#elulineblogi

Kuidas ise mõjutada lapse-isa vahelist sidet?

Sama kiiresti kui suvest sai külm sügis, tuleb peale ka isadepäev. Kuna Hedoni ja Meelise vaheline side on nagunii nii tugev, et mingeid kingitusi tegelikult tegema ei pea, eriti, kuna neid teen ikkagi mina, mitte Hedon, siis… Aga kuna mulle mõned põnevad palad on silma hakanud, siis kostitan teidki heade leidudega. Üks postitus on mul hetkel veel selles “isadepäeva kingitusteks sobilik” sarjas plaanis, aga kui leian veel midagi, siis tuleb lisa :)

Ma ise olen varasemalt tellinud erinevaid kingitusi Kixik.ee lehelt – Meelisele kunagi mingi tahvli, mis meil siiani seinas on ja Meelise emale kruusi jne. Isadepäeva kruusid on ka saadaval :)

Isadepäevaks on Kixikul päris suur sortiment. Valisin Kixiku lehelt välja need kingiideed, millest minu pere poisid rõõmu tunneks. Lemmikuks on kindlalt kikilipsud, aga kuna meil juba kaks komplekti on ja sel aastal meil on ikkagi reegel “me ei tee kingitusi”, siis nii on. Meie kingitus, mis iganes tähtpäevaks või kellegi sünnipäevaks, jõuluks vms, on järgmise aasta reisifondi kasvatada.

T-särgid isale ja lapsele „Copy-Paste“. T- särke kulub meie peres palju. Üks kasvab lihtsalt välja ja teisel peab olema alati valik, mida kanda. Niivõrd praktiline kingitus, et no ei saa mööda panna.

http://kixik.ee/toode/t-sargikomplekt-isale-ja-lapsele/

Musta-halli mustriga kikilipsude komplekt MIO. Mulle läheb kohe peale see isa-poja ühesuguste asjade kandmise teema, no ei saa midagi teha. Nagu te isegi näete, ühendab meie peret ühine joon – ühesugused pusad. Ja no milline pakend, nunnu to the max! Meie peres on juba kahed lipsud olemas. Ühed ongi Anna omad ja teised puidust.

http://kixik.ee/toode/musta-halli-mustriga-kikilipsude-komplekt-mio/

Kõiksugu dekoratiivpadjad on geniaalsed leiutised. Esiteks, nad ei võta kapi peal/sees/all ruumi, nad on silmale ilus vaadata, armsa tagamõttega ja teiseks, pehme peaalune, paigutaks isegi autosse või telki. Ühesõnaga, kink, mis ei lähe kaotsi või ei kao kolikambrisse. Hedoni nurgas on suur padjahunnik, kuhu poleks mul kahju neid veel kokku kuhjata. Padjasõda on kerge tekkima :)

http://kixik.ee/toode/dekoratiivpadi-esimene-isadepaev/

http://kixik.ee/toode/dekoratiivpadi-isa/

Igavene traagika on nende rätikutega kogu aeg. Vesi läheb maha – too rätik, üks käib pesemas, teine-kolmas käib pesemas – rätik. Randa suvel, igaks korraks uus rätik. (PS! korruta kolmega, sest meid on kolm) Ei vaja vist pikemat seletust, miks nimeline rätik oleks hea kink.

http://kixik.ee/toode/nimeline-hall-ratik/

Üldiselt Kixiku lehelt saab kingiideid küll ja veel. Kuigi ma olen kahe käega alati kingituste poolt, mis tulevad südamest ja on pigem emotsioonid, siis vahel ju võib :)

Kixiku Facebooki lehelt saab alati kiirelt sooduspakkumistest teada ja Instagrami feed on lihtsalt niisama ilus vaadata – laik ja follow! :)

Kuidas teie pere tugevdab isa-poja vahelist sidet? Mida plaanite enda pere isale isadepäevaks kinkida?

12 thoughts on “Kuidas ise mõjutada lapse-isa vahelist sidet?

 1. Minu jaoks ei käi sidemete tugevdamine ja loomine asjade kaudu – vot just selline mulje jäi postitusest. Asju ei mäleta mitte keegi. Küll aga emotsioonid ei kao, võivad kyll ajaga tuhmuda, aga ei kao. Seega arvan mina, et sidemeid tugevdatakse koosoldud ajaga
  Ning isadepäevaks ei kingi muffigi pole eriline kingituste tegija, ehk saan mõne koogiga hakkama

  1. No mõni kingitus võib ju ka emotsionaalselt meelde jääda :) Näiteks Meelis mäletab alati, mis ta esimeseks isadepäevaks sai!

 2. Ma end ise asjade inimeseks väga ei pea, seega ei tea noh.. Aga sina oled tubli, et sa viitsid niimoodi kinkidega möllata! Igasuguste tähtpäevade kinkidega :)

 3. Mina ei tee midagi,isadepäev kui selline.
  Pole õiget isalikku eeskuju olnud jõi ja peksis ema ja oma lastele olen ka valinud vist vale isa.Aastatega muutunud selliseks külmaks kalgiks.Ei tee miskit lõbusat kunagi lastega ega miskit.Ainult kui õiendada vaja on siis esimene kes suu kohe lahti teeb.
  Võibolla koogi teen või ostan poest muud ei miskit.
  Aga kingiideed on väga vahvad!

  1. Täpselt samal põhjusel ei tee ka oma isale kingitust ehk külla lähme ja teatan, et saan dets lapse.

   Oma mehele tahaks midagi teha, kuid tegelikult ta pole ju veel isa, alles dets saame oma tirtsu kätte

  2. Ei tea jah, käime harva külas (külaskäigud ebameeldivad, kuna ta elab hooldekodus ja ei mõista, miks seal olema peab ehk ainult sõimab jne) ning viimati käisime külas juulis, siis veel kõhtu ees polnud ja ei tundnud nagu peaks teda koheselt teavitama Võimalik, et ka isadepäeval ei lähe vaid jõulude ajal minek ja ehk siis laps juba käes.

 4. Väike soovitus, et sarnaseid patju ja rätikuid saab odavamalt Facebookis Nöörikiri OÜ lehelt. Nad tegelevad masintikkimisega, nii et saab valida erinevate personaliseeritud tekstide ja piltide vahel :)

 5. Niisama küsin, et kas teil Mallukaga mingi tüli vms? Panen juba mitmes kord tähele, et Mallukas mainib teid nati negatiivselt…

Comments are closed.