Kuidas ma Medemise ilukliinikusse sattusin?

Ma ütlen kohe ära, et mulle on enne vist mingi kolm korda pakutud ilukliinikuga koostööd ja ma olen iga jumala kord loobunud. Ma pole ju vana. Ma ei hakka ju ennast süstima. Ma ei taha hetkel uusi tisse. Mida ma teen seal? Niisama näohooldust? Selleks ei pea ilukliinikusse minema jne, olid need esmased mõtted.

pensionile

Kui ma nüüd mõni aeg tagasi postitasin endast pildi ja tundusin endale ka pensionile mineku eas, kortsud siin ja kortsud seal, siis kirjutas mulle Medemis ilukliinik ja pakkus, et võiksime koostööd teha. Tulgu ma aga esmalt konsultatsioonile.

medemis

Eelmisel reedel ma seal kohal olin ja… Ausaltöeldes oli nats veider. Ma olen haiglas käinud ja perearstikeskuses, ja Tais erahaiglas… ja mul oli sama tunne. Nagu oleks kuskil luksuskliinikus. Noh, eks ilukliinik ongi natuke erilisem… Ootasin seal siis oma aega, kui üks klient (nimesid nimetamata) maksis arvet – 1083€. Ma olin “what, mida ta teha lasi? Palju need protseduurid siis maksavad?”

Ja alles siis ma hakkasin mõtlema, et tõesti, palju need asjad maksavad. Ma olin küll Medemisest kuulnud, aga polnud kunagi hinnakirja lapanud…

Juba oligi minu kord.

Istusin siis mina suurendava peegli ette kui Medemise juhataja minuga rääkima asus ja.. Ma sain vist veits šoki. Ta rääkis, et paljud naised ei tule ilukliinikusse “ega ma 40 pole, et ma sinna minema peaks” – mäletate, jah, ma mõtlesin seda sama. Ja ta ütles suht ausalt, et kui ma ootaksin, et ma 40 olen, siis poleks suurt sittagi enam teha. Süstid ei tee kortse olematuks, vaid natukene silub neid siledamaks.

Ühesõnaga, sain nii palju targemaks. Ma arvasingi, et ilukliinikusse lähevad kortsus mutid, aga tegelikult aitavad ilusüstid ka näiteks kortse ennetada. Kui 25selt kortsukest märkad, süsti ja ta võib sootuks kaduda ja alles 10-15 aasta pärast endast uuesti märku anda.

Mina arvasin, et mul on kanavarbad, need kurrukesed silmade juures, aga… tema arvas, et mu suurim probleem on otsmik. Ma olen nii harjunud nende kartulivagudega, need on mul mu meelest terve elu olnud. Mäletan, et kui me 2013 pulmapilte tegime, siis Ardo kogu aeg manitses mind “Leenu, otsaesine!” Novot siis.

Pärast kodus hinnakirja vaadates, olin uuesti šokis. Nii odav. Ma arvasin reaalselt, et need süstid maksavad mingi tonn. Silmad 169€, otsmik 189-329€ oleneb, mis häda on. Ühesõnaga, polegi nii hull mu meelest.

Samas, tulemus kestab 3-6 kuud, seega korruta see vähemalt kahega, aastas lähebki tonn. Aga samas tonn ja näed noorem välja :)

PS! Etteruttavalt, ma uurisin ikka kliinikus põhjalikult, et kes käivad ja mida teevad jne, ma loodan, et ma nimesid nimetamata võin rääkida ühest 85aastasest vanaprouast, kes läks süste tegema ja ütles: “Raha ma ei loe, tehke nii mitu ampulli kui vaja!” Ehk naine oli end korralikult kurssi viinud asjaga. Ma ei tea mingitest ampullidest midagi.

Aga mis mulle siis tehti?

Kuna mu nägu kestendab talviti ja üldse on hea nägu koorida, siis esimeseks protseduuriks saigi… keemiline koorimine. Maksab see 95€ ja aitab parandada nahastruktuuri, tasandada kortse, vähendada pigmendilaike ja eriti hea pidi olema aknearmide ja põletikulise naha raviks.

Mulle tehti siis superpindmine geelkoorimine. Seda tehakse happega, mida leidub puuviljades. Näitlikult öeldes laotatakse su nägu kokku sidruni, apelsini ja greibiviiludega, kuigi võib tunduda, nagu keegi viskaks sulle kopsikuga bensiini näkku.

Kiidan turundusjuhti hea idee eest - läbi lambi pilti teha :)
Kiidan turundusjuhti hea idee eest – läbi lambi pilti teha :)

See tunne, kui see geel peale pannakse on.. ma ei saa öelda veider, ega vastik.. ebamugav? Sul on selline tunne umbes minut aega, nagu su nägu põleks. Tekib selline kriipivalt vastik tunne, nagu sa oleksid aheldatud kuskile liiva peale ja päike võtaks lihtsalt to the max. Õnneks see on mööduv nähtus. Mingi minut-kaks, nagu Kristel lubas ja oligi kõik.

