Meelis kirjutab: hitihoiatus

Meelis kirjutas selle postituse 19.01.2019 ja see jäi mustandisse. Täna, kaks ja natuke aastat hiljem jõudsime me selleni tagasi, sest tuli naabritega jutuks. Otsisin loo välja, täitsa alles veel kõvakettal. Ja millal seda veel avaldada kui naljapäeval :)

Meelis kaks aastat tagasi:

Avastasime, et Sünne läks Eesti Laulule soolot tegema, Edvin aga ei anna alla.. Leidis Regina, lõi uue bändi Topletmäng ja guccimucci hitid saavad jälle nädalavahetuste hittideks, mis kodupidudel üürgama pannakse. Leenule väga meeldib Eesti muusika, mulle mitte nii väga.

Igal juhul tahtsime teile pakkuda selleks nädalavahetuseks hoopis hitti, mille ma ise kirjutasin ja mille me koos sisse laulsime üheksa (tänaseks 11!) aastat tagasi. Tegime sõbrannale sünnipäevaks üllatuse ja meie seltskonna suvehitt oli see küll.

Meie 11 aastat tagasi:

Jah, me teame, see on kohutav. Jah, me teame, me ei oska laulda. Jah, me teame, see on autotune ja nii võib igaüks laulda. Ja lihtsalt infoks, me ei tahtnud edetabeleid vallutada või muud sellist, just for fun!

4 thoughts on “Meelis kirjutab: hitihoiatus

  1. Kui laheeee . Mu peaaegu 4 aastane poeg ütles ” See on mu lemmik laul nüüd”. Täna imeline ilm ja laps tajus selle koha kohe ära kui päikesest laulsite ütles, et läheb praegu ilmaga kokku

  2. Ma siit Võrumaalt ütlen, et jumala hää õnts Suvel veidi vines olles gini purk käes auto kõrvalistmel laulaks kaasa küll lahe, et avaldasite!

  3. Olin suurte eelarvamustega aga see oli nii hea laul. 11a tagasi oleks see võinud olla kuskil suvehiti plaadil. Super, kuulan veel seda laulu

Comments are closed.