Kust saab normaalseid laste saapaid, mis ei maksa sott?

#KOOSTÖÖ

Mulle soovitas seda poodi ka sõbranna ja ma soovitan edasi, sest.. fakkjee kui normaalne!

Ma olen igal aastal Hedoni talvesaabastega hädas nagu.. ma ei tea mis asi. Esimesed talvekad kui ta käima hakkas sain üldsegi sõbrannalt. Need elasid oma aja ära ja jäid väikseks, nagu ikka. Ja siis hakkas trall pihta.

Ma tean, et ei tohi olla kahju sajast eurost, mida saabastele maksta, aga.. kamoon, need kestavad ühe talve. Ma päriselt ka ei raatsi maksta sott, siis keela last hommikust õhtuni, et ära astu nendega, et saaks 50ga hiljem maha müüa. Lihtsam oleks osta 50€ saapad ja jumala suva, kas astub sopa sisse või ei.

Mingi aasta olid tal Ecco omad mis ma kuskilt hea hinnaga skoorisin, aga need olid jälle sellised “linna omad”, millega sügavasse hange ei astu. Aga mida aeg edasi ja mida hullujulgemaks ronijaks ja kraaklejaks ta kasvab, seda enam on mul vaja talle midagi, mis kannataks igas olukorras üleelamist.

Ma enam ei mäletagi, mis saapaid me siin proovinud ja katsetanud oleme aastate jooksul. Need megakiidetud Bogs’id ei kõlvanud koera saba alla ka, nendega võib suvel kuiva ilmaga metsas käia, aga mitte talvel õues, sest meie omad, kõik kolm paari, vett ei pidanud ja lõpuks ma ei viitsinud neid enam vahetada ja jebida. Kusjuures, ma lasin need veel nanokaitsega ka üle ja ikka ei midagi.

Eelmisel aastal polnud õnneks vist nii külm, et kuidagi elas ta talve üle nende Crocsi saabastega/kummikutega (lörtsisaabastega?), mis tegelikult ei ole justkui need paksud talvesaapad.. Igal juhul täpselt nagu ka sõbranna lapsel, läksid Hedoni jalad seal sees märjaks. Olenemata sellest, et saapad ise olid kuivad ja kuskilt läbi ei lasknud, olid lapse jalad märjad nagu ta oleks soos käinud. Seega, sel aastal ma selle variandi ka välistasin.

Ja siis teataski sõbranna, et ostis lapsele eelmisel aastal talvesaapad UM5 poest – ma polnud kuulnudki! Saapad ise olid ilusad, mingid siniste karudega. Bränd – Demar – polnud kuulnudki. Igal juhul võtsin ma südameasjaks, et neid saapaid on ka meie majja vaja.

Lähemal uurimisel selgus, et Demar toodab nii lastele kui täiskasvanutele talvesaapaid ja termokummikuid. Demari tootevalik on tegelikult äärmiselt lai alustades voodrita PVC kummikutest kuni kvaliteetsete jahimeestele mõeldud saabasteni välja. Talvesaapaid naturaalse lambavillaga saab osta beebidest (20 suurusest) kuni 42 suuruseni. Termokummikuid, mis on ülikerged (saadaval nii voodriga kui ilma) on saadaval aga kuni suuruseni 49, niiet saab jalad sooja nii beebi kui vanaisa.

Kerge on neid jalga panna ja kanda, Hedon pole siiani veel ühtki virinat teinud, tavaliselt on tal ikka mingi häda, et ei lähe, midagi jääb ette, on kitsas, paha.. Demaritega mitte. A, okei, üks kord pani palja jala peale kui läks prügi välja viima ja siis tal tuli jalg koos voodriga välja ja ta oli misasja.. mis nüüd juhtus. Selgitasin, et kõik on täpselt nii nagu peab – need ongi eemaldatavad ja masinas pestavad. Hea on see, et termokummikuid saab kanda suures plaanis aasta läbi – nii sooja kui külma ilmaga, sest nad kannatavad ära ka 30kraadise pakase.

