Videot nägite juba, kus ma end paljaks võtsin?

Käisime eelmisel nädalal Meelisega Change pesupoes, et mulle pesu valida. Ma omast arust nagu tean, mis suurust ma kannan ja mis mudelid mulle meeldivad, aga poes selgus, et ma ei tea tuhkagi. Ilmselt paljud naised ei tea.

Näiteks ma arvasin, et rinnahoidja peab olema ümber keha mugav, tegelikult peaks pigem olema ümber. Mitte, et sa hingata ei saa, aga ostes võiks ta ikkagi selline suht ümber olla, sest ta venib.

Ostes peaks su haagid minema kindlasti esimesse vahesse, sest aja jooksul rinnahoidja kohandub kehaga, venib ja siis saad nö järgmistesse haakidesse panna, muidu kui kohe viimasesse topid, siis pole sul enam kuskile nö areneda.

Rinnahoidjat selga pannes, tuleb rind korvi tõsta. Ma olen terve elu rinnahoidja selga pannud ja punkt. Mõne pesu puhul lihtsalt olen tahtnud tõsta, näiteks bodydesse tõstan alati tissid paika :)

Pesu peaks ikkagi pesema käsitsi ja mitte, et seebitad sisse, vaid leotad. Leotad mustuse lahti, loputad ja paned kuivama. Nii “säilib” pesu kõige kauem, aga mõistlik oleks rinnahoidjat vahetada iga üheksa kuu järel.

Mul muidugi on alati olnud mingi 10 rinnahoidjat kapis ja siis ilmselt nii tihti ei pea, aga igapäevaseid rinnahoidjaid, mida tihti kannad, siis mõistlik oleks.

Mitu paari samasugust pesu teil on?

Kuigi ma ise olen alati olnud kuidagi veendumusel, et mulle meeldivad polstriga (mitte push up ja mitte megapaksu polstriga) rinnahoidjad, siis proovides selgus, et.. mulle meeldivad ikkagi ilma polstrita rinnahoidjad. #naised

Mul kujunesid kohe välja lemmikud ja lõpuks olin ma enam-vähem seisus, et ma võtan viis ühesugust rinnahoidjat. No õnneks võtsin lõpuks erinevad, aga alguses oli küll tunne, et kui ma panin kõrvale “meeldib” hunniku ja “võib-olla” hunniku, siis sinna meeldivatesse sattus suht sama disain.

Mulle meeldib tegelikult Change missioon, et iga naine on ilus ja iga naine peab end pesus tundma hästi ja keegi ei dikteeri, milline sa välja pead nägema, kui sul on mugav ja sa ise tunned ennast ilusana. Change pesupoes on KAHEKSAKÜMMENDKAHEKSA erinevat suurust. See pole võimalik, et keegi sealt endale sobivat pesu ei leia. Nende eesmärk ongi, et rinnahoidja peab alati rõhutama kandja parimaid külgi. Kõik teenindajad on saanud koolituse, et kohe kui nad su mõõte näevad, teavad nad, mis sulle sobiks.

Kuidas mulle ikka väheks jäi..

Meelis valis mulle ööpesu. Millegipärast jättis ta fliisist pidžaama toomata, mis oleks niiii mina, sest mul on kogu aeg nii külm. Valisin siis lõpuks välja mis ma valisin, Facebooki unboxing videost näeb.. Aga vahetult enne ära tulemist käisin veel poes ringi ja vaatasin, et mida pakutakse, sest reaalselt ma ei käinud kabiinist välja, mulle aina toodi ette proovimiseks asju.. Siis vaatan.. Oo, selline hommikumantel. Mingi villane, nagu vildist, tundus megasoe ja mõnus. Vaatan hinda, 69€, mõtlesin savi, sain just kottide viisi pesu kingiks, ma ostan selle.

Poe juhataja, kes minuga kaks tundi oli seal sebinud, küsis, kas ma tahan mõne toote välja vahetada äkki.. Ei, ma olin kõik hoolikalt valinud ja kaalunud, ma ei suutnud millestki loobuda. Õnneks oli neil kampaania, et iga teine toode -50%! Mul oli see mingi saja viies toode enivei.. No ühesõnaga, nüüd mul hommikumantleid jagub. Aga see on maaaailma soojem ja mõnusaim ja POLE FLIISIST!