Vahepeal oli suht vänge lõhn. Kristel ütles ka, et kui hakkab ninale, siis hinda suu kaudu... Sisse hingata oli veits vastik, puhusin ja uutasin seal veits :D
Vahepeal oli suht vänge lõhn. Kristel ütles ka, et kui hakkab ninale, siis hinga suu kaudu… Sisse hingata oli veits vastik, puhusin ja uutasin seal veits :D

Siis saabus rahu maa peale. Järgnev oli juba mõnus, maskitamised, kreemitamised…

dsc_8416

Mina, kes ma olen sajandi kõige kehvem kreemitaja, pean nüüd nädal aega neli korda päevas nägu kreemitama, et sellel koorimisel kasu ka oleks. Õnneks sain spets kreemi kaasa ja pole vast probleemi.

Praegu, ööpäev hiljem on nahk niiiiii pehme, nii mõnus ja suisa selline siidine. Väga mõnus! Natuke nö punetab, aga see ongi normaalne, ma sain ju hapet näkku :D

Nüüd on kaks nädalat pausi, ei mingit solli ega sauna ega ujumist… Ja siis järgmisele ringile… Aga sellest siis, kui asi käes :)

Mis teie arvate kogu sellest iluprotseduuride maailmast? Vanasti oli vist häbiasi neid süste teha, varjati isegi mehe eest – ee, kas ta on sul pime? Varjati naabri eest. Okei. Täna käivad ka mehed end süstimas.

Meelis just küsis ükspäev, et kas ma solvuks kui ta kingiks mulle ilukliiniku kinkekaardi. Ma ei tulnud selle pealegi, et solvuda. Samas mõni kindlasti solvuks. “Mis, ma olen nii vana ja kortsus või?”

Kas teie solvuks? Millist protseduuri teie Medemisest tarbiks? Kõikide teenustega saab tutvuda siin!

PS! Kes seda sama “hapet näkku” ehk keemilist koorimist soovib, siis telefoni/emaili teel broneerides, või kui neti teel bronnite ja kohapeal maksma asute… kasutage koodi “marimell”, saate selle 85€ga. Kood kehtib kuni 31.01.2017! Ühtlasi, hea jõulukingitus kinkekaardi näol näiteks emale, sõbrannale… Kindlasti on viimaseminutimehi, kellel veel kingid ostmata!

23 thoughts on “Kuidas ma Medemise ilukliinikusse sattusin?

 1. Tänks hea soovituse eest! Ma olen pikemat aega mõelnud, et peaks ühe probleemiga minema ja ei tea kedagi kes kuskil sellises kohas käinud oleks, et teaks vähemalt kogemuste põhjal otsustada :) Hinnakiri nii masendav ei tundunudki, eks näis mis konsultatsioonil räägitakse :)

 2. Kas sa ise ei maksnud/ei maksagi siis sentigi selle protseduuri eest? :O sellisel juhul on see su parim koostöö mu meelest :D
  Ja kas see koorimise protseduur on siis su otsaesiste kortsukeste jaoks või pigem oli see sissejuhatus ja tavaline näoprotseduur, mis kortse otseselt ei vähenda?

  1. Ma ei maksnud selle eest midagi jah. Koostöö :)
   See oli protseduur mu naha heaoluks pigem. Kuna mul nahk talviti kestendab, aga mul tegelikult on spetsialisti sõnul pigem rasune nahk, tähendas see seda, et mul oli palju nö surnud nahka, mis vajas koorimist/uuendamist :)

  1. Hea oleks ka näha, kui väga nägu õhetab, siis teab, kas julgeb ise ka minna:)

  2. Nagu oleks päikest saanud. Ja see on personaalne, kas õhetab või ei :) 24h jooksul kaob ära. Nädal pärast protseduuri peaks olema nö tulemusi näha

 3. Olen ise teinud läbi samuti keemilise koorimise ja sellele järgneva kuuri. aitas ülihästi ülikuiva ja ketendava naha vastu. kasutasin mingit spets kreemi ka pärast aastaid, nüüd on pärast laste sündi ja Tallinnast minema kolimist spets kreemid asendunud tavalistega, aga hetkel samuti ütleb näonahk, et peaks uuesti võtma ette selle protseduuri ja ennast noorendama. Maal vist läheb tolmulapiga ühte nägu. Aga kohalikke ilusalonge ei usalda nii palju, et seal see kuur läbi teha. tegemist ikkagi happega ju. Kui siis Medemis. Käisin seal ka tselluliidi eemaldamises mingis protseduuris, aga see oli küll mõttetu (Samas eks jah masinad peenemaks ei tee). Ma süste siiski ei poolda, pigem ikkagi naha pealmine hooldamine. Süstidest jäädki sõltuvusse ja lõpuks oled nagu plastiknaine. ma ei tea v-o eelarvamus.

