KRISTALLIKOJA TERAAPIA: kogemuslugu paarist, kelle energia lausa särtsub

Me käisime eelmisel reedel Meelisega Kristallikojas ühisteraapias ja ma mõtlesin, kuidas oleks kõige parem see üheks looks vormistada ja mõtlesin, et katsetan läbikirjutamist kogemusloo vormis.

Kui Meelis ja Mari-Leen ligi kuraditosin aastat tagasi tutvusid, ei arvanud nad ilmselt kumbki, et juba mõne aasta pärast viivad elukeerdkäigud sinnani, et neist saavad kolleegid. Samamoodi poleks nad siis, kümme aastat tagasi eeldanud seda, et kuue aasta pärast nad abielluvad ja neist saavad koos lapsevanemad. Ja neli aastat tagasi ei oleks nad ilmselt ettegi kujutanud, et istuvad koos kristallikambris Evlyini poolt läbiviidaval ühisseansil.

“Mina olen varem Evelyni juures käinud, Meelis mitte. Ühel õhtul arutasime, et peaks minema Timmeri juurde kaarte panema.. ja nagu tellitult, järgmisel päeval kirjutas Kristallikoda, et kas me ei tahaks ühisteraapiat proovida,” räägib Mari-Leen, kuidas nad ühisseansile sattusid.

Mis on Kristallikoda?

See väliselt lihtsa geomeetriaga kümnenurkne ruum on koostatud neljateistkümnest spetsiaalselt valitud kristallidega kaetud moodulist. Kristallkamber on koduks ligikaudu 200 000 kristallile, keda on sinna asetanud ükshaaval meistri teadlik käsi. Kristallkambri seinte ja lae kaunistamiseks on valitud erinevad kristallid nii, et nad toetavad võrdselt kõiki seitset inimese põhitšakrat. Esindatud on mäekristall, ametüst, sodaliit, roosa kvarts, tsitriin, karneool ja suitskvarts. Läbi kõigi kambris olevate kristallide juhitakse erineva tooniga valgust, mis kristalle läbides toimib loodusliku laserina, võimendades inimese energiakeha tasakaalustavat ja puhastavat toimet. Lisaks mõjutab kristalle läbiv värviline valgus ka põhilisi organismi elulisi parameetreid. Tänu oma võimendavatele omadustele on Kristallikamber ideaalseks kohaks erinevate tervenduste- ja teraapiate läbiviimiseks (reiki, erinevat liiki massaažid, meditatsioonid jt.).

Intelligentsete elusolenditena on kristallidel võime häälestuda meie energiaväljadega. Kristallide jaoks on imelihtne mõista ja korrastada meie alateadvuse saladusi. Viimased elavad tihti “oma elu”, mõjutades tugevalt meie reaalsust, tehes seda vahel kahjuks ka ebasoovitud suunas. Meie füüsilise keha pahameel, mis võib väljenduda stressi, valu või haigusena, on sõnumitoojaks mõnest energeetilisest blokeeringust, mida kristallienergiad saavad pehmelt vabastada.

Kes on Evelyn?

Tegemist on valgustervendajaga, kes töötab valguskanalis, põhiliselt tervendabki kristallikambris koos mäekristallide ja tiibeti helikausiga.

„Ma tegelen emotsionaalkeha puhastuse ja valguskeha aktiveerimisega ning kanaldan igale inimesele just sel hetkel sobiva teraapiavormi. Olen lapsest saati oma kaitseinglite ja vaimsete teejuhtidega suhelnud ning oma ema tervendanud.“

Evelyni juurde on oodatud nii mehed kui naised, aga ka lapsed, kes soovivad oma mõtteid puhastada, vabaneda negatiivsetest mõtetest, allergiatest, seljavaludest, peavaludest, vibratsiooni tõsta ja muuta oma elu.

Mari-Leenu eelmist kogemust Evelyni juures saab lugeda siit! “Kiirelt ütlen ära, et ka sel korral jäin seansiga väga-väga rahule. Aga lugege edasi.”

