2. Aga kuidas valu asjaga lood? Kas on reaalselt valus? Ma pigem madala valulävega (eriti mis puudutab igasuguseid karvaeemaldusvahendeid :D ). Karvavabad ja tagasi ka ei kasvagi? No sellisel juhul ikka peaks olema väärt masin!

  3. Esimesel korral oli paaril korral selline natuke sikutav valu (vähem valus kui kulmude kitkumine), aga soovitan siis panna tase madalamaks. Mina tegin neljanda tasemega, mis see äpp soovitas, aga nõrgemaga võib ka teha, valus tegelt olla ei tohiks :) Tagasi ei kasva jah.. :)

  4. See, et karvad tagasi ei kasva, kõlab ikka väga hästi! Vaatasin, et neid masinaid on nii palju erinevaid (kas või Euronicsis) ja hinnaklassid on ka niivõrd seinast seina, et raske valida. Ei tea mis need 400 eurosed Philipsi masinad nii palju kallimad on jne.
   Tänud tagasiside eest. Jään veebruari postitust ootama ja allahindlust :D

  5. No sellessuhtes, et ma saan aru, et sa suretad selle karva nagu maha, ta ei kasva tagasi, aga profülaktika mõttes võib tulevikus lihtsalt pinna korra-kaks aastas üle käia :) Mul praegu neli kuud möödas ja karvakasv suht olematu. Kui ma varem raseerisin iga kord pesus käies, siis nüüd vb 2x kuus, sest pole lihtsalt midagi raseerida.. :D ja siis mõni üksik vilksatab…

  1. Ma ei ole kunagi mõelnudki, et ma Pere24st võtaks lapsele kaheks nädalaks hoidja… Ikka tuttav, loomulikult :)

 9. Mis kuus plaanite Taisse minna? Kust soovitaksid vaadata hinnapakkumisi lendudele? Endal ka mõtted liiguvad tai reisi suunas :)

  1. Mul on plaanis sellest eraldi blogida. Kannatust natuke :)
   Aga lühidalt – soovitan minna ikka hooajal (oktoober-märts vahemikus)

Comments are closed.