Kuidas ma endale megasoodsalt suusariided skoorisin

Nii kui lumi maha tuli, mõtlesin ma, et küll oleks tore kelgutama minna, lumehanges lapsega möllata jne. Aga no mida polnud, olid suusariided. Viimatised suusapüksid, mis mul olid, olid umbes number 50 ja neid pole enam ammu. Teksade ja mantliga külmun ma esimesel minutil seal hanges.

Otsisin, mis ma otsisin, polnud ma nõus pükste eest 129+€ välja käima. Käisin kaltsukates, soodusmüükidel, outlettides – no pole, mingid mõttetult kallid asjad.

Nädalavahetusel käisime Rakveres ja siis esiteks skoorisin ma Hedonile Huppa kombeka kümne euriga, ja teiseks on sellel need pealekeeratavad varruka- ja jalaosad, mis on eriti head, kuna saapad kisub ta ära ja kindad on üldse tema jaoks müsteerium… Enne ma olin jumala seda meelt, et ma ei taha neid pealekeeratavaid variante. Praegu on see parim variant ever.

Ja vaatan siis seal Rakveres, mingi pood, ooooooo, kõik -70! My ass! Eesti võiks üldse end oma allahindlustega põlema panna, kui on -70, siis ma eeldan, et on ka, mitte, et kaks taskurätti on -70 ja ülejäänud asjad -10!

Ja kui ma seal juba proovisin ühtesid pükse, mis olid AINULT 60€, siis meenus mu sõbrannale, et kuule, aga meil on ju see sõbranna, kellel on firmaasjade outlet, äkki tal on midagi. Saatsin kiirelt sõnumi, kaks, kolm ja lõpuks suutsime reaalselt Facebooki teel mulle riided leida – sain jumala korralikud, tuttuued, TrueNorthi suusapüksid ja jope KAHEKSAKÜMNE euro eest! Kas te kujutate ette, et on võimalik Eestis saada terve komplekt nii faking odavalt! Smartpostiga olid kohe kohal ja olemas. Ma hoidsin hinge kinni küll, kas sobivad, aga nagu valatult :)

See, et mulle varrukad või püksidsääred pikad on – see on tavaline :D

Tegemist siis sellise kohaga nagu leiunurk.ee (kodukas hetkel valmimisel, laomüük toimub Tartus Veeriku 14) ja mida siis müüakse – leiunurk tegeleb pankrotistunud/võlgu jäänud firmade kraami töötlemisega – kui firma läheb pankrotti ja katteks läheb poes olev kraam, siis just seda nad sordivad, puhastavad ja odavalt maha müüvad. 12. veebruaril avavad nad poe ka Tartus Lõunakeskuses, hetkel saab Facebookist tšekkida, mida on ja mida pole. Hinnad on megasoodsad, hetkel näiteks saadaval veel hulk talvejopesid 40€ eest, mis muidu poes maksid 200€! Kingad ja saapad alates paarist eurist… Facebooki lehe leiab siit!

PS. kui te tahate Facebooki teel, nagu mina, endale riideid seotada, siis palun mõõtke end ausalt ja õigest kohast – puus on ikka puus, mitte nabamõõt ja kui kõhuümbermõõt on sada, siis ta on sada, mitte 85 (et küll mahub see kah!). Lihtsalt nii saate kindlad olla, et saate sobiva asja nagu mina ja ei pea mingi tagasisaatmisega möllama.

PS. Tegemist ei ole mingi reklaampostitusega, vaid ma olengi lihtsalt nii õnnelik, et ma endale finally need suusariided sain ja nii kuradima odavalt. Soovitan soojalt läbi hüpata sealt!

Kus teie allahindluste ajal shoppate? Kust olete midagi tõeliselt soodsat saanud, nii et allahindlus ka allahindlusena tundub?

