Kust saab head sekspesu?

Esiteks, see kaanepilt on mu lemmik Berliini shoodist!

Ütleme nii, et viimased Berliinis käigud on meie voodielu kordades rohkem vürtsitanud, sest ma olen tellinud endale hulgaliselt pesu. Alt lahtist peamiselt. Need on esiteks ülimugavad, teiseks seksikad ja kolmandaks, Meelis tunnistas alles ükspäev, et teda erutab pesu ikka üle kõige. Jah, saate aru, pesu vürtsitab meie voodielu, mitte svinger-peod. PESU!

Kuidas ma üldse sekspesuni jõudsin?

Kuna mul oli ausalt null kogemust mingi kvaliteetse sekspesuga, siis esimene bränd, mida ma julgesin tellida oli Obsessive kuskilt UK lehelt, no hiljem muidugi selgus, et see tuli Poolast, aga kvaliteet on 5+. Ma kartsin, et on mingi Hiinakas, aga kaugel sellest. Väga kvaliteetne, ei ole siiani pärast rajusid sekse kuskilt purunenud :)

Kuna see tellimus osutus edukaks, otsustasin sama firmaga jätkata. Tahtsin teist värvi, mitte musta. Ja kuna Meelisele väga meeldis see alt avatud variant, tahtsin selle stiiliga jätkata.

Valikusse jäi see punane (mis mul kaanepildil seljas) ja üks beež (mida enam kuskil saadaval ei ole), aga kuna seda oli L suuruses, arvasin, et no sobib vast ikka. Eip, see on liiga suur. Ta on mulle kehast pikk ja lai. Kes endale tahab, siis andke märku, müün hea meelega maha. Ainult selga proovitud ja ilma karbita. 30€

A ja lisaks on mul üks Obsessive’i.. öösärk see vist pole, kuna on kordades seksikam.. babydoll – see on seljas megagigaseksikas ja teeb tissid imeliseks. Noh, nad ongi mul imelised.

Vahetult pärast Berliinist tulekut..

Ütleme nii, et ma ei saaks olla enam õnnelikum nende Berliini postituste üle, sest see tõi mu pakiautomaati kingituse. Ma vaatasin mingi päev, et meid oli Instas hakanud followma lustandlove.eu – ma ei olnud neist kuulnudki, surfasin veidi nende feedis ja üks pesu (see – Demoniq Yolande) oli täiega hot. Kommenteerisin seda ja nad kirjutasid mulle, et valigu ma aga julgelt endalegi pesu.

Pesu on nende lehel palju ja kõik on vinged, aga kuna mulle ikka see alt lahtine sümpatiseerib, siis valisin selle ja ühe komplekti veel, mis sobiks Meelise Berliinist ostetud riietega – Demoniq Martine. Ma otsisin juba Berliinis mingit kõrgete pükstega varianti, aga ei leidnud. Nüüd on ta mul siis olemas ja ma tunnen end seksikamana kui iial varem.

PS! See teine pesu (mida ma Instas kommenteerisin) mulle üldse ei sobinud, mul on ju olematu peff. Kirjutasin neile, et saadan selle hea meelega tagasi. Aga sellega juhtus naljakas asi. Nad pidid saatma mulle mingi koodi, millega ma saan tasuta tagastada, aga saatsid mulle hoopis mini tšilli vibraatori.. Ja nüüd mul on jälle läinud meelest küsida seda koodi.

5 thoughts on “Kust saab head sekspesu?

  1. Mina olen tellinud intimate.ee lehelt ( vast sai õige kirjapilt :) . Kohal kaup paari päevaga ja asjadega olen alati rahule jäänud ( bodyd, nö öösärgid). Bodydest eelistan samuti alt avatud versiooni, hea mugav ☺️ . Tavaliselt kuulub asja juurde ka kõrge konts, mehele meeldib eriti see kooslus .

Comments are closed.