#elulineblogi

LOOSIMINE: vali toode ise!

Mõni aeg tagasi kirjutas mulle üks Läti mööblifirma Yappy (link!), kes Eestis kanda kinnitamas ja pakkus mulle koostööd, et valigu ma aga mida hing ihkab nende tuttuuest veebipoest – siit!

Kuna mul on kõik vajalik olemas, uut beebit tulemas pole, suuremat korterit ka mitte, siis ütlesin, et väga vahva, aga ma parema meelega loosiks välja midagi oma lugejatele. Ja nad olid nõus.

Ettevõte YappyKids on asutatud Lätis. Ettevõte pakub enda poolt väljatöötatud lastemööblit Baltimaades. Lastemööbli disain on välja töötatud koostöös meie klientidega, võttes arvesse klientide ja turu kõiki vajadusi.

Nad ise ütlevad, et nende edu tagab see, et tootes on ühendatud ohutus, kvaliteet ja funktsionaalsus.

Mulle tegelikult väga nende disainid meeldivad, mitte, et nad jalgratta oleksid leiutanud, aga näiteks see voodipesu (link!) on täiega ilus ja ma praegu mõtlen, et vist peaks tellima :) ja näiteks kummutite puhul mulle meeldib, et need on ümarate äärtega (link!), ma mäletan veel liiga hästi kuidas meie kutt oma pead vastu lauaäärt peksis, pidevalt oli otsaesine sinine – üks paranes, teine tuli asemele.

yappy_dresserweb

Meil endal on peaaegu samasugune voodi (link!), küll teise firma oma, aga suht sarnane ja meie kiidame :) uni on seal hea. A, praegu vaatasin, et sellel voodil käib võre juppideks ja üles-alla, meie omal ei käi, aga samas, ma ei teagi, on see parem või ei.

yappy_lale_gultina_white

yappy_lale_gultina_white3

yappy_lale_gultina_white2

No igal sajal juhul, mis ma tühja kiidan, minge kodukale (siia!) ja surfake kõik läbi ja leidke omale toode, mida hing ihkab – kirjutage kommentaar, miks just teie ja mis toodet soovite. Ärge unustage oma emaili, et ma teid võidust teavitada saaksin. Viisakusest visake laik ka Yappy FB lehele (siin!) ja kahe nädala pärast selgub õnnelik võitja, kellele Yappy saadab tema valitud toote otse koju!

171 thoughts on “LOOSIMINE: vali toode ise!

 1. Meie pere pesamuna vajaks hädasti uut voodit, kuna suur vend suutis pisikese võrevoodi voodipõhja ära lõhkuta. Lisaks kukuvad voodipulgad ära pidevalt. Hirm on , et ükskord lihtsalt juhtub õnnetus. Ptui-ptui-ptui. Seetõttu valisime välja sellise voodi http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/beebivoodid/yappyla:le-beebivoodi-white.html . Väga praktiline. Saab väga kaua kasutada ja laps tunneb sellest vaid rõõmu. Lisan veel, et vana voodi on suurelt vennalt pärandus pesamunale !
  Voodi on näinud häid ja halbu aegu ja saanud väga palju vatti.

 2. Ma olen seda postitust nüüd mitu korda lugenud ja Yappy lehel vist oma 10 korda tuuri peale teinud, sest ma ei suutnud kuidagi valida, et mida ma siis kõige enam vajaks. Lõpuks jäin siiski valima kummuti ja voodi vahel. Kuna voodi on siiski mingi juba olemas meie kuu aja pärast sündivale põnnile, siis vast oleks kummut see kõige vajalikum asi. :)
  Ja no see näeb kohe kuidagi eriti lahe ja modernne välja. :)
  http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/kummutid/yappyowl-kummut-white.html

 3. Hei, see on nüüd esimene loos, kus ma otsustasin ka osa võtta ja seda nimelt oma praeguse ja tulevas(t)e laste pärast. Kuna mul on kasvamas kodus aastane poisipõnn, kes endale lähitulevikus kindlasti ka õe/venna saab, siis kuluks üks ilus panipaik meile kõigile ära. Ja Yappi on teinud täpselt sellise nagu me soovime, kuna see sisaldab ka mähkimisalust ja olgem ausad, see on imeilus ! http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/kummutid/yappyowl-kummut-white.html