Kokkuvõtteks võib vist seda öelda, et ma arvasin millegipärast, et Change on megakallis. Aga ei ole. Ükskõik mis pesupaar on 59,90€ kui koos osta. See on vähem kui sott (igal pool on ju sott) ja mu meelest jumala mõistlik. Mulle just meenus, et.. äkki ma saan Changest normaalsed bikiinid ka lõpuks (jaanuaris ja veebruaris reisile!), sest nendega on mul ikka sajandi häda kogu aeg – ei leia ma selliseid, et nii ülemine kui alumine osa oleks korraga normaalsed, sest nad on nii erinevad numbrid mul, lisaks see kõhunahk, mistõttu ma kannan kõiki bikiinipükse tagumine osa ees..

Vaata videot pesupoes ehk tšeki mu pekke:

Video unboxingust ehk mis ma siis lõpuks välja valisin:

#KOOSTÖÖ

16 thoughts on “Videot nägite juba, kus ma end paljaks võtsin?

 1. Mina käisin aastaid Changes kuna minu suurust on raske mujalt leida (ümbermõõt 65 ja suur korv). Mind väga häirib nende poodide klienditeenindus, nii pealetükkiv :(
  Viimast korda käisin eelmisel talvel ja siis tuli minu juurde üks õpilane. Tänasin viisakalt ja ütlesin, et saan ise hakkama (ma olin lihtsalt nii palju nende pesu ostnud ja teadsin juba ammu oma suuruseid ning oskasin kõik vajaliku ise ilusti üles leida). Ja siis kuulsin pealt, kuidas talle öeldi, et ta peab ikka minuga tegelema. Selle peale õpilane siis ütles, et ma ei vajanud abi (mis on ka täiesti tõsi) aga ikka ta saadeti minu juurde. Oli näha, kui ebamugavalt see õpilane ennast tundis. Rohkem ma sinna poodi läinud ei ole. Avastasin, et tellides saan triumphi pesu ka endale sobivas suuruses :)

  1. Kui ma esimest korda Changes käisin, siis ma ehmusin tohutult ära. Olen harjunud üksi poes ringi vaatama ja nagu opakas kaheksa korda proovikabiini vahet jooksma, sest küll ei sobi üks suurus ja siis ei sobi teine (kuigi riidenumber on sama). Seal oli nii mõnus teenindus! Tuldi ja pakuti abi ja kui ma esimesel korral vastasin, et soovin natuke ringi vaadata, siis ma sain selle aja, et poes jalutada ja erinevaid mudeleid vaadata. Samuti meeldib mulle selle poe puhul see, et ei pea ise poolalasti minema teist suurust või mudelit otsima. Muudkui võtad enda paljaks ja sulle järjest tuuakse proovikabiini erinevat pesu (või ujumisriideid).

  2. Sama kogemus põhimõtteliselt. Tegu polnud küll õpilasega, aga peale esimest küsimust kui vastasin, et abi ei vaja, suundus inimene üha uuesti mu juurde tagasi ja näha oli, et tegelikult sunnitult ja ebameeldiva tundega. Mul oli ka ebamugav ja lihtsalt panin sealt poest lõpuks sobival momendil kiirelt punuma :) Rohkem ei lähe ka ilmselt, vähemalt juba aasta pole läinud.

 2. Minu külastus sinna lõppes hämminguga. Ma olen alati suure rinnapartiiga olnud aga kuulda et mu korvimõõt on K oli hirmus, sest ma olen elanud teadmisega et no äärmisel juhul DD või E. Ja mulle ei meeldinud nende rinnahoidjate lõiked. Saan aru mugavusest ja toest ja kõigest aga suurerinnalised ei taha vanaema rinnahoidjaid. Mulle nt meeldib suur dekoltee (loe rinnad on kokku lükatud ja ülesse pushitud) ja et on pitsi ja satsi ja tuge ja värve ja…. noh sealsed variandid olid tookord kõik põhimõtteliselt nagu särgid. Jah mugavad küll aga ostma ei kutsunud. Ka oli harjumatu see müüjate riietusruumis kaasas olemine. Ilmselt on see eestlaslik tahta pisut privaatsust ja ise rohkem vaadata asju. Liigselt vastupidist ja rohkem külastada ei soovi..

  1. Olen viimased 3 aastat kõik rinnahoidjad Change’ist ostnud ja lihtsalt mainin, et alati on küsitud, kas teenindaja võib üle vaadata/kontrollida. Mõnikord lasen, mõnikord mitte. Oska öelda “ei” ja keegi ei pressi end su riietusruumi.

