Lapiteki ralli

Ma ei tea, mis kiiks mul on mingite asjadega. Nii nagu ma tahan vankrisse valget lambavilla, tahan ma baikatekki ja lapitekki beebile. Ma vabandan sellega välja, et olen rase ja kui ma neid ei saa, siis hakkavad hormoonid möllama :)

Üks õhtu surfasin vist terve interneti läbi ja vahtisin lapitekke (õnneks ma pole baikatekkiteni veel jõudnud) ja suu tilkus vett – on inimestel ikka annet luua sellist kunsti. Mu meelest on osad mustrid küll mingid megakeerulised õmmelda ja kui paljudest väikestest tükkidest need koosnevad.

FBst leidsin LapiButiik lehe, kus on vapsee ägedaid asju. Seal on lisaks tekkidele (milledel on imelised mustrid – lemmikuks osutus näiteks see sini-mustvalge variant) ka mängutekke, kuhu põnevad asjad kohe külge õmmeldud, seelikuid ja kleite. Pajakinnastest ja muust nipet-näpet tavaarist rääkimata. Ikka uskumatu, kus inimestel on viitsimist ja inspiratsiooni selliste asjade jaoks.

LapiButiik

No see lapitekk.ee narmastega tekk on eriti nunnu minu meelest, kuigi ma ei tea kui praktiline see on ja äkki beebi hakkab neid niite sööma, siis tegemist on ikkagi megaarmsa tekiga. Eriti kui selline oleks natuke suurem, et suvel muru peal pikutada :)

Siis leidsin veel Mailise, kes õmbleb ja teeb igast põnevat kraami – pisikestest lastetekkidest kaltsuvaipadeni.

Ja siis veel Marja, kellel on nii keerulised tööd, et ma ei kujuta ettegi, kui kaua selliste tegemine aega võtab…

Oeh, tekimaailm on mu pea segi löönud. Ja siis ma tahan beebile veel suletekki :) Ma aint tekke tahangi mul on tunne :D

7 thoughts on “Lapiteki ralli

 1. Meil on vankrisse olemas lambavill, mis sai soetatud esimesele lapsele, nüüd saab ka teine pisike kasutada. Lisak meeldivad baika tekid, millega pisike magab väga kaua. Nüüd lasin samuti Lapibutiigil teha vahva mänguteki lastele :) Siis ei pea meeletult otsima mida lastele maha mängimiseks panna. Lisaks heegeldasin ise pisipojale tekikese, mida hea vankris või turvahällis peale panna suvel.

 2. Kui sa vaid teaksid, kui kerge neid keerulisi mustreid teha on. Täiesti lapsemäng!
  Ma teen juba aastaid katsiku kinkideks lapitekke ja kõik rahul. Nii hea ja praktiline kink :)

 3. Lapitekid hullutavad mind ka. Mul on enda beebi jaoks olemas nii need baikatekid, millesse mind ennast mähiti, kui ka täiesti uued, mis tädil olid kapis lihtsalt 30 aastat oma aega oodanud. Aeg jõudis kätte :)

  kommentaari kirjutades pole ma veel julenud su linke klikkida, raudselt tuleb sealt midagi, milleta ma enam eladagi ei saa :) Ise olen vaadanud vahvaid lapitekke siit lehelt: http://www.kadristik.net/

 4. Mingi Mailis ja keegi Marja… Kullake, need on väga suured tegijad, Marjal raamat(ud)ki välja antud. Samuti LapiButiik väga kõva tegija! Tee taustauuringut!

  1. Ma otsisin lampi lapitekke, mitte ei guugeldanud, kes on parim lapitekimeister vms

 5. Lapitekiralli -suletekiralli-sulepadja ralli, mis rallit veel vaja?
  Järgmisel nädalal näiteks neljapäeva õhtul või reedel ;)
  Sobib ?
  Tibulind ju kylmaaja laps ikkagi
  Muidugi on neid kõiki vaja
  Või saada mulle lingid toodetest mida tahad!

Comments are closed.