 4. Kahju, et teistele Medemise teenustele sooduskoodi ei saanud. Ise oleksin huvitatud olnud Medemises mesoteraapiast, kuna happekoorimine on natukene too much minu nahale :)

 5. Ohh nii lahe!
  Ma alati mõtlen, et peaks ja siis mõtlen, et kas peaks jne jne, et alles 28 ja vist ei peaks ja siis ikka peaks. Olen mõelnud just selle keemilise koorimise peale.
  Aga siis see jääbki selle taha, et peaks Tallinnasse sõitma.
  Kunagi ma mõtlesin, et see on suur saladus ja suur saladus on ja peab olema ka kortsukreemi kasutamine, aga mu meelest ei ole see tabu ja ei peaks olema ka saladus, kui naine ja/või mees tahavad enda eest hoolitseda ja hästi tunda.

 6. Olen 29 a ja mingeid erilisi probleeme näonahal ei ole peale pooride. Läksin siis kosmeetiku juurde ja tehti happekoorimist, teemant lihvimist ja mesoteraapiat. Kasutan nüüd spetsiaalseid apteegi tooteid ja käin regulaarselt edasi kosmeetiku juures, et 10 aasta pärast ka hea välja näha :)

 7. Loodetavasti viidi sind kurssi, kuidas end ka Tai kõrvetava päikese käes kaitsta (vähemalt faktor 50 ja eranditult kogu aeg; näkku määri vähemalt pool tundi enne välja minemist), muidu on tulemuseks hullemad kortsud, naha enneaegne vananemine, pigmendilaigud ja/või naha püsiv tumenemine. Nahk on pärast sellist protseduuri väga-väga õrn. Mul piisas paarist korrast hooletusest ja seda kodumaises kliimas.

 8. Rääkigu mis tahavad, aga mina ei kavatse hakata elusees 26 aastaselt minema ilukliinikkusse süste tegema. Selles vanuses ma ka praegu olen ja no õnneks neid kortse ei ole ka. Enne 30 ma vaevalt üldse midagi teen. Kuidagi nõme tundub see noorusekultus, et hakka juba 20ndates midagi tegema ja torkima. No way!! Proovin ise ikka võimalikult kaua saada läbi nö tavalise nahahooldamisega. Teised muidugi tehku mis tahavad, kuid ainuke mille koha pealt ma ütlen, et huulte süstimine küll kedagi eriti ilusamaks ei tee, pigem koledamaks ja rõvedamaks. Ja need tibid ei saa sellest kohe üldse aru. Kurb. Aga lõppude lõpuks pole ju minu asi see :D

 9. Sa ikka näed väga krimpsus välja enda vanuse kohta :)
  Eks suitsetamine oma töö teinud!

 10. Ma arvan, et näonahk on geenidest, geenidest ja siis mingi maks 30% võib olla ka elust endast ja eluviisidest.

  Mulle pakutakse viimasel ajal 10kond aastat vähem, sest mul pole kortse ja näonahk on sile. Olen oma 70.a ema vaadanud ja oma siledusega teeb ta paljudele 50stele ära. Ta pole kreemitaja ja ok, ta pole kunagi ka suitsu teinud.
  Mina ei kreemita ka, sest mul läheb see meelest ära. Kui meigin, siis kasutan peale puhastamist ka kreemi, vahel ei viitsi.
  Loen õudusega, et noored naised mõtlevad ka, et võiks ilukliinikusse minna. Olen lähedalt näinud ühte kunagist telenägu, kelle nägu on rikutud.

  1. Kui sa Tiina Parki mõtled, siis ta oleks muidu üldse ilma näota, temal avarii tagajärjel. Kui Anneli Lahet, siis tal on jah, totaalselt pekkis! Nagu kassnaine :D

 11. .D ma olen 40 ja Sinuga kõrval ikka tunduvalt noorema välimusega ( kui ei teaks, pakuks Sulle 47 elatud aastat ) ..anna andeks
  Enda eest hoolitsemine ei tähenda ,et oled liikumatu ,täissüstitud barbinukk ..
  Saab ka loomulikult ja väga ilusti , ei ole juuksepikendused, kunstküüned, ripsmed jne ainukesed ,mis naist ilusana hoiavad…Loomulikkus, värskus , see loeb ..Nii,et tõesti viimane aeg end kätte võtta Marimell

 12. Tallinnas on üsna mitu väga head ilutegijat , soovitan julgelt ( ilu-täitesüste) Medemis, Faceline, Marju Karin ..Tulemused on super ja kahetsete vaid seda,et varem ei läinud ;) Ilusat Jõulu ja ilusat olemist ;)

 13. Eip.. kindlasti ei solvuks. Ma pigem ootan, millal mees kogub piisavalt raha, et mind ilukliinikusse saata uute tisside või kõhu järgi :P :D Omal mul ometi selleks raha pole

Comments are closed.