#elulineblogi

LOOS: Samsung Galaxy Watch Active2

Mõni aeg tagasi saatis Samsung meile oma uue nutikella Samsung Galaxy Watch Active2. Loomulikult tegime kellast unboxing video, mis on kenasti YouTubes vaatamiseks üleval.

Kuna kõik pildid ja videod on tehtud, siis otsustasime selle kella oma lugejate vahel välja loosida. Seega, kui sind ei häiri, et antud kella on Leenu paar korda käe peal hoidnud ja et sellel ei ole uusi kilesid peal (neid polnudki, PR kelladel polegi vist), siis keri allapoole ning saa teada, mida tuleb teha, et kell endale saada. Kui see eelnev (kiled ja Leenu käepeal käik) sind häirivad, siis ei pea osa võtma.

Selleks ei tulegi muud teha, kui kommentaaridesse kirjutada, milline hetk aastast 2019 oli sinu jaoks kõige meeldejäävaim. Mis on see sündmus või emotsioon, mis jääb sinuga igavesti kaasas käima sellest aastast?

Võitja selgub siin samas blogis 7. jaanuaril 2020!

Kuna selgus, et saame siiski reisile minna, teeme kõik kiired asjad ära! Ka loosimise paar tundi enne 7.01 :) Palju õnne, Evalyna! Mõnikord võib ikka korralikult vedada!

Peale 15 koos oldud aastat ja 2 last sai lõpuks ka pulmad peetud augusti kuus. Minu tütar oleks uue kella üle üliõnnelik seda enam et kuulsus on seda käe peal kandnud. Kui liiga paljuks ei lähe siis oleks imetore kui võidu puhul saaks Hedoni autogrammi ka sest ta mu pliksi lemmik teie pereliige.
Aga eks see unistuseks jääb sest kahjuks õnnemängudes mul ei vea. Kuid õnneks veab armastuses.
Toredat vana lõppu ja veel ägedamat uut teile!

403 thoughts on “LOOS: Samsung Galaxy Watch Active2

  1. Reis sõbrannaga, koos veedetud aeg pojaga ! alustasin ka dieediga, seega kell kuluks just mulle ära! et motivatsioon ära ei kaoks!

 1. Minule jääb sellest aastast ilmselt igaveseks meelde kuidas ma ikkagi kooli sisse sain, kuhu väga tahtsin. Seda just seetõttu, et vestluselt tulles olin 95% kindel, et ma sinna ei saa :) Ja see kool teeb mind tuleviku osas nii ootusärevaks!

 2. Kõige meeldejäävamad hetked 2019:
  *1.01.19 (siis kui kell lõi uue aasta lööke) teatasime kõigile, et meie pere kasvab ühe liikme võrra.
  *2.08.19 sündis meie väike lõvipoeg Jesper Meie kolmas poeg.
  *septembris läks vanem poeg eelkooli.

 3. Palju on meeldejäävaid asju. Alustades sellest et 2.jaanuar sai poja esimest sünnipäeva peetud. Oma juubel 9.märts. Tööde rohke suvi. Praktikapäev imetoredas Maarjakülas. Tütre neljas sünnipäev. Oma massaažitoa valmimine. Teine laps alustas oma lasteiaia teed septembrist. Pikad haigusteperioodid. Pojaga haiglas olemine palavikukrampidega. Õnneks väga head suhted oma sõprade ja perekonnaga ja seda loodan ma küige enam endaga kaasavõtta et need suhted püsiksid head ja kõigi tervis oleks super ja haigused meid nii palju ei kimbutaks ☺️

 4. Selle aasta suurim ja meeldejäävam sündmus oli see ,kui meie perre lisandus kahe poja kõrvale imeilus printsess❤️

 5. Ma usun, et selleks oli minu tütre esimene sünnipäev aasta viimasel päeval

 6. Minu jaoks jääb 2019. aastat meenutama julge samm pühkida suurlinnatolm jalge alt ja kolida lähemale oma unistusele – elada perega rahulikumat ja maalähedasemat elu.

 7. Kindlasti 2019 aasta üks meeldejäävamaid ja ägedamaid hetki oli meie pulmapidu. Kõik läks plaanipäraselt ja ma nautisin iga hetke sellest päevast. Ma võiks selle tituleerida ilmselt ka oma elu üheks meeldejäävaimaks päevaks, sest laval oli Terminaator, ümber olid imelised sõbrad ja lähedased ning abikaasaks sai (nii juustuselt kui see ka ei kõla) maailma kõige parem mees!

