LOOSIMINE: vali toode ise!

Mõni aeg tagasi kirjutas mulle üks Läti mööblifirma Yappy (link!), kes Eestis kanda kinnitamas ja pakkus mulle koostööd, et valigu ma aga mida hing ihkab nende tuttuuest veebipoest – siit!

Kuna mul on kõik vajalik olemas, uut beebit tulemas pole, suuremat korterit ka mitte, siis ütlesin, et väga vahva, aga ma parema meelega loosiks välja midagi oma lugejatele. Ja nad olid nõus.

Ettevõte YappyKids on asutatud Lätis. Ettevõte pakub enda poolt väljatöötatud lastemööblit Baltimaades. Lastemööbli disain on välja töötatud koostöös meie klientidega, võttes arvesse klientide ja turu kõiki vajadusi.

Nad ise ütlevad, et nende edu tagab see, et tootes on ühendatud ohutus, kvaliteet ja funktsionaalsus.

Mulle tegelikult väga nende disainid meeldivad, mitte, et nad jalgratta oleksid leiutanud, aga näiteks see voodipesu (link!) on täiega ilus ja ma praegu mõtlen, et vist peaks tellima :) ja näiteks kummutite puhul mulle meeldib, et need on ümarate äärtega (link!), ma mäletan veel liiga hästi kuidas meie kutt oma pead vastu lauaäärt peksis, pidevalt oli otsaesine sinine – üks paranes, teine tuli asemele.

yappy_dresserweb

Meil endal on peaaegu samasugune voodi (link!), küll teise firma oma, aga suht sarnane ja meie kiidame :) uni on seal hea. A, praegu vaatasin, et sellel voodil käib võre juppideks ja üles-alla, meie omal ei käi, aga samas, ma ei teagi, on see parem või ei.

yappy_lale_gultina_white

yappy_lale_gultina_white3

yappy_lale_gultina_white2

No igal sajal juhul, mis ma tühja kiidan, minge kodukale (siia!) ja surfake kõik läbi ja leidke omale toode, mida hing ihkab – kirjutage kommentaar, miks just teie ja mis toodet soovite. Ärge unustage oma emaili, et ma teid võidust teavitada saaksin. Viisakusest visake laik ka Yappy FB lehele (siin!) ja kahe nädala pärast selgub õnnelik võitja, kellele Yappy saadab tema valitud toote otse koju!

171 Comments

 1. Kõik tooted on nii ilusad! Kodulehel surfates avastasin aga Aloega teki ja padja komplekti mis sobib allergikutele. Olen juba viimased 7 aastat ( sünnist saati) võidelnud oma lapse allergiaga. Aastas on meil sügelusperiood tervelt kuus kuud ning lapsele üpris piinarikas. Ma isegi ei teadnud, et selline tekk ja padi on olemas. Proovime õnne ehk saab minu laps sellest abi :)

 2. Meie pere 1,5-ne kasvandik pole võrevoodit kunagi magamisasemena tunnistanud, tee või tina. Kahjuks on tal aga juba vanus, aga mis veelgi olulisem – gabariidid – sellised, et kolmekesi me ühte KAHEimimesevoodisse magama ei mahu :D Seega ehk oleks aeg selle magamisbisnesiga uuelt lehelt alustada ja nukralt nurgas seisev titavoodi mingi natukene suurema lapse moega voodi vastu välja vahetada :) Selles osas oleks selline lapsevoodi suureks abiks: http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/noortevoodid/ ja oleks ehk võimalik seda seljahaigeks jäämise saatust vältida :)

 3. Väga üllameeelne sinust, Mari-Leen, et ise kingitusest loobud ja oma lugejatele loosid, minu lugupidamine. Sooviksin siis samuti loosimisest osa võtta. Meie kodust on just puudu üks kummut, kus saaksin lapseriideid hoida. Ümarate nurkadega valge kummut sobiks meile nii hästi. Saaks toa korda ja riidekuhjad ilusti sahtlitesse paigutada. Loodan, et õnn naeratab just mulle :)

 4. Mina ei sooviks antud komplekti endale. Minu toredad lapsed on juba suuremaks kasvanud. Küll, aga kingiksin selle ühele noorele perele, kellel tita peatselt majja tulemas, kuid neil ei ole temale vajaminevaid asju.
  Kindlasti saan neile pakkuda ka enda vana beebivoodit, kuid kummutit mul pakkuda ei ole ja tean omast käest, kui vajalik see laste asjade jaoks on.

  http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/aktsioon/aktsioonwhite-yappyplay-beebivoodi-ja-yappyowl-kummut.html

 5. Mul oleks väga seda mähkimisalusega kummutit vaja! :) Super ilus on see beež, mis neil valikus on! :)

 6. http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/beebivoodid/yappyla:le-beebivoodi-white.html

  Meie armsale tibule sobiks see voodi ideaalselt. Kuna meie eelarve lubas soetada vaid 30€ eest kasutatud voodi lapsele, millel on kahjuks ka väike probleem põhjaga, mis kipub alla vajuma, siis selline kingitus oleks niii tore. Oleks võimalus olnud soetada ka kallimat voodit, aga kuna korteri pind on nii väike pidime lapse voodi ära mahutamiseks ostma endale hoopis väiksema erimõõtudes voodi, et lapse voodi tuppa ära mahuks.

 7. Kohe kui postituses seda voodit nägin, siis tundsin, et minu aprillis ilmavalgust nägev beebitüdruk võiks selle omale saada.
  Miks – meil voodi oleks beebile olemas, aga esikülg ei ole eemaldatav ja tüdrukule tahaksin väga seekord voodit mis sobiks ka ruumi interjööriga. Mitte ei oleks kole kandiline. See sobiks meie magamistuppa nagu valatult.
  Viimati läksin millestki nii elevile kui beebi soo teada saime. :)

  http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/beebivoodid/yappyla:le-beebivoodi-white.html

Comments are closed.