Kui kaua te end meigite? Mul kulub… liiga vähe?

Ma mäletan, kui ma umbes 14 olin, siis ma võõpasin end odava kosmeetikaga ikka päris pikalt. Kulmud ajasin žiletiga maha ja joonistasin neid endale pool tundi. #debiilik, ma tean! Täna kulub mul hommikusele meigile umbes seitse minutit. Isegi mingi fotomeigi teen 15minutiga. Ja kui te arvate, et nii kiiresti ei saa, siis saab. Lubage ma tutvustan.

Esiteks, okei – on vaja tätoveeritud kulme (karvtehnikas nagu päris!), neid jubedaid võltsripsmeid ja.. ilusat nägu, näiteks sellist:

Mida vanemaks ma saan, seda olulisemaks mu nahk mulle muutub, eriti näonahk. Kerged pigmendikad mul juba juuksepiiril on (liigne päike, mis muud), seega olen ma viimasel ajal kasutanud päikesearmastaja kreemi, mis on selline hästi õrnalt jumeka/BB kreemi moodi, aga 50SPF, mis kaitseb mu nägu igapäevaselt. Päikesereisidel kasutan vähemalt 30 faktorit näol ja ei lase sellel ära kärssada nagu varem, kui peamine mõte oli, “pruuniks teiseks juuniks!”

Ja kui aus olla, siis kuigi mul on paras hunnik erinevaid puudreid, lauvärve, põsepunasid ja huulepulkasid, siis käib mul hommikuti kähku. Kasutangi kokku paari toodet ja näen imeline välja. Ma arvangi, et sellepärast inimesed viimasel ajal ütlevad, et ma säran näost, sest ma ei meigi üle.

Seitsme minuti meik:

Step1: Sampure Minerals mineraalpuuder (mu lemmik Sand toon)

Step2: Sampure Minerals pealispuuder (Natural mu lemmik!)

Step3: Sampure Minerals mineraalne särapuuder

Step4: Sampure Minerals mineraalne päikesepuuder põskedele (mul Sunkissed toon)

Step5: kulmud | Step 6: ripsmed kammida | Step7: huuled

Siin pildil kasutatud Sampure Minerals matti huulepulka

Ja valmis!

Mulle meeldib, kuidas nende toodetega mu nahk hingab, kõik on nii kerge, tunned kuidas nahal ei ole mingit kihti, tulemus on ülimalt naturaalne. Lisaks on neil toodetel päikesekaitsefaktor (15!), sobib kõikidele nahatüüpidele (mu lemmikuteks toonideks Sampure Minerals Sand ja Glow, vahepeal miksin neid kokku ka)  ja seda kulub ülivähe. Esimene kord võtsin seda päikesepuudrit totaalselt tooo much, tegelt piisab kui pintsli korraks sisse pistad ja juba on põsed mõnusalt jumekad.

Ma olen juba pikemat aega Sampure Mineralsi tooteid kasutanud ja mulle nad sobivad ja meeldivad ja nagu ma ütlesin, neid jagub megakauaks. Ja püsivus – ausalt, hommikul kell seitse ma meigin ja õhtul kell seitse olen ma sama ilus.

Ja mis mulle veel eriti meeldib, nende toodete puhul, õhtuti ei ole vaja meiki maha nühkida mingi meigieemaldussalfaga, mis tekitab nahale räige kihi. Ma reaalselt pesen veega näo puhtaks, kuivatan ja ei kreemita. Siis saab nahk hommikuks hingata ja nii mõnus on. Mu nägu ei kuiva, ei kisu, ei teki mingit tunnet, et ebamugav oleks. Mul vanasti oli alati see tunne, et nägu kisub kui ma puhtaks pesin, sest see räme kogus mingeid poore ummistavaid puuderkreeme oli lihtsalt nii kinni, et vastik oli.

