Kuulsad jäätisesõbrad maiustasid Premia suviste uudisjäätistega

PRESSITEADE
7. mai 2019

Kuulsad jäätisesõbrad maiustasid Premia suviste uudisjäätistega

Eesti suurim jäätisetootja Premia tõi tänavu suveks poelettidele neliteist uut jäätist, millest tosinat maitsi koos suuremate ja väiksemate nimekate jäätisesõpradega Telliskivi kvartalis asuvas Rahva Raamatu uues restoran-poes. Jäätiste maitsmisel osalesid teiste hulgas Juss Haasma ja Ann Vilgats tütarde Miia ja Madliga, Rauno Märks tütardega, Kairi Sester poegadega, Kristiina Heinmets-Aigro lastega, Jüri Pootsmann, Zenja Fokin, Anu Saagim õetütre Lisa Coral Michiko’ga, Reet Roos laste Villemi ja Ingeliga, Liisi Eesmaa poja Kuu’ga ja paljud teised. Üritust juhtis kõigi lemmik Daniel Levi Viinalass, kel olid kaasas ka pisitütar Elviine ning abikaasa Eleri Viinalass. Koos Danieliga aitasid maitsmist läbi viia lastesaate Nova saatejuhid Juliet Marii Peets ning Rebekka Katariina Vihurila.

Premia juhatuse esimehe Aivar Ausi sõnul oli ühine jäätiste maitsmine üle ootuste meeleolukas ja lõõgastav ettevõtmine. „Suur rõõm on näha, et head Eesti jäätised ei jäta kedagi külmaks. Oleme terve talve nuputanud, milliste maitsetega jäätisesõpru kevadel taas üllatada ja üritusel olnud melu põhjal otsustades tundub, et saime oma tööga päris hästi hakkama“.

Mitmete uute jäätiste kõrval teeb tõelise tagasituleku legendaarne Regatt pulgajäätis ning sellesuviseks menukiks on kindlasti ka spetsiaalselt Laulu- ja Tantsupeoks loodud Laulupeojäätis, mis on eriti üllatav maitsekooslus – koorejäätis kama ja pohlamoosiga. Premia on suvel toimuva Laulu- ja Tantsupeo suurtoetaja.

Premia uudisjäätiste maitsmisel tunnistasid kõige väiksemad jäätisesõbrad oma lemmikuteks Väikse Tomi Kookosejäätise ning Lumehelbekese jäätise. Suuremate jäätisesõprade poolt tunnistati kõige ägedamateks Premia premium sarja uued pulgajäätised – küpsisetükkidega šokolaadiglasuuris pulgajäätis ja karamellitükkidega karamelliglasuuris pulgajäätis. Tähelepanu väärisid ka uued topsijäätised Mangi-passioni moosi ning sidrunimoosiga.

Juss Haasma lemmikuteks olid Väikse Tomi Kookos-Pookos ning ka Mustsõstra glasuuriga koorejäätis, mille glasuur on tema sõnul tõesti hea. Kuna Anu Saagimi lemmikuks on „šokolaad šokolaad, šokolaad“ siis sai tema uueks sümpaatiaks Premia šokolaadi pulgajäätis küpsistega. Jüri Pootsmanni ja Daniel Viinalassi suviseks hitihoiatuseks on Väikse Tomi Kookos-Pookos pulgajäätis. Kristiina Heinmets-Aigro arvas, et Regatt pulgajäätis toob lapsepõlve meelde. Eleri Viinalass’i üllatas Mustika sorbett, mis on tema sõnul väga värskendav.

Kõigile osalenutele tõi naeratuse näola Laulu- ja Tantsupeo jäätis, mille söömise ajal astus üles XXI kooli 1-3 klassi rahvatantsurühm „Märdikud“ juhendaja Märt Agu eestvedamisel.

Premia Tallinna Külmhoone on Eesti jäätiseturu liider. Eelmise aasta seisuga oli Premia turuosa Eesti jäätiseturul 41,2%. Ettevõtte kõige populaarsemad tooted on Premia omanimeline premium jäätiste sari, Eriti Rammus koorejäätised, Väikse Tomi pulga- ja vahvlitopsijäätised ning 1980. aasta olümpiamängude auks loodud Regatt jäätis.

Pressiteate saatis: One PR