„Kui aus olla, siis me arutasime enne kodus, et kas on midagi, mida me tahaks enda kohta teada või millise mure või mõttega me sinna läheme,“ räägib Meelis. „Me teame seda ju ise ka, et meie vahel on hea side ja me loeme teineteise mõtteid ja lõpetame lauseid poolelt sõnalt, näeme ja paneme tähele sarnaseid asju jne.“

Kõigepealt pidid noored end mugavalt põrandale madratsitele sisse seadma ja proovima enda välja minna. Teraapiat läbiviiv Evelyn ütles kohe, et kord oli Mari-Leen Meelise väljas, siis Meelis jälle naise väljas. „Mingi pool minutit hiljem kui ma lamasin, läks mul midagi kurku, ma köhisin nii hullult, et ma palusin endale vett tuua, mu hinge tõmbas kohe kinni, täitsa naljakas,“ kirjeldab Mari-Leen seansi algust. „Jõin vett ja see oli nagu sekundiga kadunud, samas kaks sekundit varem köhisin nii, et pisarad väljas. Evelyn ütles, et midagi on ees, miski häirib mind. Mingi vihkamine või vimm… Ma mõtlesin õudusega, et appi, äkki mul on mingi alateadvuslik viha või vimm Meelise vastu…“

Õige pea selgus, et see vihkamine tuleb kolm elu tagasi elatud ajast ja on tänaseni lahendamata ja seepärast seda niiöelda sisse viskab. „Kui nüüd aus olla, siis see on isegi kaheksa elu tagasi sul olnud, sa ei ole andestanud, sa oled seda kogu aeg edasi lükanud…“ rääkis Evelyn ja uuris, kas Mari-Leen tahaks selles elus andestada.

Nii Mari-Leen kui Meelis said väga täpselt aru, millest jutt. „Ma olen aastaid tagasi käinud veel ühe valgustervendaja juures ja ta rääkis mulle sama lugu, kolm elu tagasi oli mu elus keegi, kellega ma läbi ei saanud, kuna seal jäi see lahendamata, on see kandunud aina edasi ja edasi,“ selgitab Mari-Leen.

„Ma olen nii palju proovinud leppida ja suhelda, aastaid üritanud, ei midagi, täna ei näe ma sellel enam mõtet,“ vastas Mari-Leen. „Eks siis järgmises elus saan uue võimaluse anda.“ Meelis teatas, et nende elus on olnud väga palju halbu ja mürgiseid inimesi, kuid kes on nende elust tänaseks välja kirjutatud. „Elu on lihtsalt nii palju lihtsam.“

Evelyn lõi kongi ja palus paaril kõik blokeeringud maha võtta, sest just see takistab edasi minemast. „Viha tekitab veelgi suuremat viha,“ tõdes terapeut. „Võtke blokeering maha ja tekitage hoopis kaitse,“ õpetas ta. Ladus nende peale kive ja lõi kongi edasi. „See kui kiirelt inimene suudab saavutada selle vabastuse, et seanss saaks jätkuda on tema enda teha. Kõik oleneb sellest kui vabaks sa suudad end lasta ja kui avatuna sa seansile tuled,“ teab Meelis, kes on kristalliteraapias varemgi käinud.

Teine osa, mida Evelyn nägi oli see, et Mari-Leenu ja Meelise ühisenergia on nii tugev, et lausa särtsub. Paar tunnistas, et seda sisemist ja ka vaimset tugevust on nad juba aastaid tajunud. Nüüd sai see aga ainult kinnitust. Kellelgi teisel nende välja asja ei ole ja isegi kui sinna satutakse, siis kaua seal vastu ei pea, sest nende kahe energeetika on liiga tugev. Eriti koos.

Kõige lõpuks palus Evelyn noortel käest kinni võtta ja luua ühine väli ja mõelda ühistele soovidele.