20 Comments

 1. Pärnus Kesklinna Rademaris olid suusapüksid allahindlusega 24,99 (ilmselt nüüd juba otsas) ja siis five seasons omad olid 40 ja kopikaid peale ✌️

 2. No siiski on tegu reklaamiga sest sa tood välja kus sa neid said ja mis summa eest jne. Tegu ei ole jah tellitud reklaamiga (irma saatis ja ootas tagasisidet) aga reklaam on see ju ikka :D
  Tootest rääkides – väga meeldib nende suusapükste värv! Ei ole mustad ja ei ole ka sellied neoonroosad nagu paljudel! Hea valik!

 3. Soomes on ikka väga head soodused. Sain endale jope 25€ ja püksid maksid 17€
  Väga ilus komplekti oled endale soetanud!

 4. Lastele olen asju tellinud Sports Direct’ist suurte alede aegu, aga endale netist pole julgenud enam tellida. Niiiiii paljudes gruppides üks ja sama blablablaa “Jaaa, raudselt vastavad numbrile..!” Tegelikkuses ei lähe püksid üle kintsude ja nii ma nad uuesti müüki lasengi, sest kaupa tagasi ei osteta.. :(
  Sinu lehe vaatan kohe kindlasti üle, sest praegu käin k/s jopega (kampsun all) ja oleks hä-da-sti uut vaja! :)

 5. Hehhh, mul sama mure! Mõtlesin ka, et peaks ühed korralikud, soojad püksid ostma. Aga siis tuli meelde, et ‘oih, ma olen liiga rase selle jaoks’. :D Järgmiseks talveks oleksid nkn suured ja selle talvega jääksid varsti väikseks, sest see kõhukene kasvab nagu kevadine rohi. Samal põhjusel ei ostnud ma sel aastal endale ka uut mantlit, ja üritan kolm numbrit suurema suusajopega hakkama saada. Vähemalt pole hirmu, et kõht ära ei mahuks. :D
  Rasedatele on vist ka spets suusapüksid olemas, aga nende hinnad on ka sellised, et hoia ja keela. Parem jään oma retuusid+paksemad dressid variandi juurde, ja saan siin õues see natukene aega hakkama. Väga palju jaksu ju niikuinii ei ole, et siin tundide viisi lumes mürada. :D

 6. Meil allahindluste ajal alghinnad ka ikka tõusevad, nii et soodsalt midagi saada on keeruline (on erandeid muidugi).

  See jope meenutab ümbrikku :) Vähemalt vanasti olid sellised ümbrikud, kus ääres oli selline sinise-roosaga raam. Aga ilus ja hästi saadud komplekt :)

 7. Väga äge komplekt! Ja sobib Sulle. Ise ostan ka soodukatega ja kaltsukatest ja kaifin täiega. Ei hakka ma iial ostma täishinnaga/ylehinnatud kalleid asju endale. Mind isegi ei huvita kallid asjad, ei tule seda õiget kaifihetke, mis tuleb odavalt saadud/leitud asjadega, nii on.

  1. Mulle meeldivad kallid asjad ka.. Aga mul pole raha nende jaoks :D kui mul oleks arvel kogu aeg paar tonni vaba raha, ma ostaks aint kingi kokku – firmakaid ja kalleid ja siis nad seisaks kapis, nagu praegu mingi 20+ paari kingi, mida ma endale nagu loll kokku ostsin Austraalias, kui vaba raha sitaks oli.. Ja nüüd seisavad. Aga samas, nende väärtus ei lange ja äkki ikka kunagi panen jalga… Praeug ma räigelt nillin ühtesid kingi, mis on soodukaga ja ma ei raatsi osta :D

  1. Seal on mingi kaltsukas, Krooni keskuses vist, kus on see, et inimesed toovad oma asju ja siis müüvad, nö nummerdatud boxid :)

 8. Mina sain eelmine aasta Sportlandist. Seal on varsti kogu hooaja kaup -60% (hetkel ainult KUNI, aga varsti on kõik kraam). Maksin O Neilli suusapükste ja jope eest kokku 120€. Pole kah halb mu arust.

Comments are closed.