  Ilusat uut aastat teile ja hoian pöidlaid #omakodu teekonnal❤️

 8. Kõige eredam oli see et läksin taas tööle. Samuti see et mõlemad lapsed läksid koos lasteaeda

 9. Dubai reis oli kindlasti väga meeldejääv ja muidugi meedikuna meeletud töötunnid :)

 10. Aasta alguses meeldejääv asi on tüdrukuga röntgenis käimine. Absoluutselt kartis seal kontrollis. Suvel oli meeldejääv Soomes käik, kus sai lastega käidud mu sõbranna juures. Sünnipäeva välk-üllatus..”mine koju paki asjad ja korralda paar vaba päeva.. me lähme nüüd Rootsi”. Aastal lõpp hakkab küll taas ära vajuma. See kord pole küll kumbki laps lipsuga. Kui lastega on ok siis on täitsa ok. Kõik läheb hästi.. Homme tüdrukul sünnipäev ja .. igatepidi.. uus aasta…Mõtleme ainult positiivseid mõtteid…Elu on lill… Aga mõnikord vaja seda vihma rohkem saada ;)

  1. Muidugi ka laps hakkas eelkoolis ka käima .
   Muidugi meenutada ikka on aga kõik ei tule korraga meelde :)

 11. 3 aastat kestnud võitlus leukeemiaga lõppes võidukalt (4 aastasel poisul)! Ta tunnistati puhtaks.

 12. Kahtlemata kutse presidendi vastuvõtule – see on “once in a lifetime” sündmus!

  Meeleolukat aastavahetust!

 13. Kõige meeldejäävam hetk on kindlasti see, et soetasin kaasaga meie kõige esimese kodu ❤️. Kuid kogu see aasta on tohutult meeldejääv, olen saanud nii palju õppida, areneda, tutvuda uute inimestega ning saada inspiratsiooni kuidas järgnevatel aastatel edasi minna. ☺️

 14. Minu meeldejäävaim hetk on see, kui täna vana aasta õhtul on kõik mu lapsed kodus jälle ja kaks lapselast ka :)

 15. 2019 oli.. igav aasta. Tõesõna, loen siin kõigi heietusi ja mul nagu ei olegi midagi, mis eredalt meeles oleks. Püüan 2020st välja pigistada kõik hea ja õpetliku, mis vähegi võimalik, ei saa ju igavaid aastaid koguma jääda..‍♀️

 16. 2019 aasta oli tàis uusi seikluseid ja raskuste yletamist!! Parima elamuse pakkus aga pàev, kui sain taas lumelauatada – 30.oktoober! Pool 2019.aastast olin karkudega, siis veel 4 kuud spets sukkadega… See tunne- olla taas Alpides – imeline!!!

 17. Meie pisikesed imed, kaksikud otsustasid siia ilma sündida 24+6, 600grammistena ja tänaseks on nad täiesti terved rõõmsad tited

 18. Minu jaoks oli kõige olulisem hetk see kui otsustasime elukaaslasega Hispaaniast tagasi Eestisse kolida, ilma igatseme, aga muus osas ei oleks saanud paremini otsustada

 19. Minu meeldejäävam hetk? Kahjuks on see kurb moment, kui lahkus siit ilmast minu ema, laste memm.

  Rõõmsam moment, ilmselt see et härraga 5 aastat koos olnud

 20. Kirjutan, kustutan, kirjutan, kustutan ohhh milline virrvarr aasta! Selline bittersweet hetk oli täiskohaga tööle naasmine.
  Avastasin enda jaoks megamega mõnusa hobi- suppamine, piisas 10min, et sõltuvusse jääda
  Eneseületus- käisin poksi vaatamas

 21. Meie erilisemaks hetkeks on meie kolmanda lapse sünd ja mitte seetõttu, et see ongi eriline sündmus vaid tema saabumine eirates igasugu plaanimajandust :D. Olin valmis loobuma triipude püüdmisest, aga mees veenis, et proovime veelkord ja siis ma nõustusin, et ok proovime ja kui ei õnnestu, naasen tööle ja kaks last on ju ka super :D. No ja ei jõudnud ma tööle. Ka plaanilisele keisrile ei jõudnud, sest kui eelmised kaks last ei tahtnud mitte välja tulla ja esimene sündis 42+3, teine 41+5, siis arst arvas, et ju minu lastel vaja aega rohkem ja keeldus minu valitud keisri ajast ning valis ise kuupäevaks sünnitähtaja. Ilmselgelt see valik ei sobinud, sest neiu otsustas saabuda kaks päeva varem. Ja nii kummaline kui elu on, sel samal hommikul lahkus abikaasa vanaema. Et igati erilise isepäise detsembribeebiga kohtumine jääb säravaimaks hetkeks köikide rõõmude ja murede keskele :)

 22. Kõige erilisem südmus aastast 2019 on see, et saime lõpuks oma kodu. Teeme küll remonti toa haaval aga lastel on ruumi joosta ja õues olla.

