Kringlimaania – kust saab head kringlit?

Kui ma septembris Facebooki kaudu kringlisoovitusi küsisin, ei soovitanud keegi mulle kringleid tellida Küla Villast. Aga ma nüüd soovitan.

Paar nädalat tagasi käisid meil külalised, kes tõid kaasa kolm kringlit. Kaks soolast ja ühe magusa. Miks ma sellest kaks nädalat hiljem kirjutan, ongi see, et kringlid olid nii head, et pean teilegi head infot jagama.

Ma arvasin, et Küla Villas saab pidu pidada või „Padjaklubi“ filmivõtteid salaja põõsast jälgida, aga näed, tuleb välja, et hoopis kringleid on hakatud seal küpsetama. Pildi järgi suisa Laura enda köögis.

Aga mis ma ikka naljatan, kringlid on väga head. Mu lemmikuks osutus see itaaliapärane, mis kannab nime Oliver – seal oli mozarellajuustu ja päikesekuivatatud tomateid ja oliive. Oli sellise tugeva maitsega, hea ja mis peamine – ei olnud kuiv.

Ükski kringel polnud kuiv, aga näiteks singi-juustukringlisse oleks ma veel rohkem sinki pannud :) Aga mulle ongi kombeks asju tavaliselt liiga palju panna. Mu tehtud kodust pitsat näiteks on võimatu labidaga tõsta, sest kraami on nii räigelt peal.
Ja magusatest kringlitest oli meie valikus kohupiimaga Siim, millele pole ka ühtki halba sõna ette heita.

Niiet, kui olete kringli otsingul, siis Küla Villast saab. Sooduskoodiga „marimell“ on kohaletoimetamine ainult 1€!

PS! Tegemist pole otseselt reklaampostitusega, st keegi mulle selle eest ei maksnud. Aga alati kui ma midagi head saan/näen, küsin teile sooduskoodi. Mõnikord on õnne ja saan ka :)

Mulle tundub, et need sooduskoodid toimivad. Ma olen head tagasisidet saanud, et te isegi kasutate neid. Seega, kui ma igakord ei jõua kohe blogipostitust teha, siis sooduskoodidele tegin eraldi lehe (siin!), kuhu ma neid jooksvalt lisan ja kust neid lihtsa vaevaga üles leiab – äkki on teil just midagi vaja, kus sooduskood parasjagu kehtib. Mul oli näiteks täiega hea meel meie stuudiopühapäeval pildistajatele piltide tellimiseks sooduskoode jagada :)

2 Comments

  1. Oi, mu töökaaslased tõid ka neid kringleid töö juurde! Ütlesid, et Sakust tõid.

    Ma pole kringlifänn, aga see magus kringel oli hea. Ma ei tea, millega see täpselt oli, aga tundsin kardemoni. Kardemoni oleks võinud ka rohkem olla, aga see on minu maitse-eelistus.

Comments are closed.