Modellisaate Sandra sõidab missivõistlustele

Foto: Elu24

Läinud hooajal „Eesti tippmodelli“ saate kinni pannud Sandra Ude ei kahelnud hetkekski, kui avanes võimalus sõita Albaaniasse Miss Globe’ile. Nagu ka saatekohtunikud talle ütlesid, pole Sandra puhul tegemist tüüpilise modelli, vaid pigem missiga, kuid saate mõttes siiski parima modelliga.

Juba sel laupäeval startiv neiu pakib usinalt kohvreid. „Puudu on veel üks pidulik kokteilikleit,“ ütleb ta, kuid usub, et jõuab selle veel sõbrannade abiga leida. Kus on nüüd Aldo Järvsoo, Liisi Eesmaa, Liina Stein – andke ometi noorele miss-modellile kleit kaasa!

Nagu ikka, peavad missivõistlustel osalejad ise kõik kinni taguma – kohapeal on küll elamine ja söök tasuta, ent kleidid-kingad-aksessuaarid on missi enda rida. Kõik me mäletame kuidas Madli ja Kristiina endale sponsoreid otsisid, et missivõistlustele minna – ega käimata pole kellelgi jäänud.

Ja meenutuseks – juba siis kui Sandra modellisaates osales, suutsin ma leida üles mingid iidamast-aadamast pildid, kus ta Tiina Jantsoni taktikepi all missivõistlustel osales – toona küll Eestis ja peamiselt Õllesummeril, aga siiski-siiski. Sandral on lisaks “Eesti Koolimiss 2012” II printsessi ja “Eesti miss Bikiini 2013” tiitlile taskus ka läinud nädalavahetusel nopitud “Miss triobeti” tiitel.

Loodame siis parimat – et Sandra leiab puuduoleva kleidi ja toob ka Miss Globe’i tiitli koju!