„Ma tahaks teada, kas ta mõtleb sama,“ sosistas Meelis. Millest noored mõtlesid ja kas nad mõtlesid samast asjast, seda teavad vaid nemad kaks. „Eks me koduteel räägime, kes millest unistas või kuhu oma soove suunas,“ ütles Meelis pärast seanssi.

Üllatav asjana selgus teraapias, et Meelisel on ülivõimed väga head. Nimelt rääkis ta sellest mida ta seansi ajal nägi ja tundis. Pärast seda, kui Meelis kirjeldas ka oma minevikus toimunut ja kogetut, ei jäänudki Evelynil muud teha, kui tõdeda, et tegemist on inimesega, kellel on ülivõime. „Sellega tuleb tegeleda, kõigil on see olemas, aga sul on see hästi avatud,“ ütles Evelyn.

Mis on ülivõime?

Ülitundlikkus on meil kõigil olemas, see on üks meie põhiolemuse osasid. Tundlikkus oleneb kontaktist oma tundekehaga.

Kes pole oma tundekehaga kontaktis ega tegele oma hingeteemadega, see pole ka tundlik ja on n.ö. tuim, hangunud, külmunud, jääs. Võibolla pole sellise inimese hing valinud käesolevas kehastuses üldse tundekeha avada, ta on valinud teistsuguse hingekogemuse, tegeleda muude teemadega. See on inimese enda hinge vaba valik.

Tundlikkus kasvab koos eneseteadlikkusega. Samas on inimesi, kes on tundlikud, aga pole eneseteadlikud ega kontaktis oma hinge ja sisemise sügavama olemusega. Nende inimeste tundekeha on osaliselt aktiivne, aga neil on hirmud ja hirm takistab minemast enda sisse. Inimestel, kellel on tundlikkus olemas, aga kes oma hinge asjadega ei tegele, on tundlikkus pigem negatiivse polaarsusega. Hirmud tõmbavad kogu aeg hirme juurde ja inimene tunneb seetõttu, et elu teeb haiget. Kui tundekeha on aktiivne, ent töötab negatiivses polaarsuses, on see märk sellest, et inimene peab selles elus õppima teadlikult oma energiasüsteemi enda kasuks tööle panema.

Kõigepealt tuleb n.ö. plats puhtaks teha ja alles siis saad hakata uut lisama, oma eluenergiat enese heaks tööle panema. Kui pimedust enne ära ei valgusta, siis võid eluenergia impulsi küll anda, aga aktiveeruvad ka kõik negatiivsed programmid, viirused ja bakterid, energia hakkab küll tööle, aga ei tea kelle heaks. Aktiveerid küll oma elujõu, aga teadmatult võid jõudu anda ennast kahjustavatele jõududele. Esmalt puhasta end ära. See omakorda võimendab kohe ülitundlikkust.

Ülitundlikkuse arendamiseks ongi esimene asi emotsionaalkeha puhastamine ja aktiveerimine. Emotsionaal- ehk tundekeha puhastamist tuleb alustada oma mõtete teadvustamisest. Olla kohal, hetkes ja hakata teadlikult jälgima oma mõtteid ja seda, mida sa oma mõtetega oma ellu tegelikult lood. Teades ja arvestades, et iga su mõte loob, jälgi, mida sa oma ellu lood. Lood sa võimalusi või takistusi? See on pikaajaline, igapäevane harjutamine ja praktika, mis praktiseerides muutub ajapikku harjumuseks.

Teraapiast lahkusid nii Meelis kui Mari-Leen rahulikena ja mõnusalt uue ja puhtama energiaga. „Mina isiklikult soovitan Evelyni juurde minna kasvõi uudishimust, nagu mina esimene kord läksin,“ ütleb Mari-Leen.

