#beebiblogi

Yappy teeb lugejale kingituse

Mõni aeg tagasi tegin ma koostööd Läti firmaga Yappy, ja loosisin ühele õnnelikule välja beebivoodi. Sel korral läheb loosi samuti midagi eriti mõnusat.

Juba tookord kui ma seda kirjutasin, vaatasin ma Yappy voodipesusid (link!), mõtlesin ka tellida, aga samas.. Mida ma kuhjan. Mul ruumi niigi vähe. Mul on kuivati. See tähendab, et piisaks ühest komplektist voodipesust. Meil on kolm. Täiesti piisavalt. Praegu muidugi poes ringi vaadates, avastasin ma kummiga vetthülgava lina (link!) ja vat seda on meil küll vaja. Praegu on mul Hedoni voodis lina all villane tekk, et kui peaks juhtuma midagi, ei saa madrats kokku :)

Ja minge pekki kui nunnud pleedid (link!). Kui Hedon sündis, kinkis sõbranna talle sinise pehme pleedi ja see oli tema lemmik päeval ja ööl. Nüüd ootab see venda või ma ei tea mida, aga ära ma seda pole raatsinud anda või visata.

Aga miks ma üldse kirjutan seda postitust, sest.. Yappy teeb ühele lugejale kingituse. Tegelikult on see rohkem rasedatele või siis rasedate sõbrannadele, sest loosi läheb:

beebi magamiskott tüdrukutele – link!

beebi magamiskott poistele – link!

imetamispadi beebitüdruku emmele – link!

imetamispadi beebipoisi emmele – link!

yappy

Kusjuures see viimane on nagu see beebipesa, mis Hedonil ka oli ja päris pisikesena on imehea teda sellega toas ringi transportida ja seal on mõnus tududa.

Jäta kommentaaridesse, kas sulle meeldiks rohkem sinine või roosa ja kas padi või kott; loosimise teen veel enne jõule ära – 22.12.2016!

PS! Ma ei suutnud vastu panna ja tellisin imetamispadja ja roosa tekikese oma sõbrannale, kes juunis sünnitab :) loodetavasti kõhubeebi nüüd vingerpussi ei mängi ja poisiks ei osutu! :)

89 thoughts on “Yappy teeb lugejale kingituse

 1. Mu pisike jaanuari poiss tunneks end päris muhedalt seal sinises mähkimistekis ma usun. Tundub mõnus pesa korvis magades

 2. Oeeeh kus tahaks seda roosat beebi imetamispatja võita. Saaks mugavamas asendis imetada last.. Ja poleks seljale nii koormav.Ja see oleks super kink jõuludeks. Beebitüdruk veel kõhus aga aeg läheb nagu lennates ja varsti ongi käes :) see roosa ikka üliarmas!

 3. roosa padi. Vot see on asi mida ma veel oma veebruaris sündivale (v no peaks veebruaris sündima) preilile veel ostnud ei ole

 4. meeldiks võita roosa magamiskott oma beebile..saaks emme kõrval ilusti tududa, kui nüüd lähiajal sünnib.

 5. Meie kõhubeebile sobiks sinine, kuigi sugu veel ei tea aga kuna seal ankrukesed peal. Nimelt nii emme kui issi merepeal tööl( praegu muidugi kodus). Aga see oleks meie beebile nii armas kink

 6. Kui loosiõnn naerataks siis ikka padi ja sinine. Märtsipoiss oleks väga õnnelik ;)

 7. Meie lapse sugu peaks lähipäevil sünnitusel selguma, aga tahaks võita ankrutega imetamispadja :)

 8. Sinine padi oleks superlukx kingitus mu kohe-kohe sünnitavale õele Minust saab TÄDI!! Olen seda niikaua oodanud

 9. Roosa imetamispadi oleks ideaalne kingitus mu superägedale töökaaslasele, kes kohe-kohe dekreeti läheb :)

 10. Tahaks imetamise patja. Aga täpselt 22.12 saan teada, kas tuleb poiss v tüdruk
  Niiet riskin ja ütlen, et soovin osaleda sinise padja loosis :)

 11. Mina olen esmarase ja veel ei tea kummast soost beebi tuleb, aga ma soovin imetamispatja, roosat värvi(süda vist ihkab tüdrukut)! :)

 12. Imetamis padi preilile :) pole aimugi veel kumb sündida võiks aga roosa on alati ilus ju ;)

 13. Sooviks väga roosat imetamispatja aprillikuus ilmavalgust nägevale beebitüdrukule

 14. Kuna ei tea veel, kas tulemas poiss või tüdruk, siis ei saagi veel valida, millist. Tähtaeg on juulis. Aga tunne on,et tuleb tüdruk, kuna esimene on poiss :) oleks tore midagi võita ka :)

 15. Roosa padi juunibeebile :-) tegelikult veel ei tea kas on põhjust ikka roosat tahta aga sisetunne ütleb nii :-)

Comments are closed.