Kui sul on pesu vaja, siis…

Ma olen varasemaltki kirjutanud, et kuigi ma kannan pesu igapäevaselt ei raatsi ma sajaeuroseid rinnahoidjaid endale osta. Ja kuna ma ostan rinnahoidjaid nö hunniku kaupa kuskilt soodusmüükidelt, siis jooksvalt viskan neid ka minema – et ah, mul ju on. Ja nii juhtuski, et avastasin, et mul pole ainsamatki musta rinnahoidjat.

Musta kleidi all valge rinnahoidja… NEEEE! Vaadake, see paistab välja! Täiega õudne.

Töötlemata pilt. Kohutav. Selle eest säravad mu kõrval normaalses mustas Meelis ja Heleen, Eesti Baarmenite Assotsiatsiooni Koolituskeskuse juht.

Ma ei tea, kui palju pesu on üldse normaalne omada? Vanasti mul oligi enamvähem üks must rinnahoidja ja üks ihuvärvi ja ehk ka üks valge ja siis paar sellist suvalist, mille värv ei omanud olulist rolli. Lihtsalt, et oleks mida kanda. Või siis olid suured suurused nii kallid. Samas olid mul siis Triumfi rinnahpoidjad üldse ja need pidasidki aastaid vastu.

Praegu on mul kuidagi tekkinud ilgem laar pesu – kirjuid, nahavärvi ja noh, see üks ebamäärane must, mis on pigem siuke lahe, mitte igapäevane mida kanda.

Rinnahoidja: BonBon Lingerie

Ma ei oska seletada. See on selline laiem ja ühesõnaga, meeldiks mulle seda kanda pigem teatud juhtudel mitte igapäevaselt.

Ja siis mul on veel paar body ja üks särk-püksid trimmiv-variant… Ja eriti varajane päkapikk tõi nüüd lilla pesu… Mis osutus mulle väikeseks, päkapikk vist alahindas mind, seega käib sellele hetkel Facebookis loos. PS! Ei, ma pole seda kandnud, ainult proovinud ja püksid tellisin uued (ja endale õiges suuruses pesu), seega kes tahab, saab loosis osaleda. Võitja selgub pühapäeval marimelli FB lehel :)

Aga mõni aeg tagasi jäi mulle ette Lipsukese postitus kena.ee’st, ja mulle meenus, tõesti-tõesti, seal on megasoodne pesu ja olen ju sealt varemgi tellinud. Ja kuna mul musta rinnahoidjat vaja oli, siis kust mujalt see viiekaga ikka skoorida :)

Igaljuhul kuna mul palju polnud vaja, ainult musta rinnahoidjat, eks, jäigi valikusse must rinnahoidja, ühed korrigeerivad püksid (vaadake seda hinda!) ja üks pidžaama. See tundub veel mõnusam, pehmem ja soojem kui eelmine, mis ma sealt tellisin.

Mul on mingi imelik kiiks veebis shopates, a) ma ei taha osta ühte asja, tundub kuidagi veider maksta ühe asja kohaletoimetamise eest ja b) kui asjad on soodsad, kuidas sa siis rohkem ei osta. Ikka lao korv täis. Vahel on nii, et mul on ostukorvis kümneid asju.. Ja siis enne ostmist sorteerin veel, et kas ma ikka tahan seda. Nüüd tahtsin IKEAst ÜHTE asja tellida ja lõpuks oli ikka ostukorvis kuus toodet. Ma ei oska shopata. Ma peaks võõrutusele minema vist :)

Kas olete varem kena.ee lehelt tellinud? Sobrame veidi pesusahtlis ka – kui palju teil pesu on?

16 Comments

 1. Mul on mingi suur pesukiiks, mu sahtlis on 35 pesukomplekti ja kümme on sellist mida pole veel kordagi kandnud

 2. Minul on ainult 1 must rinnahoidja ja sedagi pole veel kordagi kanda saanud. Käisin 3 nädalat tagasi rinnasuurendus operatsioonil ja praegu pean kandma 6 nädalat spetsiaalset rinnahoidjat. Huvi pärast käisin poes pesu proovimas, et mis suurus nüüd siis ikkagi läheb ja ostsin ühe rinnahoidja ära. Nüüd ootan kannatamatult, millal seda kanda saaksin.

 3. Kirjutasin selle lehekülje endale ülesse. Tore teada, et kuskil on odavad rinnahoidjad. Nii tore. Aga ma ei tea kas oskan tellida oma numbri aga ma püüan. Selle korsrti mida sa reklaamisid ma tellisin. Olen rahul. Alguses tellisin veits suure aga see kena kauplus nõustus vahetama. Kena ja mugav asi. Ehk saan hakkama rinnahoidjaga ka.

 4. Ei teagi ausalt palju neid on, 10? ehk rohkemgi, mõned uuemad ja mõned vanemad. Kuna mu rinnakorv kõigub A ja B vahel koguaeg, siis pooled on A ja pooled B, vastavalt siis vajadusele. Millest see korv nii pidevalt kõigub, ei teagi, sest kaal on koguaeg sama. Ja üldiselt ostan kas bon-bon pesu või primarkis käies.

 5. Kena.ee lehelt midagi tellinud ei ole aga küsikski, et kuidas nende rinnahoidjate kvaliteediga on? Tunduvad sellised millel traadid üsna kähku välja tulevad.
  Need hinnad tunduvad liiga odavad, et midagi kvaliteetset saada aga oleks tore eksida :D

  1. Mul pole probleemi olnud, ükski traat pole veel välja tulnud, kõik pesud ja kuivatid vastu pidanud. Kõik hea ei pea alati kallis olema :)

 6. Kuidas suurused vastavad?
  Värske emana pean pesu välja vahetama, sest vanad ei mahu ei üht ega teistpidi selga :D

 7. Kena.ee lehelt olen tellinud korduvalt. Mulle väga meeldib nii pesu kui ka ääretult soe klienditeenindus. Kui rinnahoidjad vastavad kenasti suurusele, siis alumise osa ma võtan nende lehelt alati nr suurema, kui muidu kannan. Siis on idekas. Pesu on mitmeid kordi pestud ja no, ei ütleks küll, et kiiresti koledaks, vormist välja või topiliseks läheksid. Seega, kes soovib kena pesu, aga ei raatsi hingehinda maksta, julgen soovitada küll. :)

 8. Kuidas sealse pesu materjali hindate? Hinnad on seal tõesti ahvatlevad, aga kardan, et materjal selline ebameeldiv sünteetika. Kuidas kommenteerite?
  Eks suurem osa pesust ole sünto, aga kunagi UKst odavalt Tescost riideid tellides ja nüüd hiljuti George—ist siis mõlemast poest tulid väga ebameeldivast materjalist need, ma ei oskagi kirjeldada, kangas oli nagu veidi kõva ja jäik eks kannan neid ikka, aga sain vastu näppe jälle, et naljalt alla 20€ ikka ei leia igatpidi sobivat pesu. aga eks vist proovin sealt siiski tellida, kui muidu ei sobi, siis kodus ikka sobivad kanda

 9. Kui kanda rinnahoidjat suuruses 80J. Siis on valik ostukohtade ja üldse komplektide vahel ikka väga väike. Õnneks saab Changest ideaalse teeninduse ja õige suuruse. :)

 10. ühe korra tellisin sealt lehelt. mul ümbermõõt 90, aga selle vaevu pigistasin vahepikendusega selga. 1x kandsin, aga see vahejupp kippus lahti tulema.
  kahju!
  pealegi kergem ja odavam on endal aliexpressist täpselt sama pesu tellida.

Comments are closed.