  Püüame oma lapsele võimaldada parimat ja tegelikult ei olegi vaja suuri ja kalleid kingitusi. Meie pakume oma lapsele turvatunnet, armastust, tähelepanu. Materiaalsed asjad on teisejärgulised, kuid kui antakse võimalus, siis mõnikord tuleb võimalusest kinni haarata. Eriti, kui kõiki asju ei ole võimalik endal soetada ja mõni ettevõte on valmis kinkima oma toodangust midagi nii ilusat, et kedagi rõõmsamaks teha, siis oleme me valmis proovima.
  Mina, minu elukaaslne ja meie imearmas suurte siniste silmadega poisipõnn oleks selle kummuti üle eriti uhked. Me jagaks seda omavahel ja õige hetke saabumisel lisaks sinna selle mähkimisaluse, et uut ilmakodanikku tervitada :) !

 4. Minu maailma parim õde ning tema abikaasa ootavad praegu oma esiklast, ning väikeses ühetoalises korteris ei ütleks nad kindlasti ära ühest mahukast kummutist, kuhu oleks hea kõik beebi asjad sisse panna (http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/kummutid/yappyowl-kummut-white.html). Ega see väikese ime siia ilma toomine just odav ei ole, ning hea meelega aitaks millegagi kaasa, kuid kahjuks hetkel ei ole finantsi, sest kogu minu raha läheb hetkel õppemaksu katmiseks (tõenäoliselt pean isegi juurde lenama). Ning kuigi õel on beebi tulekul, toetavad ka nemad hoopis mind, et ma õppemaksu makstud saaks.

  Ahjaa, omast kogemusest võin öelda, et läti toodangule saab kindel olla. Olgu selleks siis kummutid või mehed. 4 aastat juba läti noormehega ja ühtki kvaliteedi viga veel täheldanud ei ole, tundub et läheb ajaga hoopis paremaks veel :D

 5. Peale kahte aastat üritamist ja laparoskoopiat tundus asi juba lootusetu kuni eilseni- mil saime kaks triipu. Olen maailma kõige õnnelikum nii kui nii aga imearmas voodi kaua oodatud lapsele oleks täiuslik.

 6. Endalegi suure üllatusena saime teada, et juba jaanuaris saavad meist kihlatuga esmakordselt lapsevanemad. Oodata on pisikest printsessi, kellele oleks vaja nüüd võimalikult ruttu tuba sisustama hakata, sest jaanuar on justkui kohe-kohe käes ning meil ei ole peale vankri veel mitte midagi preili tulekuks soetatud… Seega oleks lausa imeline, kui loosiõnn meile naerataks! :)
  YappyKidsi kodulehel ringi vaadates jäi kohe silma nende puhta klassikalise ent üliarmsa disainiga valge voodi ( http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/beebivoodid/yappyla:le-beebivoodi-white.html) , mis sobiks ühele tüdrukule esimeseks voodiks ju lausa ideaalselt. Eriti tore on see, et tegemist nii praktilise voodiga, mida saab päris mitu aastat kasutada.
  Sinna juurde soetaks võimalusel kindlasti ka voodiga sobiva mähkimislauaosaga valge kummuti ( http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/4_0_19.html ).

 7. Ootame elukaaslasega ühte vahvat veebruari alguses sündivat beebipoissi. Elame Mustamäel üürikorteris ja magamistuba on megapisike ning u 80% sellest moodustab voodiga kokku ehitatud garderoobsüsteem. Seda ei ole kuidagi võimalik toas ka ringi paigutada, et ruumi juurde saada. Yappy lehel uudistades jäi mulle silma YappyStar ratastega voodi. See oleks meile lihtsalt IDEAALNE, saaks vajadusel voodi eest ära nihutada, et kõikidele sahtlitele siiski ligipääs olemas oleks. :)
  http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/beebivoodid/yappystar-beebivoodi.html

  1. Palju õnne, sa võitsid just oma veebruari alguses sündivale beebipoisile voodi! Kirjutan sulle kohe postkasti ka :)

Comments are closed.