Ma ei saaks olla õnnelikum, et seda koostööd kunagi pakuti, et ma selle vastu võtsin ja ma nüüd nii häid tooteid saan kasutada. Ausalt, I love it!

Koodiga MARIMELL on teile alati kõik täishinnaga tooted -20%! Wuhhuu!

Soovitan neid puudreid ausalt proovida, kui te ei raatsi kogu kombot osta, siis mu lemmikute lemmik vist on see Glow pealispuuder (#seitsetuhatingliikooni), no kui ma peaks ühe valima, aga parem on ikkagi teha kihiti, siis püsib ka hästi õhtuni välja see meik. Ja nahk hingab! Ma ei tunne üldse et ma oleks meigitud :)

#KOOSTÖÖ

15 Comments

 1. Minul on ka see Sampure puuder ja tõesti samad sõnad. Väga hea on. Aga seda ma ei teadnud, et sel SPF 15 päikesekaitse ka on. Vinge!

 2. Ma olen vist ainus naine kes on lähenemas 30-nele ja pole elus kordagi ennast meikinud :D

 3. Jumaldan Sampure Mineralsi tooteid! Nii kihvt, et need samuti enda jaoks avastanud oled!

  1. No mu meelest see naturaalne, sand, vanilla on kõik sellised klassikalised :) sunkissed on nats liiga tume ka minu jaoks, põskedele okei, aga üle terve näo veits too much :) teised toonid kõik kasutatavad ja kuna seda kulub vähe, siis ma miksin ka :)

  2. Sunkissed on päikesepuuder. Mineraalpuudreid on 7 tooni:
   Vanilla – väga heledale nahale, roosa alatooniga
   Light Beige – heledale nahale, neutraalne/külm alatoon
   Soft Beige – heledale nahale, oliiv/neutraalne alatoon
   Porcelain – heledale nahale, kollane/beež/soe alatoon
   Sand – keskmise heledusega nahale, kerge jume, kollakas/soe alatoon
   Natural beige – päevitunud ning jumekale nahale, kuldne/soe alatoon
   Tan – päevitunud ning jumekale nahale, külm/neutraalne alatoon

 4. Ripsmeid värvin ja kulme toonin kergelt kulmupliiatsiga. Aega ca 4-5 mintsa. Igal võimalikul juhul jalutan ringi meigivabalt, hoolimata sellest,et näen siis välja kui kulmuvaba albiinotulnukas :-D Nägu kreemitan niisama näoseerumi või kätekreemiga vmt, sest muidu nahk kuivab ära.

  Ei lähe sul liiga vähe aega – eks sa tead seda ju tegelikult ise ka ;-) – ja su 7-minuti-meik on tubli :-) Ega see ju polegi võistlus ja nagu näed, on meist kiiruskestvuse alal veel palju vingemaid naisi, kes end üldse ei meigi :-) Ei peagi, kuid võib. Teinekord tuleb väike meik kasuks, aga eks see ole igaühe sisetundmus – kui meik tekitab tunde, et ee…pole nagu päris mina, siis polegi vaja :-) Ilus saab olla nii- ja naapidi ja kui süda pahuraid mõtteid täis, siis ei päästa ka meik. Vastupidi ka :-)

  Muideks minulgi on need “külapoe” ajad, mil sai silmanurkasid meelekohtadeni maalitud ja muud õudust sooritatud :-D Eks need on need naiselikud otsingud

  1. No tegelt vist ei kulugi seitset selle peale. Sest kulmud teen korraks pintsliga üle ja ripmsed kammid. Puudri pealepanek ja kreemitamine ei võta teab mis kaua :) lihtsalt kuna 7 stepi oli, tundus 7 minutit reaalne :)

 5. Teisel teemal. Lp Marimell, pressiteateid avaldades tuleks avaldada ka nende autor ehk nende saatja.

  1. Pole küsija, kuid loogiline oleks kui viitad autorile (autoriõigused). Muidu jääb tunne, et oleksid ise kirjutanud.

Comments are closed.