Kuidas kirge mitte ära kaotada?

Seda teab vist iga meie jälgija juba, et seks on meie jaoks sama normaalne tegevus ja teema millest rääkida nagu eilne kinos nähtud film või uus seep, millel on hea lõhn. Ühesõnaga, ülitavapärane teema ja ei midagi sellist, millest ei võiks, peaks, saaks ausalt rääkida.

Kuigi ma olen sellest ka varem rääkinud, siis just ükspäev vaatasime filmi, kus peategelasel oli ideaalne elu, ideaalne mees, ideaalne kodu, ideaalne töö, ideaalne laps.. aga siis ühel hommikul ärgates saad sa aru, et oled ärganud 20 aastat täielikult võõra inimese kõrval.. Kuigi filmi lõpp oli positiivne, mees teatas, et 20 aastat tagasi naisesse armudes käis temas klikk, et ilma naiseta pole tema elu täiuslik.. Ta ei saa täna öelda, et ta ei oleks antud olukorras vihane või et tal ei oleks valus, aga ilma naiseta ei oleks ka tema elu täiuslik. Selleks, et mitte haiget teha ja teist poolt vihastada, on kindlasti ka paremaid lahendusi kui klubi WC kähkukas..

Kui ma veel mõned aastad tagasi olin natuke selline, ei tea, kas tasub.. Siis mida aeg edasi, seda enam ma saan aru, et jumala eest, kui see on osa meie elust ja see blogi siin on meie elust, siis miks mitte sellest rääkida. Kui mulle kirjutas kirg.ee et ta sooviks meie kanalites läbi viia ühe loosimise, siis ma ei mõelnud pikalt ja vastasin jaatavalt.

Esiteks on meil endal nii võimalus avastada uusi asju ja ma meelega palusin neil meile pakk kokku panna, et ma ei valiks nö turvalisi ja juba tavaks saanud asju.. Pakis leidus ühtkoma teist, millest me polnud kuulnudki (unboxing video on üleval meie Facebookis), aga räägime sellest, kuidas kirge hoida ja seda mitte ära unustada või veel hullem, üldse kaotada..

Kirg ilma leludeta

Mulle jäeti Instagramis ka teema, millest ma võiks kirjutada, et.. kodused deidid, et kui pole lapsehoidjavõimalust ja ainus vaba aeg mehega on õhtuti kui lapsed magavad. Noh, usun, et sellest loost võiks midagi kõrva taha panna küll :)

Loomulikult, on inimesi, kes ei taha mänguasjadest kuuldagi, nagu mu eelmise seksiteemalise postituse all selgus. On isegi mehi, kes ei taha vibraatorist midagi kuulda, sest arvavad, et see asendab neid. Noh, olgem ausad, eks kehvemaid asendabki. Aga kui tõesti üks osapool ei taha kuuldagi midagi kliitorivibraatoritest, tupekuulidest, masturbaatoritest või peeniserõngastest, siis.. esiteks aitab meeste puhul pea alati üks korralik õhtusöök.

Organiseeri lapsehoidja või oota nende magama minekut ja kata laud. Olenevalt mehest pead muidugi lähenema vastavalt, kas ta eelistaks sealihakäntsakat hapukapsa ja õllega või midagi väiksemat veiniklaasi taga. Aga nagu vanasõna ütleb, armastus käib kõhu kaudu ja mina ei ole oma elus meest näinud, kes täiskõhuga nurru lööma ei hakkaks. Selline mõnus kahekesti õhtu ei pea alati isegi seksiga lõppema, vaid paneb ta ehk korraks igapäeva elu virr-varris nägema sind kui naist, mitte lapsi kantseldavat emmet.

Ja kui sa oled natuke julgem, et piire kombata, siis jäta esimesel korral vibraator veel pesu alla peitu oma sahtlis, aga proovi talle läheneda massaažiga. Unusta siinkohal ära kuivad käed, aga ära mõtle ka Risso õlile, vaid proovi näiteks massaažiõliga läheneda.

Kusjuures, massaažiõli võib kasutada lihtsalt läheduse saavutamiseks oma partneri väsinud jalgade mudimiseks peale väsitavat (töö)päeva – kõik ei pea olema alati “maha-ja-taha”.

Näidake mulle meest, kes massaaži ei naudiks ja te massaažist seksini ei jõua? Reaalselt sama kindla peale minek kui see, et iga mehe võlub ära õhtusöögiga.. Vähemalt minul ei ole kunagi õhtusöök ega massaaž alt vedanud, alati olen saanud mis ma olen tahtnud :)

Või kui sa tead, et su mees armastab silmadega (tavaliselt on nii, et mehed armastavad silmadega ja naised kõrvadega), siis libista endale selga midagi seksikat. Ma ise olen aastaid ostnud Obsessive bodysid, mis on alt avatud. Aga valikus on ka kleidikesi, pesu, silmaklappe.. Alusta millest sa arvad, et sa võiksid alustada..