Kui me lõpuks sinna poodi sattusime, juhuslikult mööda sõites nägin et ou, kuule, siin on see pood, mida E soovitas, lähme.. Ja Hedon oli ka parasjagu just kaasas, astusime sisse. ÜLITORE teenindaja, ütlesin, et on vaja kummikuid ja talvesaapaid. Hahaa mul oli just palgapäev ja ma ei vaadanud hinda ka (ma olin enne kodukalt tšekanud juba, et ca 30€). Tõi suurused, mõõtis Hedoni jalga, soovitas kummarid võtta ühes ja talvesaapad teises suuruses. Hedon proovis, meeldisid ja olemas. Reaalselt, ma pole Hedoniga enne nii kiirelt suutnud poes käia ja midagi välja valida.

Aga selle poe pluss oligi see, et.. see pood oli HIIGLASLIK, aga laste osakond oli täpselt paras nurgake oma kummarite ja talvesaabastega, et silme eest ei lähe kirjuks, sul on ala viis mudelit ja need paaris toonis – vali vaid välja ja olemas. Hedon loomulikult valis täpselt samasugused nagu sõbral. No, hästi. Vähemalt valis.

Ja siis, arvake, kas ta tahtis nendega KOHE õue minna. Õues oli 8 kraadi sooja, ma siis proovisin selgitada, et need on lambavillast, need on megasoojad ja äkki.. jätad need talveks. Hah. Mind ei kuula keegi. Ja jumala eest, need on vaid saapad. Kandku terviseks!

Ja kui te tahate enda või enda lapse jalad sooja saada siis kuni jõuludeni kehtib um5.ee e-poes sooduskood marimell, mis annab täishinnaga toodetele 15% allahindlust. Soovitan soojalt. Ka termokummareid, mida Hedon õnneks hetkel kannab – kombega joosta on niigi raske, vähemalt olgu siis jalad kerged :)

8 thoughts on “Kust saab normaalseid laste saapaid, mis ei maksa sott?

 1. Ma ka fännan demareid. Mul 3 põnni, vanim 5a ja ta on kõik talved demareid kandnud.
  Väga rahul!

  1. Oojaa.. Mu tänaseks teismelised on Demari kummikuid ja saapaid kandnud, nii et vana teada asi juba

 2. Jaaaa! Mu lapsed käisid terve eelmise hooaja demari twrmokummikutega :D no ei olnud vaja lihtsalt talvesaapaid. Praegu käivad ka juba ammu samade kummaritega lasteaias, nii mõnusad! Ja mehele ostsin ka nüüd demati termokummikud, kiidab taevani- “misasja nii kerged ja nii soojad v? :o ” :D

 3. Jalad crocsi saabastega olid tal eelmisel aastal märjad ilmselt sellepärast, et need on ülipaksud talvesaapad ja jalg lihtsalt higistas. Meil ei olnud ju eelmisel aastal õigeid talveilmasidki. Minu lastel samamoodi nendega jalad higistavad.

 4. Mul lastel olnud juba 10 aastat kasutuses Demari kummikud. Külmema ilmaga vooder sisse, ja soojema ilmaga ilma voodrita,

 5. Eelmine talv skoorisin kuskilt grupitellimusega ka Demarid mingi 27 euriga poisile, uusi vaja nüüd ja lähme ka poodi uurima nüüd.

 6. Demari lambavillavoodriga termokummikud meie kliimas ideaalsed. Avastasin need kui esimene laps oli 2-aastane. Nüüd on lapsed 7 ja 4 ning käivad iga talv ning ka suvel vihmase ilmaga (siis ilma voodrita) Demari Mammutitega ringi. Kerged, soojad ja lihtne jalga saada. Fännan ja kiidan täiega :)

 7. Magasin keti poed müüvad ka Demareid, vähemalt müüsid mõne aasta eest ja hind jäi kusagile 20 euro kanti, seda siis äravõetava voodriga saapad

Comments are closed.