Kuidas teha hea pidu minimaalse eelarvega?

Me pidutseme ise tihti st korraldame oma sõpradele pidusid ja üsna tihti aitame ka teistel korraldada. Näiteks sügisel on meil tulemas ühe restorani avamine, kus aitame nõu ja jõuga. Päris endale kogu au ei saa võtta, aga juba mitmendat korda korraldame ka Napsiele pidusid, mis on suunatud influenceritele.

Alati ei pea tegema 20 tonnist üritust. Kui mõelda veidi kastist välja, kasutada tutvusi, siis ei lähegi palju üle paari tuhande vaja.

Leia koht
Meie kasutasime ära Napsie suurt fänni, Eveliisi, kelle hoovi me palusime, et seal pidu püsti panna. Iseenesest saab Eveliisi Ussipesa kodumajutust ka Airbnb kaudu rentida, mis tähendab, et kokkuleppel oleks saanud ilmselt ka võõras seal sellise koosviibimise korraldada. Lihtsalt mina isiklikult alaealistele seda kohta peo pidamiseks ei annaks, aga täiskasvanud inimestele või firmale suvepäevade korraldamiseks, miks mitte.

Telli buss

Selleks, et rahvas saaks end mugavalt tunda (vaene Helen Kõpp kes motikaga kohale kimas ja mulli üldse nautida ei saanud), juua klaas mulli liiga palju soovi korral ja tunda end vabalt, siis oli kindlam tellida buss, seda enam, et koht ei asu Tallinna kesklinnas kuhu kõigil on jube mugav tulla, vaid siiski ca 30km linnast väljas.

Paku süüa-juua
Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist!

Tervitusjoogid tellisin MV Group Distributionist kus jällegi töötab üks pikaaegne tuttav, kellega ka varem oleme koostööd teinud. Tasuta ei saanud, aga soodsamalt siiski. Juustud ja viinamarjad, kreekerid jne ostsin Selverist.

Söögi osas kasutasin ära jälle oma sõpra, kes teeb sushicateringi ehk siis Sushiro Tallinn. Saad hinna odavamaks kui oled nõus ise transamees olema. Seal oli see hea, et asjad tulid kohe kandikutel, mitte plastnõudes, et peaks ise veel serveerimisele mõtlema. Kaasas kõik kastmed, sojad, ingverid jne.


Mõtle välja aktiviteet

Kuna tegemist oli suvepeoga, siis algne mõte oli tünnisaun, leilisaun.. Aga siis mõtlesin, et sellest vist jääb väheks, peaks midagi veel olema. Mingit viktoriini ei viitsi üle hoovi karjuda.

Tünnisaun, mis meil ammu broneeritud oli, otsustas aga ühel peol veidi leekima minna. Seega tuli mul 24h enne pidu leida alternatiiv. Hea, et rätikud olid juba kevadel ära tellitud.

Foto: reaalselt mu lemmik vene influkas Eestis @lemettikatja

Kuna Napsie kontoris seisis üks mull – justnimelt mull, täispuhutav, siis otsustasime selle „täis puhuda“ ja sinna #napstationi teha kus soovi korral pilti teha. See sai täiega äge ja nö tõmbenumber.


Aga ka see tundus mulle vähe ja meenus, et BCD pakub ju ka kokteilikoolitusi. Kirjutasin, et mis variandid oleksid. Lihtne – nad tulid kohale, panid baari püsti, sealt sai soovi korral kokteile. Väga suur alkoholivabade kokteilide valik oli :)

Lisaks rääkis ta igasuguste kokteilide kohta kiirelt juurde ja kõik toimus nii loomulikult, polnud sellist seisame ja kuulame ja kõik on nii igav situatsiooni. Mis iganes kokteil valmis, selle võis soovija endale võtta ja ära juua. Hiljem sai juurde tellida just seda, mille järgi soov oli, soovi korral või ise endale midagi kokku miksida.

Ja oligi kõik. Viietunnine üritus läks kokku maksma alla.. ma ei saa hindadest rääkida ilmselgelt, sest see ei olnud minu rahakott, kust seda maksti, aga kõik olid rahul, söönud, joonud, õnnelikud. Ja kui me räägime siinjuures veel brändingust, storydest, reachidest ja müükidest, siis.. CPC tuleb väiksem kui Google’s kampaaniat tehes.

PS! Napsie lehel on 7-13.09
kogu Napsie valik 30% soodsam kui kasutate ostukorvis koodi SEPTEMBER!