Kõik oleneb jätkuvalt mehest, aga kui silmade kinnisidumine ei võrdu tema jaoks BDSMi või millegagi, mida ta kindlasti ei prooviks, siis võid kasutusele võtta ka kõdisti.. Jah, see näeb välja nagu tolmuhari, aga palju pehmem ja mõnusam. Võid proovida ka kehapuudrit, näiteks enne kui mees üldse magamistuppa tuleb, raputa seda veidi endale ja oota teda kõdisti käes..

Kui minna julgemaks ehk leludega kire mittekaotamine

Minu kindlalt lemmiktoode sellest pakist oli Tenga-egg masturbaator, mis on puhtalt meeste toode, kuid selliseid väikesid masturbaatoreid saavad naised suurepäraselt ära kasutada pakkudes partnerile suuseksi – masturbaator “pikendab” suud, kuid on palju pehmema ja tihkema tekstuuriga kui seda on käsi – samuti ei väsi nagu käsi.

Kuna mulle see toode kõige enam huvi pakkus, siis rändas see kohe mu öökapisahtlisse ootele, millal seda juba katsetada saaks.

Põhirõhk jääb ikka naisele?

Ja olgem ausad, tehke nende meestega mis tahate, õhtu lõpuks tulevad nad nii ehk naa. Neile mõjub juba ilus kleit, klaas head veini, veidi provokatiivsem poos.. ja korras. Naistega on keerulisem. Naised tahavad tähelepanu, mitte raadio kruttimist (rinnanibude kruttimine on meestel kombeks, nagu see oleks mingi megathing mida igal hetkel teha!), naised tahavad tunda end tahetuna, tahavad et eelmäng kestaks kauem kui kaks minutit..

Selleks oli meile saadetud pakis ka kaks suhteliselt sarnast toodet – Satisfyer Pro 2 ja Satisfyer Pro 2 vibratsiooniga, mis nagu nimigi ütleb on analoogne toode, kuid sellele on lisatud ka vibratsioon. Viimast saab kasutada ja juhtida õhkstimulatsioonist täielikult eraldi ning soovi korral saab seda lelu kasutada ka ainult õhkstimulaatorina.

Tänu sügavale huulikule saab Satisfyer õhkstimulaatoreid kasutada edukalt ka nibude õrritamiseks, lisa vaid mõnusalt veebaasil libestit, et kontakt oleks parem ja naudi. Veebaasil libesti on muidugi parim sõber kasutades igat tüüpi vibraatorit, sh õhkstimulaatosit kliitoril.
See vibratsiooniga mudel on selline, et soovituslik oleks ta esmalt käivitada, leida sobiv tase ja siis alles mängima hakata. Ja kui oled orgasmini jõudnud, jäta tööle vaid vibratsioon – sellisel viisil naudivad paljud naised käed-vaba järelmängu.

Miks on need ja ka teised Satisfyer õhkstimulaatorid niivõrd populaarsed – sest neil on väga hea hinna ja kvaliteedi suhe, mis on eriti sobilik näiteks analoogsete leludega tutvuse tegemiseks. Muuseas, tegemist on maailmas enimmüüdud tootega.

Hea uudis on see, et kui sa tahad, võid selle endale ka meie blogi kaudu võita. Tegelikkuses võivad võita kõik – tuleb minna kirg.ee lehele, vaadata seal hullult suures seksikaubamajas ringi ja teha oma valik – jäta soovitud toote link kommentaaridesse ja keegi võidabki endale soovitud toote :)

LOOSIMINE ON TEHTUD! Võitjale on e-mail saadetud :)

#KOOSTÖÖ

162 thoughts on “Kuidas kirge mitte ära kaotada?

  1. Kliitoristimulaator Satisfyer Pro 2 vibratsiooniga.
    Prooviks ära☺️

  2. Hey.
    Küsiks pigem kumba soovitate,kas tavalist satisfaierit või selle vibratsiooniga?

    1. Ma julgeks öelda, et ka “tavaline” teeb oma töö edukalt ära. Kui ma muidugi ise valima pean, siis ma valiks Lelo, sest ta on pehmem. Aga arvestades, et selle odavama puhul on tegemist müüduima tootega, siis ei saa ta halb olla. Ilmselt kui ma ei oleks enne pehmet Lelot tunda saanud, tunduks ka see hea. Selle plussiks on ehk suurus ja pikem nö käepide. Töö teevad ära mõlemad.

    2. Vot, mind ka just huvitas Lelo ja Satisfieri vahe :) Mul on Lelo Sona Cruise, muud pole proovinud.

Comments are closed.