Meelis kirjutab: milline oleks parim mäng isale ja lapsele?

#KOOSTÖÖ

Kuna meie majas on juba pikemat aega PlayStation 5 ning Hedon käib mängimas ka naabrite juures kellel on XBOX, siis on täiesti elementaarne, et meie kuuse alla peaks kõikide eelduste kohaselt sattuma ka mõni videomäng. Aga milline?

Ma ei saa öelda, et ma olen meeletu videomängude sõltlane ning istuks päevade viisi ainult teleka ees. Aga ma saan öelda, et ma hoian end selle maailmaga kursis. Loomulikult mitte kõikide mängudega, sest selleks ei oleks lihtsalt aega. Nagu ma ka mõni aeg tagasi Õhtulehes mainisin, siis on minule südamelähedased mängud need, mis on ennekõike suunatud lastele. Olgu siinkohal kohe öeldud, et mõned laste mängud on ikka paganama rasked. Aga jah – minu lemmikuteks on mängud nooremale generatsioonile nagu näiteks Ratchet & Clank ning uue tulijana Kena: Bridge of Spirits.

Hedon nimetab seda mängu ema ja isa mänguks. Aga tegelikult on see päris asjalik ja moodne mäng tänapäevases “koroona ajal kasvasime lahku” elus.

Ma olen lisaks meie enda mängude kollektsiooni peale mõeldes mõelnud ka meie naabritele, kellel on XBOX. Nimelt meeldib lastele seal olles aegajalt mängida sellist mängu nagu Just Dance. Kes sellest midagi kuulnud pole, siis soovitan YouTubest vaadata. Kuna naabritel kahjuks liikumisandurit ei ole, siis hetkel mängitaksegi seda YouTube vahendusel ehk vaadatakse vanu videosid ning tantsitakse. Olen selles aktsioonis ise ka kaasa löönud ning oi, kui läbi see võtab. Minu, kui koonri heaks uudiseks on see, et hetkel ongi Just Dance 2021 allahinnatud -53%. Uskumatu, eks. Eestis ja midagi nii suure allahindlusega. Aga leidsin näiteks mängu, mis maksis enne 41.99 eurot, kuid täna on see hinnaga 6.99 – sääst 35 eurot.

Ja no olgem ausad, Fortnite kinkekaardiga ei saa sa alt minna. Kuna algas peatükk kolm ning mängu tuli ka Ämblikmehe skin (ehk tegelane), siis peaks see ikkagi päris kindla peale kingitus olema.

Just vaatasin puntkid.ee kodukale ja seal on midagi ka Leenule – Sims4 lisad näiteks. Aga mitte ainult, sest minule eneselegi üllatuseks avanes seal selline vaatepilt:

Valikuid on seal palju ning ilmselgelt leiab isegi videomängude võõras inimene sealt mingi hea kingituse – ja mis selle asja juures veel eriti hea on, saad shopata kasvõi jõuluööl kui oled viimase minuti mees nagu mina, sest kõik on digitaalne ja kingitus jõuab su postkasti loetud minutitega.

Aga kuidas seda siis ikkagi kinkida, kui ainult emaili peale tuleb mingi kood?

Näiteks eelmisel aastal tegime me nii, et otsisime internetist selle mängu pildi, printisime pildi vähe uhkemale paberile, keerasime rulli ning sidusime paelakesega kinni. Nagu päris jõulukink ju. Aga see on kõigest üks lihtne idee, et kui pole aega nuputada.

Punktid.ee lehe boonuseks on see, et seal saab endale kohe vastava kingivautšeri kujundada ja lisada ka omapoolsed sõnumid ja head soovid. Kindlasti on plussiks ka see, et ei pea seda mängu füüsiliselt ootama ja närvitsema, et kas jõuab nüüd pakiautomaadiga kohale või mitte. Kindlasti jõuab, sest sulle tuleb emailile kood, mille abil saad sina või laps mängu lunastada. Selgitus ning juhend on kodulehel kenasti olemas: “Kuidas osta ja aktiveerida punktid.ee mängukood?

Mis ma Hedonile valisin, seda näeb juba hiljem kui me pakke jagama ja avama hakkame.

One thought on “Meelis kirjutab: milline oleks parim mäng isale ja lapsele?

  1. Ei lahe teemasse, aga tore et veebilehe kujundus on muutunud- nyyd hoopis parem ylevaade teemadest.

Comments are closed.