 23. Ausalt öeldes oli raske aasta. Osalesin Töötukassa ettevõtluskoolitusel, kus minu äriplaani ja ideed väga kiideti, aga ometi starditoetust ettevõtte asutamiseks ei antud. Tööd ka leida ei õnnestunud, pidev muretsemine raha pärast ja unehäired. Vanaisa surm. Õe raseduse katkemine. Õnneks on see aasta nüüdseks läbi saanud ning 2020 lihtsalt peab tulema parem!
  Oleks mul töö, siis oleksin juba ammu taolise käekella ostnud, sest meil on perega iga kuu võistlus, et kes teeb rohkem samme. Mina olen pidevalt viimane, sest mul mõõdab samme telefon, aga kodus või aias toimetades ei kanna ma seda kaasas ja sammud ei registreeru.

 24. See aasta on minu jaoks olnud küllaltki elamusterohke. Kindlasti jääb elupäevade lõpuni meelde kogemus esimest korda neurokonverentsil enda tehtud üliõpilastööd esitleda. Samuti jõudsin täita ka mõned oma kauaaegsetest unistusest: tegin endale lõpuks ihaldatud needid ning aastavahetuse veedan hoopiski Sydneys :)

 25. Võtsin vastu otsuste sel aastal just rohkem reisida, uutes paikades ringi jalutada ning maailma avastada ja pole seda hetkekski kahetsenud. Nii leidsin ennast sel aastal 7 riigist 3 kontinendil ja ei jõua ära oodata, millal uuesti minna saab, reisipisik on ikka nii nakkav. Aga sellise toreda seigaga sain küll hakkama, et ostsin Kanadast aktiivsusmonitori endale, mis nüüd viimasel reisil otsad andis ning tuleb välja, et Eestis selle parandamisega keegi ei tegele ja kuna garantii on Kanadas, siis pole sellest ka palju kasu. Seega uus kell oleks hea küll, nii imelik on hetkel ilma olla, olen nende suur fänn ja hetkel kaalun ikka pikalt, et kas osta uus või proovida garantii kaudu kuidagi Kanadaga seda asja edasi ajada, totter olukord ikka :D

 26. Mul sündis suve lõpus poeg.. see emotsioon ja mälestus on ülevad, KUID mitte see pole enim meeldejääv…
  Kõige meeldejäävam mälestus oli peale rasket sünnitust, kus mees hoidis, juhendas ja igati toetas mind – oli Mees suure algustähega! – ning kui sünnitus oli läbi, siis ta lihtsalt nuttis rõõmust, täiesti lohutamatult! Sünnituse ajal hoidis ta end nii rahulikuna ja keskendus minu ning lapse heaolule, peale seda aga vallandusid kõik emotsioonid nagu tammi tagant!
  Nägin teda sellisena esimest korda ja see mälestus jääb minuga surmani. Taasarmusin temasse sellel päeval! :)

 27. Minu kõige emotsionaalsemad ja meeldejäävamad hetked 2019 aastal olid: ülikooli lõpetamine juunis ja pesamuna sünd oktoobris. Kella võitmie oleks imeline lõpp sellele imelisele aastale

 28. Meeldejäävaim hetk oli reis oma elukaaslasega. Oleme juba 10 aastat koos olnud, aga esimene reis kuhugi sooja koos ja kahekesi. Talle lihtsalt ei meeldi kuumus, aga reisil olles sai aru, et polegi midagi hullu, ja nüüd planeerime juba uut. Õnnelikku uut aastat!

 29. Ilus aasta oli! Lapse esimene välisreis lennukiga, väga mõnus puhkusereis oli! Kodu remont sai lõplikult tehtud!

 30. Minu jaoks on ühed meeldejäävamad hetked olnud sel aastal Veneetsias, Madeiral ja Maltal.

 31. Minu 2019 aasta meeldejäävaimaks elamuseks oli reis Calabriasse, Itaaliasse. Imeilus Tropea linn, helesinine merevesi, hea toit ja suurepärane ilm juunis. Lisaks esimene reis kahekesi elukaaslasega.

 32. Kindlasti meie pisitütre sünd on selline asi mis jääb igaveseks meelde aastast 2019! Lisaks ka oma kodu ostmine!

  2019 oli ilus, kuid 2020 tuleb kindlasti veeeel ilusam ;)

 33. See aasta on olnud igati sündmuste rohke. Teisiti vist ei saagi, kui kodus kasvamas aastane tirts. Kahju et aasta nii kiiresti möödus ja pisike iga päevaga aina iseseisvamaks saab. Oleks vaid pidureid millega aega aeglustada. Eriliseim sündmus on ilmselt tütre aastaseks saamise sünnipäev, mida sai kuid planeeritud. Oluline on kindlasti ka see, et perega liitus üks armas kutsutüdruk.

  1. 2019 aastast kõige imelisem ja igaveseks meeldejäävaim hetk oli pisipoja sünd.

Comments are closed.