#elulineblogi

Ülevaade märkmikutest

Mulle on sel aastal saadetud kolm märkmikku, mõtlesin, et näitan teile ka, ehk leiate endale sobiva.

Ma millalgi kirjutasin ka, et olen väga märkmiku inimene. Minu selleaasta märkmik Simply Notebooksist, mis ma eelmisel aastal tellisin (avapildil), maksis sel aastal juba 35€ (eelmine aasta oli 19,90€) ja ma ei raatsinud uut tellida. Pealegi polnud see enam eestikeelne (nad teevad nüüd ainult inglise keelse sisuga) ja hing ihkas midagi uut…

Septembris saatis mulle märkmiku AP Lifestyle. Meeldib välimus. Minimalistlik. Pehmete kaantega. Olemas kahes värvitoonis – hall ja must. Tagaosas hunnik sooduskuponge :) Hind 19.99€ | tellida saab siit!

Sorry, see ei seisnud ise lahti, pidin pesulõkse kasutama :D

Nüüd, novembri algul avastasin Instagramist paar kirja, mis mul täitsa kahesilma vahele olid jäänud… Igaljuhul ootas mind Hetk Iseendale kalendermärkmik, kus saab iga kuu alguses endale eesmärgid seada ja iga nädal algab positiivse mõtteteraga :)

Valikus neli erinevat värvi (kuldne, punane, roosa ja oranž), hind 16,99€ | tellida saab siit!

Ja paar päeva tagasi tuli mulle meil, et mind ootab MyPrinti kalendermärkmik Rotermanni galeriis. Nad üllatavad mind juba teist korda sedasi ootamatult. Kasutavad arhiivis olevaid pilte (mida ma kunagi olen tellinud) ja teevad mulle mingi üllatuse.

Igaljuhul see märkmik on neil küll hästi õnnestunud – jaanuarisse on sattunud Hedoni pilt (tema sünnipäeva kuu) veebruarisse on sattunud Tai pilt (tavaliselt me veebruaris Tais käime) ja juulisse meie pulmapilt (no, siis tähistame meie aastapäeva ja pulma-aastapäev aprillis ongi üldiselt meil vähemtähtis). Päris hea kokkusattumus.

Muudel kuudel on lihtsalt pildid, aga mis peamine – meist. Selline personaalne kalendermärkmik on küll lahe. Mulle meeldib. Saadaval kahes toonis – mereroheline ja hall. Hind 27€ | tellida saab siit! Kui te varem minu koodiga “marimell” MyPrintist tellinud ei ole, siis ühele tellimusele see kood kuni aasta lõpuni ka kehtib. Annab -20%.

Ja sisult meeldib see MyPrinti oma mulle ka neist kolmest kõige enam. Kuidagi ruumikas. Ja noh, kuna seda välja ei loosi või edasi ei kingi, siis saab meie uue aasta kalendermärkmikuks just see :)

Ennetamaks, kust ma sellise telefoni tausta sain, siis eBayst tellisin (siit!), juba enne kui ma telefoni ostsin, eile jõudis kohale :)

Kas teil on uueks aastaks märkmik olemas? Ma mingi aeg tahtsin seda Moleskine oma tellida, aga ma ei leidnud piisavalt head pilti, milline see seest on ja päris siga kotis ma osta ei julgenud. Mulle peab märkmik seest meeldima :D Aga noh, nüüd on mure lahendatud.

18 thoughts on “Ülevaade märkmikutest

 1. Omg…see viimane tõesti super hea märkmik ja ruumi poolest kõige mõtekam. Tahan kaaa. Hetkel veel soetamata aga meeldiks poes pigem vaadata ja siis osta kui netist tellida.

 2. Ja milline märkmik pärast aastast kasutamist välja näeb? Täiesti “kapsaks” kirjutatud-lapatud või suudad aastaringi märkmikus korda hoida (sh ilus käekiri)? :D

  Mind ennast näiteks väga häirib, kui mu märkmik on “kapsaks” muutunud. Katsun kirjutamisel ikka hoida ilusat käekirja ja niisama ei sodi ja kõik võimalikke “tähtsaid” paberilipikuid vahele ei kogu :D

  1. Avapildil on täna tehtud pilt aasta aega kasutuses olnud märkmikust :)
   Ma ei jälgi kirjutamisel mingit käekirja, see pole päevik, mida ma täidan. Kirjutan kuidas juhtub, mõnikord isegi on märkmik tagurpidi ees, samuti ei vali ma konkreetselt ühte kirjutusvahendit, millega seda täita. Seal vahel on lugematul hulgal “vajalikke pabereid”. See märkmik on ikka eluline asi, mitte mingi iluvidin.

 3. Ma olen ka selline pastakas märkmik inimene. Eriti mõnusaks läheb ta siis kui sinna vahele miskit nodi ka juba tekib:) Sōbrad ütlevad, et ma olen nagu eelajalooline saurus oma märkmikulembusega.Aga mulle meeldib :) Uut Uueks aastaks veel soetanud pole aga üht-teist jäi apollos silma

 4. Minu suureks lemmikuks juba aastaid Erin Condreni personaliseeritud lifeplannerid. Maksab küll koos vidinate ja saatmiskuludega 100.- ümber aga täidab ka oma eesmärki inu puhul hästi!

 5. Ma kasutan ka märkmikku. Neist kolmest merldib enim myprint oma just mahukuse tõttu hetkel veel pole soetatud järgnevaks aastaks märkikku.

 6. üks aasta ma vihikusse joonisin ise endale kalendri valmis, kõik vajalikud tegemised olid kirjas, kuna selleks aastaks sain 2 kalendrit + ostsin ühe, siis magamistoa kapi peal on kalender, tähtsate toimingutega kõik kirjas, et midagi meelest ei lähe + mobiilis märkmikus ka mõni asi kirjas, et mil äratust panna meeldetuletusena jms. lisa märkmiku vajadust polnudki.
  see aasta lasen primarkist ühe soodsa märkmiku tuua, kuhu järgmise aasta toimetused kirja panna.

 7. Minul on Moleskine märkmik ja olen väga rahul seni. Ostsin sellise, kus vasakul lehel on päevade jaotus ja paremal triibuline tühi leht – just see viimane on minu meelest geniaalne, et kõik nädala jooksvad mõtted, ideed, teemad, tegevused kirja panna, mis konkreetselt ühegi päevaga seotud pole. Sellest olen ma seniste märkmikute puhul puudus tundnud

 8. Ma olen väga suur märkmikufanaatik ja igal aastal valin uut märkmikku väga hoolikalt. Eelmisel aastal oli mul hästi naiselik ja äge Parisian Chic weekly planner, kus oli igale nädalale jäetud terve tühi leht kuhu sai lisamärkmeid teha ja asju üles kirjutada. Sellel aastal oli mul Paperblanks black moroccan dayplanner, samamoodi igal nädalal tühi leht lisaks ja muud staffi. Järgmiseks aastaks tahaks ka midagi ägedat ja mahukat, aga veel ei ole.

Comments are closed.