 3. Change on ainus pood, kust ma endale pesu selga leian. Nagu siin eespoolgi-suur partii ja ebastandartselt väike ümbermõõt. Mulle on teenindajad alati väga meeldinud ja oskavad ilusti soovitada. Praegu olen 3 aastat ühte ja sama mudelit kandnud, seda sama mis postituse 2.pildil :)

  1. Tõsi. Järelikult pole primaarne. Tegelikult.. ütles mulle kunagi kirurg, et pole pointi enne teha kui laps(ed) sünnitatud. Kuna ma ei ole teise lapse osas veel kindlat otsust vastu võtnud, siis selle kõhunahaga ei kiirusta. Suures plaanis see mind ei sega ka.

  2. Muidugi pole see kõhunahk oluline, peaasi, et ise endaga rahul oled. Aga see kirurgi jutt ei vasta küll tõele. Vähemalt mitte alati. Mul on 3 sõbrannat peal esimest sünnitust käinud kõhunahka korrigeerimas ja mitte ükski neist pole peale teist või kolmandat sünnitust uut oppi vajanud. Mis on muidugi pisut ebaloogiline- 20ndates eluaastates venis nahk välja ja koledaks, hiljem, kõrgmas vanuses, enam mitte. Aga nii see on.
   See bikiinipükste jutt oli nii huvitav, et pidin proovima :) Ausalt- ma ei saa aru, kuidas saab pükse tagurpidi jalas kanda. Nii valesti on ju, tagumik jääb poolpaljaks ja pragu paistab, kuigi mul ei ole mingid kõrge lõikega püksid, pigem nagu tavalised trussikud. aga ju siis on võimalik.

   Change pesupoest- ei meeldi ka mulle see jube pealetükkiv suhtlusstiil. Meeldib see, et rinnahoidjaid on suures valikus. Natuke häirib, et neil on suurused hoopis teistsugused kui mujal ja siis ise vaadates peab mõistatama ja meelde tuletama, mis see minu suurus siin poes ongi. Proovikabiini ma ühtegi müüjat ei luba ja ei soovi, et mu keha kommenteeritakse. Olen ise piisavalt teadlik, millises pesus mu keha ilus on. Kui suurus on 70F ja oled pidanud pool elu kõikvõimalikke rinnahoidjaid proovima, et sobivat leida, siis ikka saab selgeks, milline lõige sobib ja on mugav.
   Bikiinirinnahoidjaid on neil kahjuks väike valik ja ükski pole suurele rinnale piisavalt toestav. Aga pesu saab sealt küll ilusat ja mugavt.

  3. No mulle kunagi kirurg jah, ütles, et enne sünnitust pole pointi teha seda, ilmselt mitte venivuse pärast.. ma ei teagi miks, et haav ei rebeneks?! Mul suures plaanis pole vahet nagunii :)

   Mul enne olgu P paljas kui eest kõhunahk ripakil :) ma proovisin pilti ka otsida.. no ei leia midagi head..

   Siin postituses nt püksid tagurpidi jalas :D
   https://marimell.eu/meie-koh-samet/

   See pilt tehtud 2013, juba siis kandsin nii:
   https://www.instagram.com/p/BrjveMsgzqh/?igshid=jz9zg8d5gznh

  4. Kui ebaviisakas kommentaar. Body shaming pole lahe! Ma valiks iga kell enne 2 Tai reisi kui mingi kujutletava kõhunaha eemaldamise. Täiesti pseudoprobleem mu arust. Läksin ekstra postitusse tagasi seda hirmsat veninud kõhunahka kaema ja ei näinudki seda

  5. Kui mingi rebenemine võimalik oleks, kuidas sinu arust keisrilõikega lapse saanud naised üleüldse uue raseduse üle elama peaks? Meil on kõht nii lõhki lõigatud lapse väljavõtmiseks, kui üldse saab. Samas ei ole see mingi vastunäidustus uueks raseduseks.
   Nii et mingi haava rebenemine pole päris kindlasti põhjus, miks peaks kõhuplastikaga ootama, kuni lapsed saadud.

 4. Ma pole kuulnudki, et iga 9 kuu tagant tuleb pesu vahetada. Mis põhjusel?

  Nii ilus pesu.

Comments are closed.