„Ma arvan, et te saate kohe esimesel seansil üllatuse osaliseks, kui hästi ta teid läbi näeb ja samas on see nii põnev ja huvitav.“ Sama ütleb ka Meelis. „Ma soovitaks minna juba seepärast, et äkki saate teada midagi, mis kuskil seitse elu tagasi on teile osaks saanud ja täna teie elu mõjutab, nii palju võib sellega oma praegust elu paremaks muuta kui sa tead, kust alustada.“

Kes samuti sooviks teraapiasse minna, siis loosime välja Kristallikambri kinkekaardi kahele. Meelis mõtles välja ülesande: jätke kommentaaridesse, mis teid oma kallima juures häirib. „Ma ei mõtle siin, et ta jätab sokid vedelema või mängib liiga kaua õhtuti arvutimänge, vaid mis teid häirib, et ta teie suhtes valesti teeb/tegemata jätab, mida teie temalt ootate, aga ammu isegi ei eelda enam…“

Loosimise teeme 8.02, enne kui reisile läheme :)

#KOOSTÖÖ

63 thoughts on “KRISTALLIKOJA TERAAPIA: kogemuslugu paarist, kelle energia lausa särtsub

 1. Ilusa hingega mees on, aga kahju on temast kuna ta rühib tööd nagu hull ja tervis kannatab. Töökohavahetust oleks tarvis. Ka energiat pole, et koos aega veeta.

 2. Olen Eveliny kristalliseansist juba paar kuud mõelnud, paaristeraapia oleks eriti huvitav. Kaaslase juures häirib kõige rohkem tema äkiline reageering igasugu asjade peale – nii pisiprobleemid kui suuremad.

 3. Mind häirib kaaslase juures see, et ta laseb ennast mõjutada teiste tunnetest. Ta on ülitundlik tunnete suhtes ja tundub, et ta ei oska ennast teiste negatiivsusest ära blokeerida. Miskipärast on temaga kaasas ka äärmiselt tugev ebakindlus. Ma korrutan iga päev kui ilus ta on, kui väga ma teda armastan ja et tõesti soovin temaga koos olla, kuid miski uss ta sees närib ja paneb teda uskuma, et ta pole nii imelist armastust väärt ja et ta on läbi ja lõhki kole. Ma ise olen Evelyni juures korra käinud ja see oli tõeliselt sügav tervendav kogemus. Kindlasti lähen veel, kuid mu elukaasane natuke veel kahtleb. Kardab. Kardab kuulda, et ta on halb inimene. Mida ta absoluutselt minu silmis ei ole. Usun, et paaristeraapias saaksime mõlemad teisteteisest veel selgema pildi ning koos minnes saaksin teda toetada. Mul on nii tore lugeda, et sellest blogis räägite ja innustade ka teisi seda teraapiavormi proovima! Kuhjaga head teile!

 4. Läksin hiljuti lahku kuna olin oma sõbraga 15 a paar, aga koos ei elanud. Ta on mind korduvalt petnud, aga ytles mulle ainult, et juhtus lihtsalt, et ta ei tahtnud mind petta. Vastutuse sellest ylesaamiseks ja suhte toimimiseks lykkas ainult minu õlule. Olen juba ka uues suhtes. Ma ei teadnudki varem, et keegi mind nii hullult hoida võib, kuid raskeks teeb asja see, et ta enesetunne on minust liiga palju sõltuv. Olen sellest väsinud ja tahan ka seda suhet lõpetada, kui mul hakkab temast kahju.

 5. Tere!

  Väga äge kogemus! :-)
  Minule kuluks see seanss ära, et lahti harutada, miks ma veel üldse oma Kuningaga koos ei ole :-) Aitäh!

 6. Appi ma loodan, et loosile hiljaks ei jäänud..tundub niiiii põnev. Kaaslase juures häirib vahepeal see et ta on nii realistlik..mulle jälle meeldib uskuda muinasjutte

 7. Millal kristalliteraapia tuppa loosimise teete või olen midagi maha maganud? pole seda loosimist kuskil näinud, meh :)

Comments are closed.